Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: habip72

quote:

Orijinalden alıntı: neophronTR

deneysel sunucuda bir geriye atma var çileden çıkmak kafayı sıyırmak garantidir güncelleme çok geç geliyor 2-3 yıla full versiyon olur kesin bu oyun

Adı üzerinde deneysel sunucu artık bunu da şikayet etmeyin!!

dün Ufuk'ları sıkıştıran siz miydiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: r_ress

quote:

quote:

deneysel sunucuda bir geriye atma var çileden çıkmak kafayı sıyırmak garantidir güncelleme çok geç geliyor 2-3 yıla full versiyon olur kesin bu oyun

dün Ufuk'ları sıkıştıran siz miydiniz?

Evet :D ama bilerek vurmuyorduk. bu sonda onları vuranlarıda vurduk tabi o sırada bende öldüm :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfsungerHeisen -- 28 Mayıs 2014; 16:32:50 >
  • quote:

quote:

6 aydır gelişmeyen normal sunucular bugsuz mu ? bugZ
  • quote:

Evet :D ama bilerek vurmuyorduk. bu sonda onları vuranlarıda vurduk tabi o sırada bende öldüm :D

halil videoya çekti mi? seyretseydik.
    adamlar 7-8 kişi hiç bir şey yapamıyorlar . çok korkak oynuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r_ress

quote:

halil videoya çekti mi? seyretseydik.
    adamlar 7-8 kişi hiç bir şey yapamıyorlar . çok korkak oynuyorlar.

2 kişiydik Halil onlar biizimle değildiler zaten oyunu bayadır bıraktılar :D
  • oyunu 5 ay önce aldım oyuna gelen nerdeyse hiç ilerleme yok bu deneyseldeki yamayı saymazsam çünkü çalışmayı durdurdan tut durduk yere oyundan atmaya kadar var 2-3 metreden düşsen pantolon ruined içindeki itemlerde olunca çıldırmamak elde değil deneysel server çorba olmuş oyunun en boş zamanı bile 10 15 kişi vardı yani ağız tadıyla lootu unutun orda deneyemiyoruz bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 28 Mayıs 2014; 17:04:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

quote:

Ben oyunun normal sunucularının bugsuz olduğunu söyledim mi? ben sadece gidip deneysel sunucudaki bugları sanki Stabil sürümde vamış gibi göstermesine tepki gösterdim.
    ayrıca oyunun 2015'in başında çıkacağı açıklanmasına rağmen 3 yılda çıkar diyen insanlarda var, evet oyun buglu ama sırf oyunu kötülemek için deneyseldeki buguda millete oyunda var gibi gösterilmesini anlayamadım...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

quote:

Ben oyunun normal sunucularının bugsuz olduğunu söyledim mi? ben sadece gidip deneysel sunucudaki bugları sanki Stabil sürümde vamış gibi göstermesine tepki gösterdim.
    ayrıca oyunun 2015'in başında çıkacağı açıklanmasına rağmen 3 yılda çıkar diyen insanlarda var, evet oyun buglu ama sırf oyunu kötülemek için deneyseldeki buguda millete oyunda var gibi gösterilmesini anlayamadım...

haklısın o konuda zaten deneysel sürüm buglar normal, bende denedim bug vardı bıraktım ama kötülemek için yanlış yöntem yeni keleş vs. görmek isteyenler girer bakar beğenmezse çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: TorwaK

Bordobereli hesabı dağlarda bandit avında...

DayZ [ANA KONU]

DayZ [ANA KONU]

DayZ [ANA KONU]
    DayZ [ANA KONU]

Aman dikkat her an ekranda you are dead yazabilir dikkatli olmak lazım (Bandit)

• Sistemin benimkinden birkaç gömlek üstte sanırım tamamen yazılımsal bir sıkıntı var. İşletim sistemin eskiyse format atmanı ve driverları en son haliyle güncellemeni tavsiye ederim. Benim sistem AMD Phenom II X3 720 2,8 Ghz, 4 Gb Ram, Ati Radeon HD 4870 512 Mb ekran kartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azah -- 28 Mayıs 2014; 17:28:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azah

Sistemin benimkinden birkaç gömlek üstte sanırım tamamen yazılımsal bir sıkıntı var. İşletim sistemin eskiyse format atmanı ve driverları en son haliyle güncellemeni tavsiye ederim. Benim sistem AMD Phenom II X3 720 2,8 Ghz, 4 Gb Ram, Ati Radeon HD 4870 512 Mb ekran kartı.

abi bende benim pc dandik diyodum sen nasil oynuyosun onda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayz + rust 70 tlye satilir pm atmaniz yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: puslu.kıtalar.atlası

quote:

Orijinalden alıntı: azah

İşlemcin ne ? Ben 4 Gb ram ve 512 Mb ekran kartı ile full grafik olmasa bile düşük ayarlarda akıcı oynayabiliyorum. Yalnız ilk yüklediğimde oyun senin dediğin gibi çalışıyordu. Kasayı açıp bir güzel temizledim, fanları falan bir güzel termal macun ile sıvadım bir de format attım, elde ettiğim performansa ben bile inanamadım denemeni tavsiye ederim.

ram:4GB ram, windows7 64 bit,

İşlemci: i5, 2.53 GHZ(4 CPUs)

Ekran kartı: AMD Radeon HD 5000 series, 2GB

Sistem böyle hocam çok rahat oynamam gerekir ama acayip sorunlar yaşıyorum. 600x800 ekren çözünürlüğünde herseyi low veya very low oynamam lazım. E ozaman oyunda herşey piksel piksel oluyor o da can sıkıcı bir durum. Fanını daha 2 gün önce temizlettim ama yine ayn dertler.

780ti ile oynayan adam bile bazen fps düşüşleri yaşıyor, o sistemle bu kadar optimizasyon sorunu olan oyunu oynamak zor.

• Bu oyunda arkadaşların haritada birbirlerine kolay ve çabuk ulaşabilmelerini sağlayan teleport olma gibi bişey varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sativaa

Bu oyunda arkadaşların haritada birbirlerine kolay ve çabuk ulaşabilmelerini sağlayan teleport olma gibi bişey varmı?

Hayır. Koşmaktan başka çare yok. Yakın yerde spawn olmaya çalışın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi koştuk koştuk yolda öldürüleden bi araya geldik peki ya sonra ölürsek yine sil baştan ... Rust denen oyun bu konuda iyi ama gönlüm yinede dayz'den yana bide şu olay için bişey yapsalar çok iyi olacak.
  • quote:

hadi koştuk koştuk yolda öldürüleden bi araya geldik peki ya sonra ölürsek yine sil baştan ... Rust denen oyun bu konuda iyi ama gönlüm yinede dayz'den yana bide şu olay için bişey yapsalar çok iyi olacak.

o koşup ölme başıma 2-3 kere geldi. hem de 20 dakika filan koştuktan sonra. oyun daha erken erişim olduğu için bu tip buglara katlanacaksın. eğer süper bir oyun bekliyorsan alma.
  • Dayz Standalone almak istiyorum, satmak isteyen varsa pm'den iletişime geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesCimen

quote:

hadi koştuk koştuk yolda öldürüleden bi araya geldik peki ya sonra ölürsek yine sil baştan ... Rust denen oyun bu konuda iyi ama gönlüm yinede dayz'den yana bide şu olay için bişey yapsalar çok iyi olacak.

o koşup ölme başıma 2-3 kere geldi. hem de 20 dakika filan koştuktan sonra. oyun daha erken erişim olduğu için bu tip buglara katlanacaksın. eğer süper bir oyun bekliyorsan alma.

abi hala aynı şeyi savunmayın 6 ay geçti hala erken erişim diyorsunuz adam rust demiş ya o da erken erişim bug yok üstüne temel var onuda süper yapacaklarına dair dayz gibi bir çok gelecek şey söyleniyor ama kimse dayz gibi şu gelcek bu gelcek demiyor beklemiyor çünkü oyun zaten şuan bugsuz ve temeli var düzgün server bulursan oynanabilecek durumda, ayrıntıları yok
    erken erişim diye 6ay boyunca kendinizi rezil etmenin alemi var mı düzelsin sonra konuşun bug olurda bu kadar fazla ve basit olmaması gereken delirtici şeyler olmaması lazım, bende aldım zaman bulunca oynuyorum ama bu kadar savunulacak bir tarafı yok bugZ un yerine göre savunun bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 30 Mayıs 2014; 13:28:28 >

• Sen gerçekten alpha nedir neden erken erişime sunulur bilmiyorsun .
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.