Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu adamın hiçbi sözüne inanılmaz bu saatten sonra. oyuna indirim gelmeyecek aksine sürekli fiyat aratacak dedi şimdide indirim geldi.
  • UçanPanda kullanıcısına yanıt
    bsc de yazmışlardı. kaynak kodları ortalıkta dolanırsa yeni hackler geliştirmek kolaylaşıyomuş.
  • son vurgunu indirim ayağına yapacaklar
    alıpta verdiğim her kuruşa acıdığım tek oyun şu dayz, 300 oyunun yarısından fazlasını oynamadım para verdiğim bir çok oyunu oynamaya niyetim yok ama şu oyunu aldığıma o kadar pişmanım ki her kuruşuna acıyorum
  • indirimin nedeni bohemianın 15. yılı olmasıymış. heralde ayıp olmasın diye indirim yaptılar dayz ye. gerçi arma 3 te %40 indirime girmiş şuan acayip bi şekilde alasım var. free weekend diyo deniyeyim bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

indirimin nedeni bohemianın 15. yılı olmasıymış. heralde ayıp olmasın diye indirim yaptılar dayz ye. gerçi arma 3 te %40 indirime girmiş şuan acayip bi şekilde alasım var. free weekend diyo deniyeyim bari.

Zahid bu twitch deki lirik neci neden bu kadar çok izleyeni var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r_ress

quote:

indirimin nedeni bohemianın 15. yılı olmasıymış. heralde ayıp olmasın diye indirim yaptılar dayz ye. gerçi arma 3 te %40 indirime girmiş şuan acayip bi şekilde alasım var. free weekend diyo deniyeyim bari.

Zahid bu twitch deki lirik neci neden bu kadar çok izleyeni var?

garip bi soru valla esprileri ve sesi benim çok hoşuma gidiyo bende izliyorum. izleyenlerde büyük ihtimal ondan izliyodur.
  • ArmA: Cold War Assault Bedava kütüphanenize eklemeyi unutmayın :D yarılın.
  • DayZ üs kurma veya buna benzer bir özellik gelecek mi?
  • Arkadaşlar oyunda level sistemi vb. var mı? Mesela bir map'e girdik kapışma bitti her şey bitti tarzı mı ilerliyor? Kısacası oyunda online oyunlar gibi bir birikim yapılabiliyor mu?
  • Dayz Standalone'un orijinal fb hesabında paylaştığı fotoğraf; Helal olsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassino! -- 16 Mayıs 2014; 2:22:38 >
  • helal olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Arkadaşlar oyunda level sistemi vb. var mı? Mesela bir map'e girdik kapışma bitti her şey bitti tarzı mı ilerliyor? Kısacası oyunda online oyunlar gibi bir birikim yapılabiliyor mu?

Sıfırdan başlarsın, öldüğünde tekrar sıfırlanır karakterin :) level vb sistem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil442

DayZ üs kurma veya buna benzer bir özellik gelecek mi?

quote:

Orijinalden alıntı: halil442

DayZ üs kurma veya buna benzer bir özellik gelecek mi?

Evet gelecek halil.
  • quote:

al kaçırma download ediyor şuan yarına dalıyoruz altis life'a
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

Dayz Standalone'un orijinal fb hesabında paylaştığı fotoğraf; Helal olsun!

harbiden helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: HalilAltun

quote:

altis lifeların hiçbirine giremedim. bütün slotlar whitelist istiyo. breaking point modu deneyeyim dedim indir indir bitmiyo. 7 gb oldu nerdeyse oyundan fazla yer kaplıyo mod.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

Dayz Standalone'un orijinal fb hesabında paylaştığı fotoğraf; Helal olsun!

Oradaki yorumlardan birisi bana ait bil bakalım hangisi

• quote:

quote:

quote:

altis lifeların hiçbirine giremedim. bütün slotlar whitelist istiyo. breaking point modu deneyeyim dedim indir indir bitmiyo. 7 gb oldu nerdeyse oyundan fazla yer kaplıyo mod.

Altis life ' da sivil bölümüne tıklaman gerekiyo. Sivil sembolünün üstüne tıklayacaksın ilk yani. Zahid steam den yardımcı olurum. Bende breaking yüklüyorum şimdi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Altis life ' da sivil bölümüne tıklaman gerekiyo. Sivil sembolünün üstüne tıklayacaksın ilk yani. Zahid steam den yardımcı olurum. Bende breaking yüklüyorum şimdi.

altis lifeada breaking pointede girmeyi başardım ama sonuç olarak mapi beğenemedim. breaking pointe girdim koş babam koş hiçbiyere ulaşamadım çıktım başka servera girdim onda da koş koş hiçbiyer bulamadım kapadım. altis lifetada herkes kendi serverını kurmuş kendince eğleniyo orda da pek zevk alamadım. vazgeçtim arma 3 almaktan buda optimizayson özürlüymüş bide. ama dayzye göre grafik ve kontroller olarak çokdaha iyiymiş. ben böyle devasa boş maplere alışamıyorum ya. 36$ ı yaz indirimlerine sakladım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

altis lifeada breaking pointede girmeyi başardım ama sonuç olarak mapi beğenemedim. breaking pointe girdim koş babam koş hiçbiyere ulaşamadım çıktım başka servera girdim onda da koş koş hiçbiyer bulamadım kapadım. altis lifetada herkes kendi serverını kurmuş kendince eğleniyo orda da pek zevk alamadım. vazgeçtim arma 3 almaktan buda optimizayson özürlüymüş bide. ama dayzye göre grafik ve kontroller olarak çokdaha iyiymiş. ben böyle devasa boş maplere alışamıyorum ya. 36$ ı yaz indirimlerine sakladım

aslında tam aksini söylüyorlar, dayz sa ile kıyasla daha dolu bir map diyorlar. Şu da var ki map boyutu daha büyük. Neyse girip göreceğiz. Birşey sorucam allaşkına kaç mb bu breaking point'in boyutu bi baksana ?

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.