Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (199. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun 50 dk yol yurudum yarisinda chernodan gecerken bi sniper vurdu ayagimdam ortada kaldim adama bol bol saydirdim oldur benj falan dedim dinlemedi sonra ben turkjm dedim geldi bandajla falan duzeltti yemek verdi sonra bekle bisiler daha getireyim dedi gitti ve beni baskasi hs vurdu aire gitmek icin tekrar hyurudum 40 dk yani 100 dk minimum bos bos kosturdum durdum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar sinir bozucu bir oyun gormedim arkadas airstripe gidiyorum berezino da mosin fln buldum airstripe gidiyim dedim vardim bakindim adam yok kuleye ciktim bi adam pusuyormus vurdum silahlarini aldim fln sonra server reset geldi dedim icimden insallah silahlar gitmez bi girdim oyuna ilk lootladigim eve atmis adamin silahlari yok
    haa sktr dedim bu nasil bir sans sona adam bi daha girmez dedim gitim diger evleri tekrar lootlatim yine kuleye cikim derken ayni adam spawn oldu oldurdu sinirden mouse yi firlatim bukadar sacma sinir bozucu bug omrumde gormedim durup dururken server reset ney laaan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esk01

bu kadar sinir bozucu bir oyun gormedim arkadas airstripe gidiyorum berezino da mosin fln buldum airstripe gidiyim dedim vardim bakindim adam yok kuleye ciktim bi adam pusuyormus vurdum silahlarini aldim fln sonra server reset geldi dedim icimden insallah silahlar gitmez bi girdim oyuna ilk lootladigim eve atmis adamin silahlari yok
    haa sktr dedim bu nasil bir sans sona adam bi daha girmez dedim gitim diger evleri tekrar lootlatim yine kuleye cikim derken ayni adam spawn oldu oldurdu sinirden mouse yi firlatim bukadar sacma sinir bozucu bug omrumde gormedim durup dururken server reset ney laaan

+ 2 tane dayz steam account satiyorum yaninda 1-2 oyun daha var alicaklar pm ulassinlar takas olabilir veya paypal dan odeme yapabilirler
  • Sen git taaa ebesinin Chernogrosk'una koş. Havasahasında loot yaparken 2-3 tane Allahın belası zombi 100 metreden depar atarak gelip boşluğa vursun, üstüne üstlük bug olup bandajın çalışmasın; akabinde nalları dik!!! Az kaldı kriz geçirecem artık! Bu oyunun da, bir güncelleme için milleti bu kadar bekleten oyun yapımcılarının da allah belasını versin! Paraları kazanıp ortalıktan kayboldular resmen!!!
  • Oyunu yeni aldim oyniycak adam ariyorum oyniyabilicek varsa pm atsin

• Assassino! kullanıcısına yanıt
    Eeee Alpha'sında olan bir oyun milyon satarsa ben yapımcı olsam bende ağırdan alırdım. İşin komik yanı 30 doları Alpha da olan bir oyuna vermiş insanların olması Beta olsa yine bir nebze.
  • H1Z1 gelecek dertler bitecek

• abi saçmalık ya, ormanın ortasında ayağım kırıldı bir türlü ölmüyor adam. gece açık bırakıp yattım, kalktığımda server resetlenmişti böyle bir şey olacağını biliyordumda, şimdi 2-3 saat bekledim hala ölmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Praétorian

Benim adam hasta olmuş galiba Sick yazıyor ne yapmam lazım.Yeni başladım haritayıda bilmiyorum.Deli dana gibi koşturuyorum

Yemee çürük meyve sebzeleri yeme Hastaneden falan bulduğun alkolü tendürtiyotu içmee
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

quote:

Benim adam hasta olmuş galiba Sick yazıyor ne yapmam lazım.Yeni başladım haritayıda bilmiyorum.Deli dana gibi koşturuyorum

Yemee çürük meyve sebzeleri yeme Hastaneden falan bulduğun alkolü tendürtiyotu içmee

Ne bulursam yiyiyorum.Çürük çarık farketmiyo.Hepsi nimet sonuçta

• quote:

quote:

quote:

Yeme işte onlar hasta ediyo karakterini Ben başlarda bilmiyorum arkadaşla oynuyorduk gel gel sana yemek vericem diyip hep çürük çarık yediriyordu bezevenk, hasta olunca da gülüp bug bug diyordu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yeme işte onlar hasta ediyo karakterini Ben başlarda bilmiyorum arkadaşla oynuyorduk gel gel sana yemek vericem diyip hep çürük çarık yediriyordu bezevenk, hasta olunca da gülüp bug bug diyordu

Silah falan nereden bulabilirim.Hiç bilmiyorum nereye gideceğimi.Harita yokmu.Dağlarda gezip duruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Praétorian -- 10 Mayıs 2014; 13:13:15 >

• şurda yazılanlar bile oyunun ne kadar zevkli olduğuna kanıt gülmekten kırılıyorum bence arkadaşlarla oynamak çok zevkli tam geyik oluyor oyunda eksik çok olsada zevk almak ve eğlenmek için güzel bir oyun tabiiki en az yanınızda 1 yada 2 kafa dengi arkadaş olmalı o zaman mükemmel zaman geçiyor.
  • quote:

Silah falan nereden bulabilirim.Hiç bilmiyorum nereye gideceğimi.Harita yokmu.Dağlarda gezip duruyorum.

Şehirlerin girişlerinde tabelalar var fakat tabelalar Rusça. Şöyle bir site var rusça karakterleri bi kağıda yazıp veya aklında tutup haritadan nerede olduğuna bakabilirsin.
    http://www.izurvive.com/#c=41;93;4

Silaha falan kasma en başta. Tek katlı evlerde loot arama boşa. Zamanla zaten çözeceksin nereden ne çıkar. Karakollar falan var marketler var hastaneler vs. buralardan silah mermi falan düşüyor onların tesbitini yap önce. Yiyecek random heryerden çıkıyor ama konserveleri açmak için bıçak, balta falan bulman lazım sonra niye yiyemiyorum deme

• Abi şaka mı bu abi ya? Dünden beri ölmeye çalışıyorum ölmüyor ağzına sıçradığımın karakteri ölmüyor şerefsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

H1Z1 gelecek dertler bitecek

free olacak bir oyun ne kadar iyi olursa olsun para verilip alınan oyun gibi olmaz. eminim h1z1 çıktığında 11-15 yaş arası veletler dolduracak oyunu
  • arkadaşlar içinde dayz olan steam hesabımımı 10$ steam wallete satıyorum ilgilenen arkadaşlar özel mesaj ile gün içinde ulaşabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

quote:

Orijinalden alıntı: CAFOz

arkadaşlar içinde dayz olan steam hesabımımı 10$ steam wallete satıyorum ilgilenen arkadaşlar özel mesaj ile gün içinde ulaşabilir

10$ ? Rly?

evet hocam aldıgımdan beri 30 saat falan oynamışımdır zaten 2 aydır da girmiyorum dota oynuyorum yeni compendium geldi 10$ onu almak için satıyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar içinde dayz olan steam hesabımımı 10$ steam wallete satıyorum ilgilenen arkadaşlar özel mesaj ile gün içinde ulaşabilir

10$ ? Rly?

evet hocam aldıgımdan beri 30 saat falan oynamışımdır zaten 2 aydır da girmiyorum dota oynuyorum yeni compendium geldi 10$ onu almak için satıyorum

Ben de Compendium'u alacağım fakat bence bu kadar ucuza satmayın. En azından bi 40 TL falan eder.

başka forumlara 20$ yazdım zaten hocam dh den bi arkadaş alırsa 10$ olacak bakalım hayırlısı

• selamlar dayz i nasıl satın alabilirim kredi kartım maalesef bulunmuyor parayı acaba birine havale edip oyunu öyle mi aldırsam diye düşünmekteyim ?
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.