Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.144
Cevap
66
Favori
234.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam ben de katılıyorum sana büyük ihtimalle 2-3 haftaya çıkacaktır...bakalım nasıl bi şey çıkacak karşımıza
  • Dean hall twitterda "choo choo" yazdı milleti gaza getirdi gene. Hype train diye bişey var galiba ingilizcede, anlamida heyecan treni gibi bisey. Yani dean hall kısacası heyecaninizi kaybetmeyin diyo tweetinde. Eğer 1 aydan fazla surucek olsa oyunun çıkışı, dean hall böyle bisey yazipta fanlariyla dalga geçmezdi. Demekki gerçekten çok az kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22 Kasımda çıkar beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Dean hall twitterda "choo choo" yazdı milleti gaza getirdi gene. Hype train diye bişey var galiba ingilizcede, anlamida heyecan treni gibi bisey. Yani dean hall kısacası heyecaninizi kaybetmeyin diyo tweetinde. Eğer 1 aydan fazla surucek olsa oyunun çıkışı, dean hall böyle bisey yazipta fanlariyla dalga geçmezdi. Demekki gerçekten çok az kaldı

geliyor havası kattı eğer 2 hafta içinde gelmezse dava edicem bu roketi
  • Yeni resim paylaşmış Viktor:

DayZ [ANA KONU]

Sanki bana biraz grafikleri kötü geldi gibi.Öncede paylaşılan fotoğraflara kıyasla.İnşallah beklediğimizden düşük bir grafikle karşılaşmayız.
  • tamda ben paylaşıyodum
    DayZ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 8 Kasım 2013; 14:57:00 >
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu görmemiştim.Dayz sa dimi bu? yani paintle çizilmiş gibi bir hali var.düş kırıklığına uğramaya başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 50kaan

Hocam bunu görmemiştim.Dayz sa dimi bu? yani paintle çizilmiş gibi bir hali var.düş kırıklığına uğramaya başladım.

senin paylaştığın resim normal görünüyoda benim paylaştığım biraz bozuk. heralde oyunu test eden adamın bilgisayarı dandikti grafikleri kısmış
  • şu hype train hakkında biraz daha detaylı bir şeyler bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRxUMUT

şu hype train hakkında biraz daha detaylı bir şeyler bilen var mı ?

hype heyecanlanmak demek. hype train de bişey hakkında birçok insanın heyecan içinde olması. heyecan treni işte türkçesi :) az kaldı ya oyunun çıkmasına, "herkes heyecan trenine" diyerek millet birbirini gaza getiriyo sürekli. kötü bi haber gelince heyecan treni raydan çıkmış oluyo vs.
  • üst kısımdaki fotoda bi sorun yokta altdaki çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: TRxUMUT

şu hype train hakkında biraz daha detaylı bir şeyler bilen var mı ?

hype heyecanlanmak demek. hype train de bişey hakkında birçok insanın heyecan içinde olması. heyecan treni işte türkçesi :) az kaldı ya oyunun çıkmasına, "herkes heyecan trenine" diyerek millet birbirini gaza getiriyo sürekli. kötü bi haber gelince heyecan treni raydan çıkmış oluyo vs.

bu az kaldı kelimesini standalone için daha önce çok duyduk ama bu seferki gerçek

• Dean redditte bayağı şey yazmış ama yaticam herşeyi cevirmeye usendim. Ama bisey dikkatimi çekti. Biri dean hallin yazdıklarına göre oyunun çıkmasına günler değil haftalar var yani demiş. Dean hallda cevap olarak aslında haftalar yok. Hatta bugün tam performansı yakalamıştık ama yeni buglarla karşılaştık onları çözmeye çalışıyoruz yazmış. Yani suan ufak tefek ayrıntılarla ugrasiyolarmis. Suan en büyük sorunları ani fps dusmeleriymis. Oda sadece sehiricinde yasaniyomus. Ormanda arazide oyun çok akiciymis. Zombilerin takip sistemide çok iyi calisiyo ama bazi yerlerde duvarlara takiliyolarmis. Butarz ufak buglari çözmekle mesgullermis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 9 Kasım 2013; 0:46:27 >
  • DayZ Standalone 8 Kasım Raporu ''Neler Yaptık?''

Detaylar :http://www.dayzfan.net/forum/index.php?topic=1135.0
  • Nightybird kullanıcısına yanıt
    Seneye bugün kesin çıkıcak.
  • daha ne kadar beklicez ki
  • Onca yaziyi cevirmeme gerek kalmadı oh be :D

• ''Oyunun çıkmasına haftalar var demiyorum''

Reddit Yazarı Soru Yani oyunun çıkmasına günler değil haftalar var öyle mi ?

Rocket2Guns Cevap : Haftalar var demiyorum , aslında bugün hedefimize ulaşmış gibi görünüyorduk fakat , buglar ve düzeltmemiz gereken şeyler bizi geride bıraktı.

Reddit Yazarı Soru Performans testleriniz bittikten sonra oyunu hemen çıkaracak mısınız ?

Rocket2Guns Cevap : Evet , performans elde edildikten sonra alfa sürümü için bir gecikme görmüyoruz.

• hala dediğimin arkasındayım,en geç 2 hafta içerisinde çıkacak bu oyun görürsünüz...ufak tefek buglar hallediliyor diye tahmin etmiştim ki tahminim doğru çıktı.hazır sınav haftası da bitmişken bu haftaiçi çıksa çok güzel olabilir
  • Oyun artık çıksın. Geçen sene kaç hafta airfield ve elektroda grafik buguyla önümüzü görmeden oynadık. Düşük fps ve buglu zombilerlede oynayabiliriz
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.