Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

"we're 100 percent focused on getting the alpha out the door."

alphayı çıkarmak için diyo işte :)

doğru hocam pardon,getting the alpha out the door derken release anlamındaymış.ben başka türlü düşünmüştüm ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quarentinaa

Arma 3'ü oynayamamıştım bilgisayarımın özellikleri yetmemişti . Dayz Standalone de aynı şekilde bir sistem gereksinimi ister?

sistem gereksinimleri belli değil. daha çokda isteyebilir daha azda. eğer optimizasyon iyiyse daha düşük ister ama arma2 gibi optimizasyon özürlü gelirse arma3ten daha çok gereksinim ister. tabi standalone un en büyük esprisi network bubble denilen cpu kullanımını azaltan zımbırtı. oyüzden dayz mod u çalıştıran pc standalone u çok rahat çalışıtırıcak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mr.quantum

quote:

yok be okadarda değildir :)
    nerde dedi kaçırmışım ozaman.

DayZ Fan.net'in DayZ Standalone için çektikleri bir videoda söylemişlerdi.

dayzfan ın o eski videoları bende izledimde bana hiç samimi gelmedi. hatta o videolarda yeni zombiler diye gösterdikleri zombiler vardı ama gördükki öyle bişey yokmuş ortada. ha bide videolarda sürekli aynı şeyi söyleyip durmuşlardı "abi heryerde yiyecek konserve falan var süper" oysaki süper olan bi tarafı yok öyle bişeyin. neyse kısacası değil 10 kat 1.5 kat bile olmasına ihtimal vermiyorum :) çünkü dean hall videolarda haritayı bi nebze olsun gösterdi pek bi fark görünmüyodu. bana sorarsan %20 büyümüştür map. yanıladabilirim tabi. umarım yanılırım daha büyük çıkar. çünkü amaçları haritayı büyütmek değildi bütün haritayı baştan aşağı modifiye etmektki, her binaya girilebilmesi gibi

edit: bukadar olur. internete yazdım dayz SA map diye. bi kaç yere baktım ve şu yazıyı gördüm:
    "The map extends around 20% farther North and West"

iyi tahmin etmişim

Benim bildiğim kuzeye bir sürü kasaba ve yol eklemişlerdi. %20 derken onu kast etmişlerdir, 4-5 ay önce bir resim paylaşmışlardı harita aynıydı boyut olarak ama kuzeyde baya bir yerleşim yeri vardı. Tabi değişmişse bilemem bayadır bakmıyorum

• Twitterda hicks resim paylaşmış oyundan. Herşey yolunda progress iyi gidiyo diyo. Multiplayer test yaptık güzel sonuçlara ulaştık moralimiz yerine geldi diyo.

DayZ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 25 Ekim 2013; 0:12:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gel artık gellll lannn
  • Yani şöyle devasa bir haritada oynamak muhteşem olucak.Bekliyorum hala.Çıkınca belki forumdan bi kaç kişiyle bir grup-klan vs bir şey kurarız.
  • early access'e ait veritabanında dosya bulunmuştu steam'de...ne oldu şimdi,son durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

early access'e ait veritabanında dosya bulunmuştu steam'de...ne oldu şimdi,son durum nedir?

valla redditte herkes en geç kasımın ilk haftası gelicek gözüyle bakıyo olaya.
  • yani 10 gün içerisinde çok yüksek ihtimalle çıkacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRxUMUT

yani 10 gün içerisinde çok yüksek ihtimalle çıkacak mı ?

ihtimal yüksek değil. sadece birçok kişi öyle yorumluyo. yani 10 gün içinde çıkmazsa şaşırmaya gerek yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TRxUMUT

yani 10 gün içerisinde çok yüksek ihtimalle çıkacak mı ?

ihtimal yüksek değil. sadece birçok kişi öyle yorumluyo. yani 10 gün içinde çıkmazsa şaşırmaya gerek yok.

çok saçma iş yapıyorlar yahu.planlı programlı gitmedikleri çok belli...
  • dayz mod ile dayz SA arasındaki networkbubble farkı:
    DayZ [ANA KONU]

dayz modda 1 oyuncunun cpu'su bütün mapteki hareketleri takip ediyodu, dayz sa'da ise cpu sadece karaktere belli mesafadeki bi alanda olan biteni takip edecek buda performansı artıracak. nekadar artırır bilmiyorum.

şuan 15 kişi dayz sa da oyunda test yapıyomuş. yani oyun sona bayağı yaklaştı.

buda serverdaki oyuncu sayısı
    http://steamdb.info/graph/221100/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 29 Ekim 2013; 11:52:23 >

• quote:

dayz mod ile dayz SA arasındaki networkbubble farkı:
    DayZ [ANA KONU]

dayz modda 1 oyuncunun cpu'su bütün mapteki hareketleri takip ediyodu, dayz sa'da ise cpu sadece karaktere belli mesafadeki bi alanda olan biteni takip edecek buda performansı artıracak. nekadar artırır bilmiyorum.

şuan 15 kişi dayz sa da oyunda test yapıyomuş. yani oyun sona bayağı yaklaştı.

buda serverdaki oyuncu sayısı
    http://steamdb.info/graph/221100/

Güzel yapmışlar artık çoğu pc çalıştırır rahatlıkla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sefer gerçekten çıkacak gibi
  • dean hall redditte bişeyler yazmış gene. birisi "5 kasımda çıkar bu oyun" falan yazmış yazmış, Hall da cevap olarak: "multiplayer testleri yapıyoruz, ne zaman tam stabiliteye ulaşırsak ozaman duruyurucaz çıkış tarihi" yazmış.
  • quote:

dean hall redditte bişeyler yazmış gene. birisi "5 kasımda çıkar bu oyun" falan yazmış yazmış, Hall da cevap olarak: "multiplayer testleri yapıyoruz, ne zaman tam stabiliteye ulaşırsak ozaman duruyurucaz çıkış tarihi" yazmış.

Kasım'da çıksın artık Uzun süredir bekliyorum en azından alpha sürümü de olsa bir tadına bakmak lazım. Infestation rezaletinden sonra iyi gelir.
  • Arkadaşlar ben tam olarak anlamadım steama eklendiğinde alfa sürüm mü eklenecek onu mu satın alıcaz...onu satn alınca beta ve tam sürüm çıktığında tekrar para ödeyecekmiyiz aydınlatırsanız sevinirim....bide beta ve tam sürüm alfadan sonra cok gecikir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anllll

Arkadaşlar ben tam olarak anlamadım steama eklendiğinde alfa sürüm mü eklenecek onu mu satın alıcaz...onu satn alınca beta ve tam sürüm çıktığında tekrar para ödeyecekmiyiz aydınlatırsanız sevinirim....bide beta ve tam sürüm alfadan sonra cok gecikir mi ?

yakında alpha olarak çıkıcak satın alıcaz birdahada para vermicez. hep oynayabilicez. her güncellemeyide alıcaz.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    İyiymiş ozaman teşekkürler
  • bu oyunu steamdan aldığımız anda indirip oynayabilecekmiyiz yoksa erken erişim felan diye mi satılacak. bazı oyunlarda erken erişim felan yazıyor kafama takıldı.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.