Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

-ev yapabilicez ama alpha versiyonda olmayabilir. ama ilerde illaki olucak çünkü söylediler.
    -harita genişletilmiş ama yüzde kaç bilmiyorum
    -değişecek zombiler
    -%99una girilecek
    -yine oturma sürünme var ve daha gelişmiş animasyonlarla beraber
    -zıplama olacak ama yine çitten atlama şeklinde olacak
    -bandit ve hero ile ilgili bişey bilmiyorum
    -büyük ihtimalle etkileşime o şekilde girmeyeceğiz çevreyle. zaten eşyayı alırken veya yere bırakırken dümdüz bırakıyo yani yere ait bi nesne gibi. bina yıkılmasıda olmayacak

10 kat genişletildi dedi en son Dean Hall.
  • yok be okadarda değildir :)
    nerde dedi kaçırmışım ozaman.
  • Biliyorsunuzdur Arma 3 de çıkışını yaptı sizce bu oyun içinde böyle bir mod çıkarırlar mı? Veya böyle bir çalışmadan(varsa) haberi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutsal Kitap

Biliyorsunuzdur Arma 3 de çıkışını yaptı sizce bu oyun içinde böyle bir mod çıkarırlar mı? Veya böyle bir çalışmadan(varsa) haberi olan var mı?

arma 3 zombi modu var zaten.

DayZ [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutsal Kitap

Biliyorsunuzdur Arma 3 de çıkışını yaptı sizce bu oyun içinde böyle bir mod çıkarırlar mı? Veya böyle bir çalışmadan(varsa) haberi olan var mı?

Yapıcaklarını sanmam,ancak Zombies modu olması lazım ARMA 3 içerisindede oda kıytırık bir mod.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armadillo dalagı -- 20 Ekim 2013; 21:37:33 >
  • infestation survivor stories almayı planlıyordum yoksa bu oyunumu beklesem
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanqMan07

infestation survivor stories almayı planlıyordum yoksa bu oyunumu beklesem

bunu bekle. şuan infestasyon çöp oyun oldu. bende var ilk çıktığı gün aldım son 5-6 aydır hiç oynamadım
  • Çıkış tarihi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ARMA 3'e çıkan zombi modu yine Dean Hall tarafından mı yapılmış veya yaptığı mod var mı yine bu adamın?

Bir de ARMA 3 alanlara (veya ARMA 2 ve ARMA 2:Operation Arrowhead) indirim yapılacak mı Dayz Standalone için?

@GunslingeR085
    Hâlâ belli değil.
  • Hunglasxx kullanıcısına yanıt
    dean hall yapmadı o modu. dean şuan sadece SA üzerinde çalışıyo.
    indirim yapmayacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HanqMan07

infestation survivor stories almayı planlıyordum yoksa bu oyunumu beklesem

bunu bekle. şuan infestasyon çöp oyun oldu. bende var ilk çıktığı gün aldım son 5-6 aydır hiç oynamadım

bekleyelim cıkış tarihi ne zaman birde çıkış fiyatı ne olacak?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EE7697A5 -- 20 Kasım 2020; 13:49:45 >
  • quote:

yok be okadarda değildir :)

DayZ Fan.net'in DayZ Standalone için çektikleri bir videoda söylemişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.quantum

quote:

yok be okadarda değildir :)

DayZ Fan.net'in DayZ Standalone için çektikleri bir videoda söylemişlerdi.

dayzfan ın o eski videoları bende izledimde bana hiç samimi gelmedi. hatta o videolarda yeni zombiler diye gösterdikleri zombiler vardı ama gördükki öyle bişey yokmuş ortada. ha bide videolarda sürekli aynı şeyi söyleyip durmuşlardı "abi heryerde yiyecek konserve falan var süper" oysaki süper olan bi tarafı yok öyle bişeyin. neyse kısacası değil 10 kat 1.5 kat bile olmasına ihtimal vermiyorum :) çünkü dean hall videolarda haritayı bi nebze olsun gösterdi pek bi fark görünmüyodu. bana sorarsan %20 büyümüştür map. yanıladabilirim tabi. umarım yanılırım daha büyük çıkar. çünkü amaçları haritayı büyütmek değildi bütün haritayı baştan aşağı modifiye etmektki, her binaya girilebilmesi gibi

edit: bukadar olur. internete yazdım dayz SA map diye. bi kaç yere baktım ve şu yazıyı gördüm:
    "The map extends around 20% farther North and West"

iyi tahmin etmişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 22 Ekim 2013; 22:43:07 >

• http://steamdb.info/sub/17511/#section_history
    Dayz Early Access steam dosyalarında görünüyo şuan. steamde satılmıyo şuan yanlış anlaşılmasın. tabi dosyaların içerisinde görülmesi ne manaya gelir bilmiyoruz. sadece çıkışa az kalmış diyebiliriz herzamanki gibi.
  • quote:

http://steamdb.info/sub/17511/#section_history
    Dayz Early Access steam dosyalarında görünüyo şuan. steamde satılmıyo şuan yanlış anlaşılmasın. tabi dosyaların içerisinde görülmesi ne manaya gelir bilmiyoruz. sadece çıkışa az kalmış diyebiliriz herzamanki gibi.

güzel haber ^^
  • http://www.joystiq.com/2013/10/23/dayz-standalone-in-steam-database-hall-says-progress-very-good/

Dean Hall gidişat çok iyi durumda, çok sıkı çalıştık ve bitmek üzere diyo. şuan alphayıçıkarmak için bütün takım tam gaz çalışıyomuş
  • quote:

http://www.joystiq.com/2013/10/23/dayz-standalone-in-steam-database-hall-says-progress-very-good/

Dean Hall gidişat çok iyi durumda, çok sıkı çalıştık ve bitmek üzere diyo. şuan alphayıçıkarmak için bütün takım tam gaz çalışıyomuş

düzeltelim,alpha'yı çıkarmak için değil;alpha versiyonundan çıkmak için...yani beta versiyonuna geçmekten bahsediyor.

• Hunglasxx kullanıcısına yanıt
    "we're 100 percent focused on getting the alpha out the door."

alphayı çıkarmak için diyo işte :)
  • Arma 3'ü oynayamamıştım bilgisayarımın özellikleri yetmemişti . Dayz Standalone de aynı şekilde bir sistem gereksinimi ister?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.