Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıkmasın artık zaten bu kadar beklettikten sonra :) State Of Decay survival açlığımı baya dindirdi bu aralar, tavsiye ederim yunus.

@redddragon
  • bu sene çıkmaz diyordum ama senenin sonuna doğru çıkışını yapacak gibi duruyor.
  • Adam bayram demiyo calisiyo helal olsun valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dayz tam istediğim türde bir oyun,en çok heveslenerek aldığım oyundu bu yüzden arma 2...ancak çok sıkıntılı bir şekilde oyuna girmiştim,çok uğraştırmıştı beni oyuan gireceğim diye...bsc videolarından tanımıştım bu oyunu,çok hoşuma gitmişti ancak oyunun kendisini tek başıma oynayamadım açıkcası.hiç beceremedim,ne yapacağımı anlamadım zırt pırt zombiler beni kovalıyordu.en sonunda sinirlendim ve bıraktım.standalone çıksın,onu da satın alacağım hemen haliyle...ancak bu sefer hazırlıklıyım,sınıftan 2-3 kişi hazırladım onlar da alacak ve bu sefer daha çok eğleneceğim gibi ^^

bir an önce çıksa da oynasak yahu.gerçekten çok güzel özellikler gelmiş aklıma şimdiden senaryo kurabiliyorum

sorum şu;oyunda hangi hayvanlar olacak ve hangilerini avlayabileceğiz?(yani etinden sütünden yararlanabileceğiz?) ve tüm hayvanlar öldürülebilir mi olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 19 Ekim 2013; 18:44:34 >
  • Hunglasxx kullanıcısına yanıt
    o konuda detaylı bi bilgi yok. ama yine tavşan koyun inek fare domuz falan olur. belki ekstradan bişeyler eklerler ama hemen değil. etini kullanabileceğiz hayvanların ama derisi ile ilgili tam bişey hatırlamıyorum. galiba craftingde kullanılacak derisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

o konuda detaylı bi bilgi yok. ama yine tavşan koyun inek fare domuz falan olur. belki ekstradan bişeyler eklerler ama hemen değil. etini kullanabileceğiz hayvanların ama derisi ile ilgili tam bişey hatırlamıyorum. galiba craftingde kullanılacak derisi.

peki bu saydığınız hayvanların hepsinin eti yenilebilecek mi fare dahil? yendiğinde zehirlenme gibi bir şey söz konusu olacak mı ki acaba?

bir de en güncel haberleri nereden alabiliriz? dean hall'ın twitter hesabını biliyorum ancak çok güncel değil orası.en son 28 eylül'de paylaşımda bulunmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 19 Ekim 2013; 18:53:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

quote:

peki bu saydığınız hayvanların hepsinin eti yenilebilecek mi fare dahil? yendiğinde zehirlenme gibi bir şey söz konusu olacak mı ki acaba?

bir de en güncel haberleri nereden alabiliriz? dean hall'ın twitter hesabını biliyorum ancak çok güncel değil orası.en son 28 eylül'de paylaşımda bulunmuş...

redditte bahsediyolardı fare etinden zehirlenme falan. hatta normal ete zehir sürüp biyere bırakıp başkasıda onu yiyince zehirlenmesi falanda vardı redditte. ama çok oldu bunları okuyalı şimdi bulamam onları tekrar :)
    konunun ilk mesajında verdiğim linklere bakmanız gerekir güncel bilgi olarak. başka bilgi olan yerde yok zaten :)

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkürler valla sen olmasan ayakta tutan olmayacak şu konuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

hocam çok teşekkürler valla sen olmasan ayakta tutan olmayacak şu konuyu

konuyu ben açtığım için mecburum ayakta tutmaya ama dean halldan hiçbi bilgi gelmeyince benimde yapacak pek bişeyim yok
  • İvan buchta
    Matthew Lightfoot
    Hicks_206
    Bunlarda güncel bilgiler veriyorlar.
  • aslında yazacağım ufak tefek birsürü şey var ama insanlar sadece çıkış tarihini merak ediyo gerisini kimse umursamıyo artık ben dahil :)
  • quote:

aslında yazacağım ufak tefek birsürü şey var ama insanlar sadece çıkış tarihini merak ediyo gerisini kimse umursamıyo artık ben dahil :)

Yaz hocam yaz belki biraz teselli olur
  • Çıksa da almayacağım ben şahsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreX~

quote:

aslında yazacağım ufak tefek birsürü şey var ama insanlar sadece çıkış tarihini merak ediyo gerisini kimse umursamıyo artık ben dahil :)

Yaz hocam yaz belki biraz teselli olur

bundan sonrasını yazarım artık, öncekiler aklımda değil pek :)
    en son Ivan Buchta ile röportaj yapıldı linkleri aşağıda:

http://www.reddit.com/r/DayZBulletin/comments/1omw9j/as_promised_an_interview_with_ivan_buchta_and_his/
    http://www.reddit.com/r/DayZBulletin/comments/1opp2l/ivan_buchta_interview_part_2_enjoy/

• arkadaşlar bazı sorularım var,yardımcı olursanız sevinirim

-dayz origins modundaki gibi kendi evimizi yapabilecek miyiz yoksa sadece yine kamp çadırı mı var?
    -haritayı genişlettiler mi yoksa tamamen aynı harita mı?
    -zombi animasyonları berbattı benim en son izlediğim videoda.koşup koşup yamuk bir şekilde zıplıyodu.onları düzeltecekler mi kesin olarak yoksa eskisi gibi bırakacaklar mı?şahsen koşup zıplarlarsa ben bu oyunu oynamam kolay kolay
    -her eve kesinlikle girebiliyor muyuz?
    -mod versiyonunda sadece oturabiliyorduk animasyon olarak.şimdi de var mı o şekilde oturma ve fazlası?
    -v tuşuna basınca yanlış hatırlamıyorsam mod versiyonunda bacağını atıyodu öne çit geçmek için falan filan,takla atıyordu bazen..olacak mı yine bunlar?
    -yine hero bandit olayı var mı? varsa mesela adamımız hero iken adam öldürünce bandit'e geçiyordu mod versiyonunda ve bezle sarılıyordu suratı.yine bu yüzünü sarma olayı olacak mı,istem dışı değişecek mi yani tipimiz?
    -oyunda fizik motoru olacak mı,eşyalara çarptığımızda ilerleyecekler mi veyahut yıkılabilir bina direk falan olacak mı?

biraz fazla soru oldu ama -ki belki çoğu gereksiz de olabilir ^^- cevaplarsanız çok sevinirim

• Hunglasxx kullanıcısına yanıt
    -ev yapabilicez ama alpha versiyonda olmayabilir. ama ilerde illaki olucak çünkü söylediler.
    -harita genişletilmiş ama yüzde kaç bilmiyorum
    -değişecek zombiler
    -%99una girilecek
    -yine oturma sürünme var ve daha gelişmiş animasyonlarla beraber
    -zıplama olacak ama yine çitten atlama şeklinde olacak
    -bandit ve hero ile ilgili bişey bilmiyorum
    -büyük ihtimalle etkileşime o şekilde girmeyeceğiz çevreyle. zaten eşyayı alırken veya yere bırakırken dümdüz bırakıyo yani yere ait bi nesne gibi. bina yıkılmasıda olmayacak
  • quote:

-ev yapabilicez ama alpha versiyonda olmayabilir. ama ilerde illaki olucak çünkü söylediler.
    -harita genişletilmiş ama yüzde kaç bilmiyorum
    -değişecek zombiler
    -%99una girilecek
    -yine oturma sürünme var ve daha gelişmiş animasyonlarla beraber
    -zıplama olacak ama yine çitten atlama şeklinde olacak
    -bandit ve hero ile ilgili bişey bilmiyorum
    -büyük ihtimalle etkileşime o şekilde girmeyeceğiz çevreyle. zaten eşyayı alırken veya yere bırakırken dümdüz bırakıyo yani yere ait bi nesne gibi. bina yıkılmasıda olmayacak

pöf,etkileşim olmaması çok kötü olmuş yahu...birde şu bandit-hero olayını birisi biliyorsa beni haberdar etsin lütfen çok merak ediyorum açıkcası.adam öldürdüğünde niye illa takmak zorundayız ki o bez parçasını...umarım olmaz

• ben artık standalone'dan ümidimi kestim arma 2'nin kısıtlı motoruyla anca bu kadar oluyor demekki umarız bu zombi hayatta kalma oyun temasına başka büyük firmalar el atarda daha kaliteli yapımlar görürüz. dean hall'e de çok bişey diyemiyorum adam iyi şeyler yapmak istiyor ama arma 2 motoru kısıtlı ondan elinden anca bu kadar geliyor uğraşıp duruyor oda mecburen .
  • aynen kıytırık bi motorla uğraşıyo. bende beklemiyorum artık. çıkarsa alırım arada girerim belki. başka firma yapsın butarz oyun, dayz nin yüzüne bakmam :D
  • @M0SCHIN0

aslında dean hall mod yapımcısından öteye geçemeyecek kapasitede bence.yine de bir şeyler deniyor...

acemiliği zaten her halinden belli,hala oyunun çıkmaması büyük bir kanıt buna.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.