Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.947
Cevap
77
Favori
289.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 714
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 116
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 73
  • Favoriye Eklediklerim 77
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Thejoker58906 (339 mesaj) fatihsar (226 mesaj) Raising Kratos (219 mesaj) Guest-2C5CD639E (217 mesaj) byvolcan (173 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2836 mesaj) Mobil (2480 mesaj) Tablet (42 mesaj) Mini (310 mesaj) Uygulama (640 mesaj) (1 mesaj) (28 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    414 Mesaj
    Arkadaşlar oyunda okadar aynı anda gelen zombie yok gösterdikleri oyun içi video Zombie modu yada ona benzer oyun modu,oyun kesinlikle çok iyi,last of us havası hakim bu oyun tutar eğer senaryosuda iyiyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    544 Mesaj
    TLOU havasında olursa süper, lakin bütün dünya zombie olmuş ve tek kasaba/köyde toplanmış sadece bize saldırıyorlar havasında olursa-ki zannetmem-çok sıkar. Zaten bu kadar zombieye ne mermi yeter ne de silah çeşidi. Zombie denizi mübarek :).

|
    |
  • Binbaşı
    1602 Mesaj
    Ilk 1 dakikasi oyunu beklemem icin bana yetti :)

|
    |
  • Yarbay
    6027 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

OYUN DAHA YAPIM AŞAMASINDA BÖYLE GELMEYECEK ZATEN ÇIKIŞ ZAMANINA KADAR HATALARI ELDEN GEÇİRİRLER
    |
    |
    akif1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2638 Mesaj
    Gamescom , Paris Game week , Playstation Experince artık ne olursa bu oyun için bir çıkış tarihi vermeleri lazım . Bir açıklamada oyunun 3 yıldır geliştirildiği söylenmişti .
    |
    |
  • Yarbay
    2584 Mesaj
    Gameplay'in sonlarındaki neydi öyle arcade'in dibine vurmuşlar. Cephane sıkıntısı çekmeden 500 zombi indirdi helal olsun

|
    |
  • Teğmen
    114 Mesaj

|
    |

• Yarbay
    3364 Mesaj
    Oyun muazzam gözüküyor fakat güzel bir downgrade bekliyorum ben. Özellikle kalabalık zombilerde bayağı bi azalma bekliyorum. Sanmıyorum bunu kaldırabileceğini konsolun. Aşırı kalabalıktı.
    |
    |
  • Binbaşı
    1489 Mesaj
    Anlasilan Last Of Us gelmiycek :/

Not: karakteri sevmedim daha once mahalle aralarinda gordugum serserilere benziyor.Bi joel Olacak karizma yok.

• Yarbay
    5914 Mesaj
    Oyunun grafikleri bence çok güzel neyini beğenmedinizki. Eğer aynı anda o kadar zombi olacaksa süper. Sonra kırpmasınlarda oyunu.

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    yeni bir efsane doğuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    791 Mesaj
    oyun açık dünya mı olacak acaba?umarım öyle olur,şöyle fallout gibi terkedilmiş bir ülkede keşif yapmak güzel olur,bir de umarım oyun kendini tekrar etmez

|
    |
  • Yarbay
    8548 Mesaj
    Adamlar e3'de şov yaptı, bütün dünyaya gösterdiler oyunu ama buradaki arkadaşları ikna edememişler. Kesin downgrade yer, zombi sayısı azalır gibi yorumlardan vazgeçmiyor atanamamış Kojima'lar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 18 Haziran 2016; 18:36:37 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1577 Mesaj
    Konsole özel oyunların hangisinde belirgin bir downgrade olmus da bunda olucak. Dandik ubisoft mu sony? Boyle bir şey olucağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --CarpeDiem-- -- 18 Haziran 2016; 18:48:25 >
    |
    |
  • Yarbay
    12796 Mesaj
    Oyun gayet güzel olmuş
    |
    |
  • Yarbay
    24233 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    BURAK

quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Anlasilan Last Of Us gelmiycek :/

Not: karakteri sevmedim daha once mahalle aralarinda gordugum serserilere benziyor.Bi joel Olacak karizma yok.

Last of Us gelir rahat ol
  • Binbaşı
    1489 Mesaj

İnsallah Gow'a 7.oyun Uncharted'a 4.Oyun gelipde su oyuna 2.yi yapmazlarsa Valla ayip ederler.

|
    |
    KAKÁ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    242 Mesaj
    Trailer ında ki Manitasıyla giderken söyledikleri gözümü yaşarttı valla. İlk defa bir oyunun trailer ında ağlayacaktım utanmasam (Orta yaş bunalımı olsa gerek) Zombilerin Word War Z deki gibi dalga dalga gelmesi tecrübesini yaşayacak olmamız bence iyi düşünülmüş (Word War Z 2 duyurulmuş bu arada -2017-). Battlefield 1 ve Days Gone en merakla beklediklerim.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    4265 Mesaj
    Oyunun çıkış tarihi hakkında bilgisi olan var mı ?
  • Yarbay
    2638 Mesaj

Henüz net bilgi yok . Ancak bir haberde 3 yıldır geliştirildiği söyleniyordu . Büyük ihtimalle önümüzdeki sene çıkacaktır .
    |
    |
    Since1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.