Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
79
Favori
292.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 721
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 116
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 73
  • Favoriye Eklediklerim 79
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Thejoker58906 (339 mesaj) fatihsar (227 mesaj) Raising Kratos (219 mesaj) Guest-2C5CD639E (217 mesaj) byvolcan (173 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2845 mesaj) Mobil (2491 mesaj) Tablet (42 mesaj) Mini (311 mesaj) Uygulama (640 mesaj) (3 mesaj) (32 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
Giriş
    270 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    5344 Mesaj

Karşı binadan balkona zıplayamıyorsun.  

• Teğmen
    123 Mesaj

Ölmüş bir IP’nin arkasından böyle konuşmak yakışıyor mu?

Hem çok sevilen The Last of us da zıplama mekaniği bile yok, ayrıca God of war da bile belli yerde yuvarlak tuşuna basınca atlama var. Days Gone’ın tam çalışmasa bile (önemli olan niyet etmek) atlama mekaniği var, Days Gone’ı çekemiyorsunuz itiraf edin! 

|
    |
    mertvontrier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1168 Mesaj

ip nin öldüğünü zannetmiyorum.

Ps5 için şuan güçlü bir oyun yok. sony bend stüdyosunu güçlü oyunlara destek amaçlı kullanıyor. zamanı gelince days gone 2 gelir gelmesede Bend stüdyosuna farklı güzel bir oyun yapılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 13 Nisan 2021; 11:14:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Szeth-son-son-Vallano kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    123 Mesaj

Sony’den resmi bir açıklama gelse de öldü mü kaldı mı öğrensek bu toz bulutunu anca o dindirir. Umarım Days gone 2 iptalden ziyade rafa kaldırılmıştır.

|
    |
    abeslank kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2143 Mesaj
    bickihane sürüsü sanirim,buyuk ahsap binadaydilar..ne kalabalik miş yaw gorevdeyken bulastim ne sürü işareti cikti ne de sürü temizlendi yazisi..

|
    |
  • Yarbay
    2143 Mesaj
    sürüyü envanterdeki çeşitli zimbirtilari kullanarak yoketmek daha eglenceli..

|
    |
  • Yarbay
    2143 Mesaj
    bakalim pc ye cikis fiyati ne olacak..26 nisan gozukuyor steam de..

• Binbaşı
    1945 Mesaj
    Oyunda genel olarak r2 tuşu çalışmıyor mu bende mi sorun var?

|
    |
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj

Beğendiğiniz bir kaç oyun yazında buraya. Bakalım YouTube de onlar hakkında ne videolar bulabiliriz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj
    Ruhsuz bir oyun evet, bend studio ilk kez boyle buyuk bir oyun yapiyor ve yaptiklari hatalardan ders cikaracaklardi elbet ama sony oyun basinindan alinan olumsuz yorumlari gorunce fishi chekmish anlashilan
    |
    |
  • Yarbay
    2143 Mesaj

ön siparis 279 TL. 

|
    |
    legacy of kain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2143 Mesaj
    mucadele modu en son hikayesini bitirdiginiz oyunun zorluk derecesine gore mi oluyor..oyun ana menusunde secenekler de zorluk seviyesi zor II de mesela şu an,degistirmiyor devre disi yaziyor...

mucadele modunun zorluk seviyesi kendine has mı surekli yoksa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 17 Nisan 2021; 22:40:57 >
    |
    |
  • Yarbay
    4797 Mesaj

Oyunu birkaç gündür oynuyorum.Normalde ana hikaye görevleri peş peşe kendiliğinden açılıyordu ama Lisa’yı kurtarıp Tucker’in kampına bıraktıktan sonra ana hikaye görevi gelmiyor veya ben o görevleri bulamıyorum.

• Yarbay
    2143 Mesaj
    yani ne diyeyim bilemedim,ilk defa bu days gone bana kufur ettirdi ya oynarken, zorlama bir mod olmuş mucadele modu..oyundan soğumak istemiyorsaniz hic bulasmayin..bir modda mesala etrafinda bin tane zombi koştururken sabit duramazsin ve canlilik yetmeyecek hem yuva yakacaksin hem süreyi arttirmak icin katliam yapacaksin donup bide kulaklari toplayacaksin tabi buna vaktin kalirsa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 18 Nisan 2021; 12:20:56 >
  • Yüzbaşı
    840 Mesaj
    çok güzel oyun iki ay önce hikayeyi bitirip silmiştim. şimdi yine yükledim. kalan sürüleri temizliyorum çok eğlenceli.

|
    |
  • Yarbay
    14339 Mesaj

Aynen bu bölümde bu saçmalığı gördüğümde benim de tuhafıma gitmişti. Ama yine de genel çerçeveye bakıldığında oyun güzel. 8/10 veririm rahatlıkla -ki ben, PS plus vermese bu oyunun yüzüne bile bakmayacaktım, denemek için açınca koltuğa gömüldüm. 2. oyunun gelip gelmeyeceği belirsiz ama gelirse eğer şu zıplama, tırmanma, üstüne çıkma gibi mekanikleri eklemeleri lazım. Oyunun altyazı konusunda da eksikleri var. Bazı konuşmalarda nadiren çevrilmeyen cümlelere rastladım sanırım. Veya senkronizasyonu kötü olmuş. Eleman uzun uzun konuşuyor ekranda görünüp duran yazı 2 kelime. Sonra devamı geliyor uzunca bir cümle ve hemen yok oluyor, takip edemiyorsun. Saçmasapan işler yapmışlar. Veya bir-iki sinematiğe rastladım altyazısı hiç yoktu.

Bu arada oyunu platinledim ama NG+ yapıp oyunu en zor seviyede bir daha bitirsem mi diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 18 Nisan 2021; 16:25:21 >
    |
    |

• Yarbay
    14339 Mesaj

Benim oyunlardaki oynayış prensibim her zaman yan görevleri bitirdikten sonra ana görevlere saldırma yönünde. Çünkü hem kaçırdığım skill point, experience point, item, para vs olmasın -para vs de elimde bol bol bulunsun- hem ana hikayede ilerlerken bir noktadan sonra geri dönüşü olmaksızın yan görevlerden olmayalım hem de yan görevlerde ne var ne yok görelim diyorum. O yüzden her zaman ana görevleri sona bırakırım, ilerleyen olası zor bölümlerle tam donanımlı gitmek, oyunda kullanışlı skill ve silahlar ile oyunu daha zevkli hale getirmek varken salt ana görev kastırmak mantıksız geliyor. O yüzden hiç bu dediğin olaya rastlamadım. He şöyle oldu bakıyorum görev kalmamış, kamp dışına motoru sürüyorum zaten illa ki birileri telsizden arayıp konuşuyor ve görev çıkıyor. Hiçbir şey yoksa bile haritada dolaşın NERO bölgelerine gidip enjektörleri elde etmeye çalışın, pusu kamplarına gidip harita, silah ve craft açmaya çalışın. Görev illa ki geliyor. Haritadaki simgelere bakın. Moturunuzu, silahlarınızı yenileyin.

|
    |
    neo23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    14339 Mesaj

Oyunu direkt olarak mücadele modunda mı açtın? Yoksa oyunu önce normalde bitirip sonra yine bir yeni oyun deyip mücadele modunda mı oynadın? Ben normal modda platinledim şimdi Mücadele modunda New Game+ yapsam mı diyorum. Kulakları vs toplama işini en sona bırak. Onlar kaybolmuyor zaten toplarsın. Onlar yuva, oyunun haritasında bazı bölgelerde sürüler var bir de. Ordu gibi hücum ediyorlar.   Gerçi işi bildikten ve tam tekmil donandıktan sonra sürüleri de alt edebiliyorsun. Ama sürüden sürüye de fark var, öyle bitmek bilmeyen birkaç sürü var onlar çok zorluyor.

|
    |
    legacy of kain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2143 Mesaj

sen normal oyundan bahsettigimi zannettin heralde,ben normal oyunu bitirip yeni oyun+ da Zor ll de tekrar bitirdim..sonra şu mücadeleler denen dlc olarak gelen bolume bakayim dedim,challenge lar yani. oranin zorluk derecesi kendine has mı,yoksa bitirdigimiz son oyunla alakasi var mi onu anlamadim..orayla ilgili benim soylediklerim,normal hikayeden bahsetmiyorum..

|
    |
    Kartal Göz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.