Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.189
Cevap
65
Favori
327.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutulu days gone var :) Cüzi bir ücrete satabilirim İstanbul/Avrupa yakasına :)

• gecen sene kutulu oynadik sattik,gecen hafta yeniden aldim..eksiklerine vs ragmen yasattigi gerilim yeter..guzel vakit gecirmelik oyun..
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    O kadar güzel olduğunu düşünmüyorum, açık dünyası ve zombiler olmasa tamamen çöp olur kendisi. Hikayesi zaten tırt.

Tek artısı var oda motor sürüşü zevkli.
  • sağ kalmak için ne lazimsa gorevinde magarada en sonda sürüyü temizle diyor ama sürü yok..2 defa gorevden cikip yeniden baslattik nafile..halâ böyle absürd hatalarin olması ofsayt..boşuna mı guncelleme yapiyor bunlar acaba
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt

Gece gidiyorsanız dışarı çıkmıştır sürü.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt

ana hikaye gorevinde gecesi gunduzu olmaz ki bildigim kadariyla.neyse oyundan cikis yapip tekrar girince duzeldi..

• quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

ana hikaye gorevinde gecesi gunduzu olmaz ki bildigim kadariyla.neyse oyundan cikis yapip tekrar girince duzeldi..

Oluyor hocam . Gece gitmek istemedigim yere gündüz gidiyordum. Sürülerin yeri de sabit olmuyor yakın civarda oluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

sağ kalmak için ne lazimsa gorevinde magarada en sonda sürüyü temizle diyor ama sürü yok..2 defa gorevden cikip yeniden baslattik nafile..halâ böyle absürd hatalarin olması ofsayt..boşuna mı guncelleme yapiyor bunlar acaba

o mağarada bende de sıkıntı oldu . sürü komple bir çıkıntıya takıldı :) sürü basamak gibi bir yükseltiyi geçemiyordu. çok komik bir sahneydi :) uğraştırmadan 3 tane napalmla hepsini tek seferdi harcamıştım. ah ah bu oyun bugsız sarmaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 28 Mart 2021; 0:42:29 >

• lemixings kullanıcısına yanıt

senaryoda geceyi ve gündüzü oyun kendisi belirliyor. gece de gitse gündüz de gitse senaryo ne ise o gerçekleşiyor.

• bir amele rehineyi kurtarmak için madene girdim,tam rehine kurtarinca sürü düşmeye başladı içeri yukaridan..kaçarken ahşap balkonlu bolume cikmisim,altimdan da sürü koşarak anarşistlere saldirmaya başladilar..uzerlerine birkac molotof attim,delirdiler resmen aşağida bir sağa bir sola üst üste bindiler..cayır cayır yaktim azginlari,goreve dahilmiydi yoksa sürü denk mi geldi bilmiyorum ama baya eğlenceli görevdi..

oraya gelmeden öncede disarida iki sürünün arasinda kalinca topukladim direk..acıkmışlar heralde manyak gibi koştular arkamdan..birkaç gorev kaldi onlarda bitince sürülere dalarim tek tek...

• Nisan ayında PS Plus ile bedava verilecek...

-

• Venomstr kullanıcısına yanıt

neyseki kutulu almistim,bi sekilde elden cikarabiliriz iyi kotu  

• abeslank kullanıcısına yanıt
    Halen bug'lar mevcut mu oyunda?
  • PS Plus için indirmeye açıldı...

-----

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu bitirmeden Nero tesislerini tamamlayıp devam ederseniz zorlanmazsınız. Ben oyunu bitirdikten sonra tamamladıktan sonra farkına vardım ama Nero tesislerini oyun bitmeden tamamlarsanız sürüler çok kolay olabilir zevkiniz kaçabilir. Sürüler içinde;

İlk önce dikkat dağıtıcı bomba atıp hepsini ortaya toplayın sonra molotofu aralarına atıp ardından el bombası atın sonra da tararsanız çok rahatlıkla halledersiniz.
  • frkmngr9153 kullanıcısına yanıt
    Hocam tahmin ettiğim görevse buradaki sürüyü temizlemiştim. Tabii mermi dayanmadı zar zor geçtim. Sanırım asansör boşluğ gibi boşluklar vardı oradan sürü falan düşüyordu.
  • Oyuna karşı insanlar yüzünden aşırı önyargılıydım fakat bir yerden sonra kendine bağladı ve gerçekten keyif alarak platinledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

PS Plus için indirmeye açıldı...

-----

SiZcede efsane oyunlar verilmemişmi bende hiç biri yoktu finaş fantasy de harikaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Halen bug'lar mevcut mu oyunda?

aleme slm buglara devam

• Gerçekten de days gone 2 yapılıyormuş. ama iptal edilmiş bend studiosun yazarları yönetmenleri vs işi bırakmışlar üzüldüm .
    sonynin kafasını anlamış değilim hem oyunu pcye çıkartıyor hemde devam oyununu iptal ediyor
    PlayStation markası nasıl batacak merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 10 Nisan 2021; 0:38:12 >
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.