Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne demelerini bekliyorsunuz hocam banada gönderseler beleş oyun beleş etkinliklere götürülme çöpün ağlasına dahi çok süper oyun derim muhteşem derim övgülere boğarım . dost ise oyunun içinden geçecektir çoğu oyunda olduğu gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar tekrar güncellenmiş beyler. Şu yaşadıklarımızı yaşayan başka bir ülke var mı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Ne demelerini bekliyorsunuz hocam banada gönderseler beleş oyun beleş etkinliklere götürülme çöpün ağlasına dahi çok süper oyun derim muhteşem derim övgülere boğarım . dost ise oyunun içinden geçecektir çoğu oyunda olduğu gibi
    Yok birşey beklemiyorum da :) yani o üyelik olayını azıcık garipsemedim desem yalan olur. Belki yaygındır da ben pek twitch falan takip etmediğimden görmemişimdir dedim.
  • 429 olmuş yine

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Gelen tepkilerden sonra yaptıkları şeye bak. Rezalet.

• İadeler ile başa çıkamayacaklarını anlayınca tekrar eski fiyata çekmişler iyikide almışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Hayırlı olsun hocam sanada şanslısın sen oynayabiliyorsun :D
    Daha oynayamadım hocam akşama oynuycam kısmetse
  • fiyat eski haline gelmiş.
    134 tl yakındır beyler sorun etmeyin.
    Last of Us olsa üzülün derdik
    spottan alın 320 tl ye.ilk gün oynayacağım her oyunu hastalığı olanlar
  • fifa'da yaptıklarını yaptılar işte, 1 günlük indirim alan alsın sözde hata
  • Sony Destan yazıyor pes artık :) Tepkilerden sonra Tekrar 429TL

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Sony Destan yazıyor pes artık :) Tepkilerden sonra Tekrar 429TL

Beter olsunlar. 429tl az. 629tl yapmali. Hahahahahahahahahahahahahaha.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Övünce para alıyor ama sürekli eleştirince doğruyu mu söylemiş oluyor sanki. Botw, Last of us, bioshock infinite gibi oyunlara da burun kıvıran bir tip, kendi kitlesi her oyunu gömmesini istiyor o da öyle içerikler üretiyor. Bazen haklı bazen haksız, sürekli eşleştiriyor diye her dediği doğru olmuyor.

• Oyunu ps4 pro üzerinden 2 saat oynamış, deneyimlemiş ve satmış biri olarak söylüyorum; Ben böylesine sıkıcı, böylesine ruhsuz, böylesine mal bi oyun görmedim. İnanın bana grafikler hariç diğer hic birşeyi beş para etmez bu oyunun.. Evlerin içini lootlarken pugb oynuyormuşum gibi hissettim hiç bir fark yok. Vuruş hissi desen çok kötü zevk vermiyor. Kontroller zaten ayrı bi dert.. Motoru sürmek işkence. Motoru sürerken ağırlığını hissedelim diye basmışlar input lagı kontrolü zorlaştırmıslar. Ve inanın bana bir çok oyundan çalıntı yapılmasına rağmen çöp bir oyun olmuş. Mad maxden çalmışlar, the last of usdan çalmışlar, pugbden çalmışlar. Hiç kendimizde birşey katalım şu oyuna özgün olsun dememişler. Bend studioya söylüyorum. Sen bir daha oyun falan yapma kardeşim.. İlla yapacaksanda android oyun yap ps sektörüne bulaşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 26 Nisan 2019; 15:53:25 >

• Foruma giren heyecanla fiyat paylaşmaya mı giriyor arkadaş. Bu nedir bir üstteki mesaja bakın bari. Arka arkaya yazıyorsunuz 429 oldu diye.

• en güzeli kapasınlar şu tr mağazasını ya da direkt euro ile satsınlar da onlar da kurtulsun biz de bu derme çatma, laf olsun diye konmuş kart sorunu ayrı fiyat dengesizliği ayrı dert mağazadan kurtulalım.
  • quote:

Hataydı alan aldı işte FIFA 19 gibi oldu buda.
    hata değil hocam biliçli yapılıyor sony trnin şrfszliği
  • Death Stranding ve The Last of Us 2 de merak ediyorum insanlar rahatça ön sipariş vasıl verecekler. Oyuncular oyun oynayacağına konsol oyuncularla oynuyor şaka gibi
  • defected kullanıcısına yanıt
    eyw sağol anladım şimdi
  • Spot oyundan kare 330 tl hem de pazarlıksız ... Demek ki 480 liralık oyunun asıl fiyatı 330 tl
    ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇEo:D Sony Türkiye bunu beğenmedi ; D

• Hayırlı olsun beyler, iyi günlerde kullanın.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.