Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
6.189
Cevap
65
Favori
327.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gamer-x

sony exclusive : check

TR altyazı : check

Operworld : check

zombi teması : check

motor ile dolaşmak : check

ön-sipariş : check
    Düşük Metacritic ortalaması: check

İlk günden 130 lira indirim: check

Sürüsüyle bug: check

Uzun loading ekranı: check

Altyazı ve konuşma senkron bozukluğu: check

Yapay zeka özürlülüğü: check

Balon oyun:check

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quanch Q kullanıcısına yanıt
    Dedi little boss...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ultratopkek

Katılım zamanı: 13 Mart 2019

Gerçek toplam mesaj sayısı: 2

sen kimin fakesin acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 26 Nisan 2019; 14:26:31 >

• Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Yazdıkların güncellemeyle düzeltilip metacritic 80'e çekilir. Patladı mı patladı orası ayrı ama
  • daha 1 saat oynayabildim ama cutscene'ler dışında ki diyaloglara ve karakterin tepkilerine pek önem vermemişler sanki, ruhsuz olmuş gibi. grafikler çok iyi olmuş.
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    Diyelim ki Gün Oksay'ın fakesiyim, bu oyunun balon olduğu gerçeğini değiştirecek mi?

• Fiyat tartışmaları şöyle dursun. Oyun hiç de fena değil. Vuruş hissi, grafikler, tekinsiz atmosfer, gizlilik öğeleri, motor kullanımı, Craft menüsünün hızlı ve etkin kullanımı, ve en önemlisi Türkçe olması sebebiyle beğendim. Eksikleri de mevcut Cutscene sonrasında oyuna geçişler çok kolpa olmuş. Altyazı senkron problemi de olabiliyor bazen. Asla 100/50 alacak bir oyun değil. Ortalama üstü bir oyun olmuş. Son gelen güncellemelerle de baya bir problem düzelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

daha 1 saat oynayabildim ama cutscene'ler dışında ki diyaloglara ve karakterin tepkilerine pek önem vermemişler sanki, ruhsuz olmuş gibi. grafikler çok iyi olmuş.
    Pro da grafik güzel, her ne kadar performans kötü olsa da, 4 de çamur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 26 Nisan 2019; 14:48:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultratopkek

Diyelim ki Gün Oksay'ın fakesiyim, bu oyunun balon olduğu gerçeğini değiştirecek mi?
    Ozaman tamam oyun balon kabul ettim

• 🎈 🎈 🎈 🎈

• Rikudou kullanıcısına yanıt
    pro da oynuyorum fps düşmesi falan olmadı hiç, dediğim gibi 1 saat oynadım ama. reviewler üstüne 2 patch geldi teknik sorunlar giderilmiş olabilir.

bu arada oyun her autosave'i ayrı kaydediyormuş, 7 saatte 500mblık save dosyası oluşturmuş reddit'te birinde. konsolunuzda yer sıkıntsınız varsa eskileri silin arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 26 Nisan 2019; 14:53:18 >
  • Benim oyunda geldi

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
  • İşlerimden dolayı 2 saat kadar oynama firsatım oldu. Hikaye açışından bir şey söyleyemem fakat fps düşmesi hiç olmadı ayrıca yükleme süreleriyle ilgili bir sıkıntıda görmedim sadece oyuna girerken uzun bir yükleme oluyor. Buda normal. Bu arada pro da oynuyorum. Standart ps4 te durum nedir bilemiyorum fakat pro da bu şekilde. Grafikler ve atmosfer hoşuma gitti. Vuruş hisside hiç fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cloud35 -- 26 Nisan 2019; 15:6:36 >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam sanada şanslısın sen oynayabiliyorsun :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu nesil gow,unc,spider man gördük kesintisiz oynanabilen.Spider man çoğu yerde sinematikten direk oyuna geçiyordu.Bu yükleme süreleri olmamış.Ayrıca base ps4 üzerinde iyi çalışılmamış neyse tlou 2 da yine görürüz konsol nasıl kullanılır.

• Proda herkes iyi dediğine göre dünde yazdığım gibi kafalarına göre tek konsol proymuş gibi çalışmışlar o zaman standart ps4 te fazla yorum görmedim gördüğümde kötü olduğunu diyor bakalım ne zaman düzeltecekler base ps4 ü

Neyse yukarda arkadaşta yazmış konsola özel oyun nasıl yapılır zombi oyunu nasıl olur lou 2 de neil gösterecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 26 Nisan 2019; 15:8:51 >
  • PS4 Pro :

• Beyler ps storede fiyatlar tekrar 429 TL olmuş.. Ne yapmaya çalışıyor lan bunlar

• Diğer yayıncılar vs. oyun hakkında ne düşünüyor diye Twitch'e bakayım dedim şimdilik çok yok zaten Talha ya da Dost birşey çekmemiş ve Pintipanda ise üyeliksiz kendi videolarına erişimi kapatmış nedendir bilinmez.
  • Hataydı alan aldı işte FIFA 19 gibi oldu buda.

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.