Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.189
Cevap
65
Favori
327.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Hattori-

artiste bak bana şekil yapıyor dünden beri hala iptal edecekler yok yarın sabah yok trafikteyim şimdi gider bu kargoyada verir oyunu

defalarca dediğide sabah yazdım hale ön sipraş görünüyor diye atar yapıyor artis
    Gönderse bile kargodan teslim almazsanız iade edilir.Mesafeli satış sözleşmesimde aksini yapamazlar.
    Kaldı ki oyunu aldın açmadan 14 gün içerisinde iade edersen geri almak zorundalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

o malum şahıs degil miydi "kime göre neye göre pahalı" diye
    Sercan sülün daha iyiydi mustafa yiğit'den ama malesef işte işini namusuyla hakıyla yapan adamı biyere getirmiyorlar..

Nerde fazladan kâr yapıyosan orada biyere geliyosun
  • Oyun gayet güzel ben beğendim ama sony oyun puanlarına göre mi fiyat belirtiyor işte bu tam bir saçmalık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Last. Of Us in da meta biraz düşük olsa 500-600 yerine insani fiyatlardan satarlarmı aceba

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Kullandığın uslüp hiç doğru bir üslup değil.

Bir konuda eleştiri yapıyorsun onun tarzı bu değil.
  • ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

• quote:

Orijinalden alıntı: tayo3327

Oyun gayet güzel ben beğendim ama sony oyun puanlarına göre mi fiyat belirtiyor işte bu tam bir saçmalık
    bence satmadığından oldu bu fiyat
    en fazla 350 tl spot ve norveç psn gibi fiyatlardan almıstır alanlar.bu oyunun türkiye de çok satacağını düşünmüyorum zaten.
    sürekli söylüyoruz burada.almayın satışlar az olursa fiyatı düşer diye.ama dinleyen yok.fahiş ps store konusu öldü.ps store bindirimleri olunca alan sayısı arttı.

tr psnden 430 tl den kazıklanan az olunca 300 e çektiler.diğer yerlerde de indirim gördü mü bilmiyorum.hatada olabilir.fakat bu fiyata ineceğini belli ettiler en azından.düşük puanlarından etkisi olmuştur avrupa bölgesinde store fiyatı düşmüşşe
  • Alisinasyon kullanıcısına yanıt
    kimseden uslüp öğrenecek değilim... senden de öğrenecek değilim. kimseye hakaret etmedikçe keyfimin istediği uslüpla yazarım. zoruna giden engellesin.

selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 26 Nisan 2019; 10:16:58 >
  • tayo3327 kullanıcısına yanıt
    Sony değil, bizim çakallar yani tr psn öyle yapıyor.Kaç seneden beri bu böyle.
    Kaç kere yazdım forumda ama çoğu kişi onların suçu yok, londra belirliyormuş, adamlar ne yapsın dolar çok yüksek falan filan dedi.
    Fiyatı 300 den yüksek oyunları almayacağız, almazsak , satış olmazsa fiyatı mecbur düşürürler. Ama dinleyen yok ki.

• 299 olmuş güzel bir gelişme. Şimdi spotçular bu fiyatın altına çeker, oyun ilk indirimle 200 yada 150 ye alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grasyas01 -- 26 Nisan 2019; 10:16:4 >
  • Dolara tren yapmışlar.5.94 tl .
    Şu oyun , basından büyük eleştiri almasaydı , oyuncular istediği kadar bu oyun eksik dese de bugün rahat 550 liraya çıkardı.
    Türkiye ps oyun pazarının dolarla işi yok bunu biliyoruz ama daha önce de gördük bunları.Doları bahane edip zam yapılan oyunları.
    Euro da ondan kalır yanı yok 6.60 tl : D

Bugün öğlen saatlerinde Karşıyaka'da oyunu 360 liradan alacağım.Kutulu oyunda isterse en berbat oyun olsun çok kısa sürede indirim göremiyor.Call of duty black ops 4 kutulu bugün 299 tl. Aylar önce 599du. Ama çok uzun zamsn oldu çıkalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grasyas01

299 olmuş güzel bir gelişme. Şimdi spotçular bu fiyatın altına çeker, oyun ilk indirimle 200 yada 150 ye alınır.
    Spotçular pahalı almıştır niye ucuza çeksin
  • Altyazıyı çok ufak yapmışlar aynı the order da olduğu gibi hareketli anlarda takip edemiyorum altyazıyı.

Bu altyazıda ki senkron kayması olayı sadece anlık mı yoksa bir noktadan sonra hep öyle mi devam ediyor ?
  • Oyun bence güzel.. Bir God Of War beklemeniz hata.. O oyunda yılların birikimi var.. Ama oyunu öldürmekte hata.. 70 puan gayet makul..
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    oyunun ilk başlarında bende de kayma oldu bidaha da olmadı
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiye'den alınan oyuna Amerika ilgilenmez hangi ülkeden aldıysan oraya yazma veya araman gerekiyor TR PSN için PlayStation destek hattını arayıp oradan iade alacaklar veya mail atmaları gerekiyor Verdiğim numarayı ararlarsa zaten sorunlar çözülür

PlayStation destek hattı 0212 391 04 01

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda hiç bir oyuna ön sipariş yapmadım, yapanları da anlamıyorum. Bu da bir ders olsun artık. Puan konusunda performans sorunları yüzünden puanı düşmüş sanırım, adam gibi bir kaç güncelleme lazım. Sony standartlarının altında kalsa da kötü bir oyun olduğunu düşünmüyorum.

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
    ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Hocam Türkiye'den alınan oyuna Amerika ilgilenmez hangi ülkeden aldıysan oraya yazma veya araman gerekiyor TR PSN için PlayStation destek hattını arayıp oradan iade alacaklar veya mail atmaları gerekiyor Verdiğim numarayı ararlarsa zaten sorunlar çözülür

PlayStation destek hattı 0212 391 04 01
    Amerika demedim. Eğer Türkiye'den alıdıysan Türkiyeyi ara ama onlarda ingiltereye ulaşacakları için çok zaman alıyor. sen başvurunu yap ve aynı şekilde yine İngiltere psn ile görüş dedim. Ayrıca USA PSN iade konusunda en iyi yer. Ben gerek USA PSN gerekse İngiltere PSN den çok rahat iptal ettirdim. Türkiye den alınan oyunla İngiltere PSN ingileniyor onun sorumluluk alanı. ABD Avrupadakine bakmaz zaten öyle bir şey de yazmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

daha önce birçok kez taksitli işlemi iptal ettirdim hocam her türlü para tek seferde yatar. sadece taksit zamani ekstrada -100lira +100 lira gibi sadece taksit tutarinda girdi çıttı gözükür sembolik olarak. sonuçta para saticiya gitmicek e bizede gelmiyecekse aylarca bankada arada duracak değil
    tamam hocam benim dediğim gibi işte hepsi yatar dediğiniz elbet borç ödemezsiniz fakat kartınızın limit aydan aya artar taksit iade oldukça
  • Oyunu 1.5 saat filan oynadım sarar gibi duruyor fps drop yaşamadım ama buglar mevcut

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.