Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6.189
Cevap
65
Favori
327.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bro :) iniyormuş değil mi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu altyazı büyümüyo dimi.
  • Memlekette Playstation Türkiye dediğimiz firma kendi vatandaşlarını bu şekilde soymaya devam ederse daha çok kazık yeriz.

Gerçekten büyük bir ayıp şu yaptıkları. Şimdi biz vatandaş olarak diyoruz ki, dolar aldı başını gidiyor bu şekilde TR PSN'den oyun mu alınır diye kendi bütçemizi düşünüp Norveçten veya Hindistan'dan oyun alıyoruz. Adamlar gece ansızın oyunu 299'a düşürüyorlar. Yine zararda olan biz oluyoruz.

Dolardan darbe yediğimiz gibi bir de oyundan yine darbe yiyoruz uyguna alalım derken. Lanet olsun yeminle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertismet

hocam kutulu zaten her zaman daha pahalı olur

psn bol bol indirim yapıyor 1-2 ay sonra days gone da aynısı olur merak etmeyin :)

Alıntıları Göster
    Oyunu almadım henüz benim için farkeden bişey yok. Kutulu olarak spotu baz almamak lazım elektronik mağazalara bakmak lazım 500 tl civarı sanırım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna dün gece başladım benim hoşuma gitti altyazılar çok küçük olmuş güncelleme ile düzelirse daha güzel olur biraz alıştım oyuna alışınca daha güzel hale geliyor fiyatını da hiç takmıyorum isterse 1 liraya düşsün umrumda değil ben oyundan zevk almaya bakıyorum ps türkiyenin daha önce böyle şeyler yaptığına aşinayız nerde sahtekarlık dolandırıcılık orda tr psn var alıştık artık çok diyecek şey varda ban yemeye değmez.
  • o kadar dedik bu kadar para etmez diye.tr psn den 430 tl ye alanlara hala söyleyecek laf yok zaten.
    max 350 tl ye norveç psn yada spottan kutulu alanlar yine daha az zararlı.onlar ilk gün oynama hevesleri için alıyor.çok çabuk oyun bitiriyorlar çoğu.30 tl zararına satarız diye hareket ediyorlar.haklılar

fakat bu oyun bir Last of Us,God of War değil.birde bu puanları almışken 1 ay içinde yüzde 50 indirim yakınken fiyat düşmesine şaşırmadım

300 tl den 429 tl ye fiyatı hata ile düştü diyelim.fiyat düzeltildi
    o zaman 1-2 ay içinde 429 tlde yüzde elli indirim görecek.bu oyunun fiyatı çabuk düşecek kısaca.
    o yüzden alanlar bunu bilerek aldığını düşünüyorum.
    God of War ın 134 tlye 6-7 ayda düştüğünü herkes biliyor dijital için.hemde 470 tl den.
  • Arkadaşlar zorluk seçeneği oyuna başladıktan sonra değiştirilebiliyor mu
  • DH'DEKİLER GÖMDÜ DİYE OYUNUN FİYATINI DÜŞÜRDÜLER

SONRAKİ EXCLUSİVELERDE BU PERFORMANSI BEKLİYORUZ

@Y@KI$IKLII
  • Alisinasyon kullanıcısına yanıt
    kaçıyor muydu ki, stoğu bitecek miydi ki gittiler 430 küsür liradan şu dandik oyuna ön sipariş verdiler???

bence çok iyi olmuş. sony türkiye'nin ellerine sağlık.

paraları da iade etmesinler, bazıları böyle böyle akıllanırlar belki...

430 liradan önsiparişlere devam arkadaşlar...

"çocuk hevesiyle" satışa çıkmamış mala paranızı bağlayarak çok güzel iş yapıyorsunuz.yarın bazı oyunları 500 yaparlar onları da çıkmadan alın olur mu? aman kaçırmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 26 Nisan 2019; 9:47:50 >
  • ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

artiste bak bana şekil yapıyor dünden beri hala iptal edecekler yok yarın sabah yok trafikteyim şimdi gider bu kargoyada verir oyunu

defalarca dediğide sabah yazdım hale ön sipraş görünüyor diye atar yapıyor artis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 26 Nisan 2019; 9:41:27 >
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    2ay sonra 200, 3 ay sonra 150 lira hocam...

bekleyelim görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 26 Nisan 2019; 9:44:45 >
  • Metaya takılmayın diyenleri anlamıyorum 95 çıkınca seviniyoruz 73 çıkınca ise çöp oldu sanıyoruz, oyun çöp olmuyor sadece inanılmaz iyi bir oyun değil, eksikleri olan ama iyi yanlarıyla kimilerinide mutlu edecek bir oyun demek 70 civarı, oyun store da 300 e düştü hemen yakında %50 indirimde alır kardeşlikle 60 70 tl ye keyifle oynarız şahsen dünyasını ve motor dinamiklerini çok sevdim
  • Adamlar sağlam için rahat olsun ayrıca hemşerimiz :)
  • HunTeRFoReWeR kullanıcısına yanıt
    Hongkong ülke müdürü oldu artık ödül mü ceza mı bilemem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tarz oyunları çıkışlarında almak ne kadar mantıklı bilinmez. Bu oyunun ömrü zaten 1 ay bilemediniz 2 ay genelde. Bütün seneye yayabileceğiniz oyunlardan değil. indirim bekleyip bi kaç ay sonra almak en mantıklısı benim fikrimce
  • xyro kullanıcısına yanıt
    Altyazı büyümediği gibi senkron sorunlarıda var şuan.. 1 dk sonra olacak olayın yazıları geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat3425

Hongkong ülke müdürü oldu artık ödül mü ceza mı bilemem :)
    Bize her oyunu fazladan kaç liraya itelediyse artık başkan yapmışlar adamı ödül tabi ki
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    umarım bende bekliyorum bu şekilde
  • Canmarston10 C kullanıcısına yanıt
    o malum şahıs degil miydi "kime göre neye göre pahalı" diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Yahu bu Sony dalga mı geçiyor 429₺ bastık nasıl iade edebiliriz oyunu allah belasını versin böyle işin
    Sen ki bu işlerin kurdusun :) Senin gibi Xbox sahibi adam da Sonyzede olabiliyor ya pes doğrusu.. Neyse aşağıda yazdım dijital aldıysan şunları yapabilirsin;

Sony Türkiyeyi arayıp iade alabilirsin. 0212.391.04.01
    Birde sana cüzdana mı iade edelim yoksa kredi kartınıza diye sormaları lazım. Cüzdana derlerse fazladan paran hesapta kalır, Kredi kartına dersen hesabına aktarılması 7 -10 iş gününü bulur ki gelen parayla Sana tavsiyem İngilizce varsa aşağıdaki linklerden saat farkını düşünerek saat 14.00-15.00 gibi açılacak olan İngiltere PSN canlı sohbet ile daha çabuk iade alabilirsin. Hatta hem tr hem buraya başvurmanda sıkıntı yok. Sana satın alma tarihiniz, sipariş numanız,cihazınızın seri numarası, bu cihaza en son alınmış dijital oyununuzun adını ve hesap bilgilerindeki doğum tarihinizi soracaklardır. Başlığınız "Refund" olacaktır. TR siparişin de Bu linkten İngiltere psn den iptal edilebiliyor yani.

Name-Surname: İsminiz
    PSN Login Email: : Aldığınız hesabın psn mail adresi
    PSN Online ID : Aldığınız hesabın PSN ID si
    Date of Birth: Doğum tarihiniz
    Playstation 4 Pro Serial Number: Cihazın seri numarası.

https://www.playstation.com/en-gb/get-help/#!/subject/5432112/ https://www.playstation.com/en-gb/get-help/#!/

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.