Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.191
Cevap
65
Favori
327.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    67gb hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Oyun 67 gb indiriyor dogru mu bu ? 80 gb diyenler vardi
    oyun toplamda 67.51 gb indiriyor 80 gb diye birşey yok extradan 13 gb güncelleme geliyor ama genel boyutu etkilemiyor

sadece son sürümü eklemek için öylesine indiriyor
  • 200 yazdım yine 2 ay bekleyeceksin, ben pri hakkını 10 lira aşağısına satacağım en kötü (ki benim norveç kodlarını kaçtan aldığımdan bile haberin yok) hazır 300e düşmüşken al yoksa sabah ağlamaya başlarsın yine burada
  • Ps4 pro 4k da 4 saat falan oynadım ve performans sorunu olmadı grafikler gayet tatmin edici, ışıklandırmalar ilgi çekici, detaylar güzel işlenmiş, karakter animasyonları güzel, yakın dövüş bana zevkli geldi, öldürme animasyonları güzel yetenek açtıkça dahada ilgi çekici olabilir.Hikaye iyi başladı gibi ama iler kopukluk olurmu bilemem şimdilik oynanış açısından baya iyi ama özellikle denedim zombiler karakteri fark etmiyo çok kolay gizli öldürebiliyosun şöyleki iki zombi yanyana duruyo yaklaşıyon tepki yok birini öldürüyon öbürü oralı değil tamamen yanyanalar bu kadarda olmaz diyosun yan yana üç dört zombi dursa değişen bişey yok hepsini tek tek tepki görmeden öldür fiyat konusunda hindistan psnden daha ucuza aldık diye sevinirken sony tr bizle resmen dalga geçti.Birde alt yazı çok küçük bana göre ve sanki hatalı gibi sorun var ne yazıkki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cizmele -- 26 Nisan 2019; 2:36:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

200 yazdım yine 2 ay bekleyeceksin, ben pri hakkını 10 lira aşağısına satacağım en kötü (ki benim norveç kodlarını kaçtan aldığımdan bile haberin yok) hazır 300e düşmüşken al yoksa sabah ağlamaya başlarsın yine burada
    Yok hocam sağol kalsın 2 ay sonra indirimle en kötü 150 tl ye alırım yamalarla falan daha iyi hale gelir belki o zamana kadar ama beklemekte fayda var

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Norveç ten 350tl ye almadınız mı hocam?

• Oyun 67 indiriyor yani herşey dahil olması lazım buna sonuçta dijital sürüm?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet 1.04 sürüm dahil 67.51 gb boyutu var extra güncelleme gelmesi genel boyuta yansımıyor öyle 80 gb a çıkmıyor

kutulu alanlarda 43 gb yükleme yapıyor arkadan 24 gb güncelleme indiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

ezbere atip tutmayin hocam hangi psnlerde fiyat düşmüş bi yazinda bizde bilelim. sanki millet senden akıl istiyormuş gibi sakın almayin seslenişleri :) oynamak isteyen çoktan aldı oynuyo bile indirim bekliyen zaten beklicek heycan yapcak birşey yok
    rusda 4500 rubleydi 4000 oldu
  • iyimiş o zaman dijitalin her zaman avantajı var işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turk.Navy

An itibari ile fiyat 299 tl olmuştur storede

Ön sipariş fiyatı ne kadardı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nerden almıştınız?

• Source kullanıcısına yanıt
    429 tl
  • Balthier kullanıcısına yanıt
    Overgame oyunları kargoladı hocam iade etmek için overgame ile iletişime geçin, para 3 taksit olarak kartınıza iade edilecek.

• Büyük bir indirim bu Oyunun fiyatı diğer ülkelerde de düştü sanırım?

• Source kullanıcısına yanıt
    normalde ön sipariş 299 tlden açılır çıkış zamanı 429 tl olur zaman normal karşılanır kimse ses etmez

ama sen oyun çıktıgı saatte indirim yapıyorsan burada hatadan başka bişey aranmaz aynı fifa 19 olayı gibi oldu

yarın hatalarını fark ederler şikayet edenlere aradaki farkı veya paranın hepsini iade ederler sonra tekrar 429 tl yaparlar
  • Ön siparişte ucuz olup satışa çıktığı gün zamlanmasında bir sorun yok elbet ama ön siparişte pahalı çıkışında ucuzlaması normal bir durum değil kesinlikle, Sony iade yapacaktır.

• Açık dünya bir oyun için grafikler inanılmaz güzel duruyor oyunda ayrıca mekanlar ve atmosfer de gayet iyi 2 saat falan bakabildim.
    Karakter bana biraz hantal geldi RDR2 yi anımsattı o yönden belki ileride yetenek vs açılınca değişiyordur.
    Oyunun Türkçe olması gerçekten ayrı keyif şuan hikayenin başında olduğum için senaryo hakkında bir şey söylemek erken ancak öyle etkileyici bir giriş merak uyandırıcı bir başlangıç olmadı.
    Oyunda yan görev var mı tam anlamadım sanırım FarCry tarzı şurayı yok et şunu ele geçir vs tarzındaysa ileride sıkıcı olabilir.
    Ben oyunu Norveç Store dan aldım ama TR Store da olan olay tam anlamıyla adilik eğer geçici değilse yani madem böyle bir şey olacak önceden insanlara bir haber verilir.

• Usa ve avrupadan 3-4 ülkenin psn store larına baktım her hangi bir fiyat değişimi yok, usa 60 dolar avrupa psn ler 70 euro.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 26 Nisan 2019; 3:30:4 >
  • norveç psnde 650 olmuş oda 440 tl falan yapıyor tr psn tekrar 429 a çıkarsa artık ucuzada alınmaz
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.