Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.191
Cevap
65
Favori
327.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklediğiminde altında puanlar almış ama yinede zombi içerikli bu tip oyunlar genelde az çok satıyor bu da hype ile satar yani stüdyonun sonunu getirmez. Eğer o bakımdan üzülüyorsanız.

71 yine de almadan önce üstüne düşünülmesi gereken bir rakam.
  • yahu kim ne verirse versin önemli olan sizin keyif almanız beyler takılmayın bu kadar ben o oyundan keyif alamıyorsam 90-100 puan verilse ne olacak mesela.Red Dead Redemption 2 yi oynarken o kadar sıkılmıştım ki oyunu bitirdikten sonra kalan chapterları oynamadan oyunu sattım sıkılmamda ki en büyük etken oyunun ingilizce olması hikayeden hiç birşey anlamamam vede at üstünde geçen sahnelerin beni sıkmasıydı bu RDR 2 ye de herkes on numara falan diyor ama ben o kadar yükselemedim sarmadı beni normalde her oyunu platinleyip satarım RDR 2 yi platinlemedim diğer bir örnek herkes PlayerUnknown's Battlegrounds oyununa çöp falan diyor hatta puanları bile kötü ama ben 4 kişilik arkadaşlarımla oynarken hileci denk gelmezse acayip keyif alıyorum keyif almasam 1800 saat oynamam zaten yani kısacası zevkler ve renkler tartışılmaz deyip noktayı koyuyorum

• 75-80 arası yeter demiştim daha da düşük çıkmış.Açıkcası meta puanı 70 civarı olan mis gibi oyunlar oynadım o yüzden çok takılmamak lazım.Küçük ihtimal çok iyi bir oyun çıkar mı diyordum olmadı.

Bu arada metacritic puanlarını hesaplarken artık belli siteleri kriter almalı , her siteyi ortalamaya katmamalı.Adam 1,5 vermiş sırf farklı olayım reklamım olsun mantığıyla.Böyle iki mal site çıksa en az 5-10 puan düşüyor oyunların ortalamaları.

Kimsenin tercihine laf söylemek bize düşmez tabi , hadi digital oyun çıkış yapınca fiyat artar korkunuz var , neden kutulu oyuna incelemesi ortamlara düşmeden o kadar para veriyorsunuz , iyi cesaret var sizde arkadaşlar :)

• 430 lira bana nasıl girdi biliyor musunuz işte böyle
  • yahu tamam be birader ne 430 liraymış trollmüsün nesin sende iptal et ozmn siparişi.Kim dedi sana 430 tl ver diye forumda hindistan yada norveç psn çift hak 350 liraya satan adamlar varken niye 430 veriyorsun oda tartışılır zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 25 Nisan 2019; 15:44:10 >
  • abooww meta 72 whaattt
  • Beyler oyun patladı kabul edin
    Lütfen fanboyluk yapmayın artık. Gow’a gelince metacritic spamlıyordunuz ayıp ya. Yeniden sayılsın demediğiniz kaldı yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biliyoruz da konuşuyoruz yine yanılmadım oyun vasat kendini tekrar edici.

• tekrar inceleme yapılsın incelemeyi yapanlar fedöcüydü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 25 Nisan 2019; 15:46:47 >
  • Sekiro: Meta Puanı: 90
    71 Pozitif inceleme

0 Mixed inceleme

1 Negatif inceleme 40 puan (Slant Magazine- Days Gone’a 30 veren)

Slant Magazine aynı zamanda Uncharted 4’e de 40 vererek dikkat çekmişti

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

tekrar inceleme yapılsın incelemeyi yapanlar fedöcüydü
    Ya arkadasim cok flood yapıyorsun anladik neyin kafasını yaşıyorsun

• Metanin düşük gelmesi bir bakıma iyi oldu. YouTubeda kim beleş oyun ve lansman köpeği kim değil anlaşılır. Turnusol olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaban arısı -- 25 Nisan 2019; 15:52:56 >
  • Hemen gaza gelip oyunu gömmeyin yahu.Bu işler kişinin oyun zevkine göre değişir.
    The Order 1886 'nın meta puanı 63.Gidin oyunun konusuna , çok keyifliydi , harika olmuş oyun diyen bir dolu oyuncu var konuda.
  • PS4 sahibi ve singleplayer ilgili bir oyuncuyum,bunu önceden belirterek demeliyim ki exclusive oyunlar yüksek puan alınca hatta bazıları (Horizon gibi) hak ettiğinden bile fazla puan alıp biraz şişirilince ''Sony işte beeaayyhh,adamlar efsane be krdşm'' şeklinde takılıp gösteriş yapanların düşük puan gelince ''Ya incelemeleri kim sallar,zaten umurumda da değil hıh'' moduna geçmeleri bana komik ve ikiyüzlü geliyor biraz Bu puanları bir Ubisoft ya da Bethesda yapımı alsaydı şu an burada yerden yere vurulup gömülüyordu oyun.Burada bahsettiğim şey tutarsızlık ve fanboyluk,yanlış anlaşılma olmasın.Yoksa hangi oyunu seveceğimize kimse karışamaz tabii ki.Patlamış demek belki ağır kaçar ama belli ki çok da başarılı olamamış maalesef.Ha bir de Horizon'a kötü demedim gayet iyiydi sadece 90 üstü puanlar abartıydı bence :)

• Oyunu base ps4’te oynamak isteyen varsa makinesini upgrade yapsın diyor herkes. Leş gibiymiş base ps4’te.

• collectoru iptal etsem mi diye düşünüyorum valla şuan :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Kötü bir oyun çıkacağını düşünmüyorum, en kötü Sony Ex oyunu vasatın üstü oluyor.

Ayrıca Sony hala konsolu taşıyan şeyin Ex oyunlar olduğunun farkında. Yeni bir IP için 75-80 gibi puanlar gayet kabul edilebilir.

Ortalama üstü bir oyun olacağını düşünüyorum ben.
    Ayın 14'ünde yazdığım yorum.

Dediğim gibi de olmuş ortalama üstü bir oyun. Şuan metası 72 ve bence 75 civarı bir puanda sabitlenir.

İnceleme sitelerinin tarafsızlığı zaten ayrı bir tartışma konusu ama gerçekten bir oyuna patladı diye bilmek için kullanıcı ortalamasınında sıçmış olması gerekir.

Örneğin;
    https://www.metacritic.com/game/pc/crackdown-3
    https://www.metacritic.com/game/pc/anthem

Oynamadan daha fazla yorum yapmak istemiyorum zaten nasıl bir oyun geldiğini ben görebildiğimi düşünüyorum. GOTY beklentisiyle bu oyunu alana mı vardı da şimdi ağlıyor?
    Son olarak bu ortalama kötü değil sadece oyun basını 9-9.5 puan etmeyen oyunları şişirdiği için bu puanlara burun kıvrılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Playstation5

Biliyoruz da konuşuyoruz yine yanılmadım oyun vasat kendini tekrar edici.
    Sen kimsin de senin fikirlerini önemseyipte karar verecek insanlar. Önce bir piyasaya çık o zaman dikkate alırız seni.
  • ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

bir ps hayranı olarak hiç düşünmeden 430 lira verdim oyun patladı meta 71 aldı bana flood mlood diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 25 Nisan 2019; 16:26:52 >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    çünkü kredi kartım banka kartım yok. ya kapıda ödemeyle alacam yada buraya şubeye gelecek elden alacam.
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.