Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.189
Cevap
65
Favori
327.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
56. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun çıkış tarihi felan verilmedi yanlış bilgi vermeyin. Yeni gameplay paylaşıldı karlı yerler gösterildi. Yapımcı orda diyor(Şişko olan abimiz); çıkış tarihi paylaşmadık. Zaten yapacak çok işimiz var oyunu halen geliştiriyoruz. Sony bizi çıkış tarihi konusunda zorlamıyor o yüzden rahatız dedi adam.
  • E3 de gösterilen yeri farklı bir şekilde oynaya biliyoruz. Mesela sunumda yağmurlu bir hava vardı. Motor ile giderken tuzağa yakalıyorduk. Aşağıdaki video`da hem hava karlı hemde tuzağa yakalanmadan işlerini bitirebiliyoruz. Bu hoşuma gitti, script değil demekki o kısımlar.

• ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

Detaylara gel hala su oyunun grafiklerine laf eden varsa nediyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 15 Haziran 2017; 18:54:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlediğim kadarıyla çok güzel bir oyun olacak. Umarım TR altyazı ya da dublaj ile gelir de zevkle oynarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mg3

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

Detaylara gel hala su oyun grafikleeine laf eden varsa nediyeyim.

Orman müthiş görünüyor.

• mg3 M kullanıcısına yanıt
    Kim beğenmiyor onlar kafayı yemiş, videodaki grafik kalitesi bana yeter, oynanış ve hikaye güzel olsun yeterki, Ne grafik olarak mükemmel oyunlar gördük içi bomboş. Merakla beklediğim oyunlar iyice tavan yaptı, anlaşılan 2018 yılında oyuna doyacağız.
  • Bu oyunun grafiklerini beğenmeyenler xbox fanboyu trollerdir,grafikler Pro'da çok müthiş gözüküyor,ama standart versiyonda bile çok güzel gözükeceğini tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 14 Haziran 2017; 19:57:9 >
  • Powersmachine54 kardesim days gone standart versiyondan oynandi yukardaki verdigim resimde standart ps4 den kardesim su oyunlara bakiyorum da ne 60 fps'si ne 4k'si hic umrumda degil boyle hikayesi oynanisi oyunlar gelsin benim icin yeyer.

• resmi çıkış tarihi verilmedi haber siteleri tarih vermedi kaynak göstermeden

kendi kafasına göre kesin çıkış tarihi yazıp insanları yanıltıgı için bsc editörünü şikayet ettim

yöneticiler konuya el atacaklardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 14 Haziran 2017; 19:47:46 >
  • Şahane. Geçen seneki video bile bu oyunun sahip olduğu potansiyeli kanıtlar nitelikteydi ki bu seneki hepten perçinlemiş adeta. Spider-Man ve God of War ile beraber yakın gelecekte en beklediğim üç özel oyundan biri, umarım çok bekletmezler. Hali hazırda dünya genelinde çokça fanı olan zombi ve hayatta kalma tarzına müdahilken bu oyunun tutmama olasılığı da çok düşük, tamamen sallıyorum tabii ama 2018 Temmuz-Ağustos gibi gelir gibime geliyor. Muhtemelen 2018'in oyunlarını Sony üst üste denk getirmez; Mart gibi God of War desem, Haziran gibi Spidey, Temmuz sonu-Ağustos başı da bu gelebilir. Tahminimin tarihi çok uzak ama olsun, çıkacak özel oyun çok olunca çıkış tarihi bakımından birbirini baltalama ihtimali de fazla olabiliyor.
  • mg3 M kullanıcısına yanıt
    Dostum yukarıda paylaştığın resimde Ps4 Pro image yazıyor,ama standart versiyonda da oyun Pro'daki versiyona oldukça yakın gözükeceğini tahmin ediyorum.
  • Last of Us kadar sağlam bir oyun geliyor. Şu oyun yokluğunda ne iyi giderdi be..
  • Kaç para ulan bi ps4 pro?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Kaç para ulan bi ps4 pro?

1900 hocam ;)

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Çokmuş hocam ya
  • Yıl 2017 biz hala grafik tartışması yapıyoruz.

Kardeşim bir kere de oyundan keyif alın ya 4K 10K 100K 500K olsa ne olacak ? Şu oyunun hikayesine , içeriğine , oynanışına bakın gayet güzel .

Hayır sanki 10 yıl önce 6600 ile oyun oynamayan nesil değilsiniz de havalara bakın . 4K olmadan oynayamıyorum

Görüntü kalitesi arttıkça oyunların kalitesi düşüyor çok doyumsuz bir medeniyet olduk sadece Türkiye değil bütün dünya öyle acayip tüketiyoruz.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam sizde benim kafadansınız old but gold 4K 60FPS nedir ki olsa ne olur olmasa ne olur önemli olan oyunlar, oynanış, atmosfer, hikaye, ilgi çekici şeyler olsun yeter. 720p 30fps olsa dahi ben hiç yadırgamam zaten şuan Standart PS4 720p den 1080p'ye çıkartıyorlar. Sadece Sony'in kendi oyunları 1080p olarak çıkıyor oda adamların kendi motoru özel diye ama dediğim gibi pixselleri hiç ayırt etmiyorum zira uzaktan oynuyorum benim için çok çok yetiyor, önemli olan mutlu olabilmek gerisi boş

Eskiden böylemiydik yahu? Resident Evil oynarken grafiklere bakıyor muyduk oyunu oynarken ağzımızın suları akardı. Silent Hill oynarken atmosfer bizi başka dünyaları götürürdü grafikle uğraşmazdık. Şimdikiler maşallah grafik olsun diyor. Metal Gear solid oynarken, Splinter Cell oynarken, Hitman oynarken ne kadar güzel günlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Aynen öyle hocam sizde benim kafadansınız old but gold 4K 60FPS nedir ki olsa ne olur olmasa ne olur önemli olan oyunlar, oynanış, atmosfer, hikaye, ilgi çekici şeyler olsun yeter. 720p 30fps olsa dahi ben hiç yadırgamam zaten şuan Standart PS4 720p den 1080p'ye çıkartıyorlar. Sadece Sony'in kendi oyunları 1080p olarak çıkıyor oda adamların kendi motoru özel diye ama dediğim gibi pixselleri hiç ayırt etmiyorum zira uzaktan oynuyorum benim için çok çok yetiyor, önemli olan mutlu olabilmek gerisi boş

Eskiden böylemiydik yahu? Resident Evil oynarken grafiklere bakıyor muyduk oyunu oynarken ağzımızın suları akardı. Silent Hill oynarken atmosfer bizi başka dünyaları götürürdü grafikle uğraşmazdık. Şimdikiler maşallah grafik olsun diyor. Metal Gear solid oynarken, Splinter Cell oynarken, Hitman oynarken ne kadar güzel günlerdi.

En yakın arkadaşımla Heroes falan oynardık baya sonra bir gün Gta 3 aldım dedi . İlk defa o grafiklerle bir oyun oynadık o gün ağzımız açıktı dehşetti resmen

Şimdiki oyunların hiç birinde o heyecan yok yaşımız büyük diye mi ? Daha mı doyumsuz olduk bilemiyorum.

Şu anda da beraber arkadaşlarla oynayınca zevkli ama eskilerin tadı yok. Last of us mesela hikayesi efsaneydi bu da onun gibi olacak bence onun kadar efsane olur mu bilemem ama şu izlediklerimle söyleyebilirim olacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

En yakın arkadaşımla Heroes falan oynardık baya sonra bir gün Gta 3 aldım dedi . İlk defa o grafiklerle bir oyun oynadık o gün ağzımız açıktı dehşetti resmen

Şimdiki oyunların hiç birinde o heyecan yok yaşımız büyük diye mi ? Daha mı doyumsuz olduk bilemiyorum.

Şu anda da beraber arkadaşlarla oynayınca zevkli ama eskilerin tadı yok. Last of us mesela hikayesi efsaneydi bu da onun gibi olacak bence onun kadar efsane olur mu bilemem ama şu izlediklerimle söyleyebilirim olacak gibi

Single Player, oyun dünyasındaki en önemli şey. İnsanların keyif alabilmesinin tek yolu. Hikaye, atmosfer, anlatım, etkileyicilik...

Multiplayer ise amaçsızlık. Anlık heves.

Eninde sonunda herkes bunu farkedecek. Biz biliyoruz da, diğerleri de bilecek...

Days Gone, Last of Us, Uncharted, Silent Hill, God of War vs... Bunlar önemli şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 15 Haziran 2017; 20:20:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Single Player, oyun dünyasındaki en önemli şey. İnsanların keyif alabilmesinin tek yolu. Hikaye, atmosfer, anlatım, etkileyicilik...

Multiplayer ise amaçsızlık. Anlık heves.

Eninde sonunda herkes bunu farkedecek. Biz biliyoruz da, diğerleri de bilecek...

Days Gone, Last of Us, Uncharted, Silent Hill, God of War vs... Bunlar önemli şeyler.

Valla bazı oyunlar için evet ama bazı oyunları da çok uzun süre oynatan multidir. Sonuçta her oyun hikayesi ile ön plana çıkamıyor herkesi etkilemiyor saydığınız oyunlar mesela çok geniş kitleyi etkiledi.

Hal böyle olunca multi de lazım bazı oyunlara mesela R6 falan 2 senedir oynuyor bizimkiler bu kadar uzun süre oynatan bir oyun görmemiştim multisi olmasa at çöpe ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 15 Haziran 2017; 20:22:1 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.