Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.189
Cevap
65
Favori
327.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    special edition içeriğini görmedik ki kutudan 2 3 şey çıkacak metal kutu için 520 tl verilir mi
  • genelde sountrack felan çıkıyor zaten speciallerde bildigim kadarıyla asıl olay collectorlar da yatıyor bence hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

special edition içeriğini görmedik ki kutudan 2 3 şey çıkacak metal kutu için 520 tl verilir mi
    Special Edition İçeriği;

Metal oyun kutusu
    Fiziksel ve dijital art book
    Soundtrack albümü(CD)
    Monkey Wrench skill hediyesi(Dijital içerik)
    Üç adet oyun içi motorsiklet skin'i(Dijital içerik)
    PlayStation 4 menüsü için Days Gone dinamik teması(Dijital içerik)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Bu mesaj silindi.
    Pri alabilirim ne kadara geliyor ? Ayrica saat kac gibi aciliyor tr psn den farkli sanirim

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    22 nisan 21.30 ön yükleme açılıyor 25nisan 21.30 oyun açılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

bu tema için bir süre felan mı vardı ve o geçti mi arkadaşlar us psn hesabının şifresini hatırladım giriyem alayım dedim ama sorry the are no rewards available at this time diyor eğer süresi olup kaçırdıysak kötü oldu temadan olduk
    ?
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    simdi baktim aliniyor hocam sorun yok hatta aldim pm den yolluyorum kodu sana

• Hindistan ya da norvecten alacak varsa ödemeyi yaparim sadece pri de olur cift hak da

• Kan efektleri, Yağmur ve rüzgarda yerdeki çalıların oynaması gerçekten dikkat çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 21 Nisan 2019; 22:37:6 >
  • Norveç psn den nasıl alırız?

• Sıkınti var bu oyunda yabanci forumlarda da dile getirmisler fps kaplamalarin gec yuklenmesi animasyonlarin kutuklugu, insallah patlamaz ya da sorunlu cikmaz, aldik o kadar ex diye korkmaya basladim optimizasyondan ozellikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 21 Nisan 2019; 23:5:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Sıkınti var bu oyunda yabanci forumlarda da dile getirmisler fps kaplamalarin gec yuklenmesi animasyonlarin kutuklugu, insallah patlamaz ya da sorunlu cikmaz, aldik o kadar ex diye korkmaya basladim optimizasyondan ozellikle.
    Güncellemeler ile hallolur hocam da Umarım Fallout gibi bir güncelleme gerektirmez. :)
  • İlk gün güncellemesi 20 Gb yani bir çok sorun düzelmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Güncellemeler ile hallolur hocam da Umarım Fallout gibi bir güncelleme gerektirmez. :)

Alıntıları Göster
    İste sikinti orda day1 alcaz guncelleme gelene kadar bitirmis oluruz dandik haliyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

İlk gün güncellemesi 20 Gb yani bir çok sorun düzelmiştir.
    toplam kaç gb hocam oyun 67 GB kendi boyutu 20 de böyle 87 mi ilk gün güncellemesi ne zaman geliyor ki hemen mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 22 Nisan 2019; 1:17:55 >
  • Güncellenmiş haliyle mi sorunlu yoksa güncellenmemiş olarak mı yorum yapılıyor onuda bilmiyoruz ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

İste sikinti orda day1 alcaz guncelleme gelene kadar bitirmis oluruz dandik haliyle

Alıntıları Göster
    Değil mi bir de işin o kısmı vardı. :) Umarım bitirmeden güncelleme yayınlanmış olur yada umarım fazla sıkıntı yaşamazssınız diyeyim. :)
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Reddit'te söylenmiş ilk gün güncellemesi 20 Gb diye yani 90 Gb'a yakın bir şey indiricez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağol hocam
  • Ohh maşallah 87 gb nur topu gibi

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.