Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.191
Cevap
65
Favori
327.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun eksileri motorun benzini çabuk bitiyor
    Oyun çok uzun
    Zombiler akıllı değil
    Kar çabuk eriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu youtuberlar az çakal değil sırf beleş içerik oyun gelsin diye oyunu öv sonra olmamış bu adamlara bu kadar takılmayın derim

• Yapay zeka çok çok kötü,oyun vuruş hissiyatı konusunda halen yeterli değil.Puanlar nasıl olacak acaba şuan onu çok merak ediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Hocam heykel hariç para eden bişey yok gibi içinde aldıktan sonra satmaya kalksak 500'e zor satarız diye düşünüyorum :D ben ilk defa collector aldım bakalım memnun kalırsam ve fiyatlar çok uçuk olmazsa the last of us 2 yide almayı düşünüyorum :)
    Aynen bende ilk defa ce alacağım, ondan sordum sizlere, sağlıklı günlerde kullanın bu arada :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su iki yuzlu youtuberlara aldiris etmeyin.Oyunun son hali iyi gorunuyor.10 uzerinden hakkiyla bi 7.5 8 lik bi oyun olsa yeter bana.

Zombi oyununda yapay zeka yok elestirisi enteresan olmus Hangi oyunda yapay zeka var ?Killzone 2 den beri yapay zekasi iyi olan bir oyun oynadim mi hatirlamiyorum bile.Illa ki her oyun 10 uzerinden 9 luk olacak yeri yerinden oynatacak cigir acacak diye birsey yok.Oyle olsa oynayacak oyun bulamayiz.

• Motoru GTA oyunun da ki motorlar gibi mi kullaniyorlar cok merak ediyorum. Benzin bitmesi normal bitmezse tüm açık dunyasini gezersin eee o zaman anlami kaldi mi? sen motoru ihtiyacın oldugun zaman kullan survival oyun bu çabuk bitmesi gayet iyi olmuş.

• Öncelikle böyle açık dünya oyunlarında yapay zeka çok iyi olursa zaten oyun oynanmaz hale gelir. Oyuncu nasıl oynayacak karşısında çok iyi yapay zeka olursa acaba? Yapımcı oyuncuya nasıl tatmin olma ve başarma hissiyatını verecek? Bunlar gibi daha böyle temel oyun mekaniklerini bile bilmeyen adamların videoları malesef 50 bin falan izleniyor ülkemizde. Yurt dışında şu kalitede video çekse hit bile alamaz net söylüyorum..

Ayrıca open world oyunların hangisinde çok iyi yapay zeka var? über süper olan witcher dan tutun red dead 2 ye kadar hiç birinde yapay zeka yeterli değildi ki şimdi neden days gone eleştiriliyor onu anlamadım..Çok iyi yapay zeka mı görmek istiyorsun git o zaman ömrün boyunca Halo Reach oyna..

İşte maksat çektiği videoları doldurmak, hype yapmak ve ilgi çekmek zaten bu adamlar böyle para kazanıyor sonuçta şaşırmıyorum..

Videolardan izlediğim kadarıyla gayet yeterli ve olması gerektiği kadar yapay zeka, zaten daha iyisi olsaydı oynayamazdık oyunu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 23 Nisan 2019; 14:59:6 >

• sonuna kadar katılıyorum size ...o motorun benzini bitiyor diyen arkadaş last of us 2 ye e3 te izlerken farklı ne varki bu oyunda demişti🙂

adı üstünde hayatta kalma oyunu beğenmeyenler gidin ergen gtası oynayın akşama kadar gezin tozun arabayla sonra sıkılıp polis filan tarayın ..

.tomb raider serisinide yerden yere vurdular ben 3 oyunundanda inanılmazkeyif aldım ...hele bu enisin ne dediği hiç belli değil ac originsi çıkmadan öve öve bitiremedi bi aldık bomboş haritalı bi şey çıktı ...

bence bu oyun gayet güzel duruyor atmosfer filan on numara ... birde bu adamların işi bu hemen bitirip o oyunun atmosferine doğasına hiç girmeden yorumlar yapıyorlar yani oyunu özümsemiyprlar ve devamlı oynadıkları için (inceleme videolarını hemen yayınlayıp izleyicilerden parayı götürmek için)sıkılabiliyorlar...almayan ya da konsol olayını sevmeyenlerde burada gelip hemen onların ağzıyla kötülüyorlar ...

SONY KÖTÜ OYUN YAPMAZ.

• Görsünler işte kimlere bedava içerik, özel hediyeler dağıttıklarını onlarıda kesseler yok yere olmadık eleştiri yapacaklar demekki.

Konsolüssü dışında hiç birinin yorumlarını kaale almıyor ve takip etmiyorum ben, özellikle böyle çıkış arefesinde olan oyunları..

Yıllardır taraf ve menfaat gütmeden işlerini layıkıyla ve hakkını vererek yapıyorlar. Zaten böyle oldukları için bir dönem kapandılar ve yayın yapamadılar maalasef.

• Yapay zeka tirt otesi

• Motora yapay zeka koymayı unutmuşlar.. :))
  • konsolüssü murat sönmez son dönem eleştirileri çok değişik daha doğrusu anlam veremediğim türden zaten detroit e çok abartılıyor denildi ki bence alakası yok , the last of us 2 ye aynı oyun sadece dövüş kısmı değişmiş dedi oyun çok akıcı duruyordu lou 1 yavaşken bunda ben dikkat etmedim videoyu izlerken daha çok oyuna baktım ve açık dünyada bolca kamp tır felan bitirme olayının sinyalini aldım gibi inşallah yanlış bir sinyaldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 23 Nisan 2019; 12:52:22 >
  • Twitter’da gördüğüm kadarıyla hislerimde haklı çıktım. Oyun gayet sıradan bir oyun olacağa benziyor. Sony, bu sene boş geçmesın bi oyun çıkaralım demiş. 70’lik bir oyun alır. Tam oyuna hypelanmak istedim Murat sönmez’in videosunu görünce hayal kırıklığına uğradım. Oyundan bir beklentim olmadığı için kötü de çıkarsa (ki öyle gözüküyor) oyunu beklemediğim için üzmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 23 Nisan 2019; 12:55:3 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    bug a bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

Oyunun eksileri motorun benzini çabuk bitiyor
    Oyun çok uzun
    Zombiler akıllı değil
    Kar çabuk eriyor

• Oyunun eksileri
    - Grafikler 2019 yılı için yeterli değil..
    - Animasyonlar çok hızlı tam oturmamış..
    - Oyun özgün değil, bir çok oyundan çalıntı yapılmış (Tlou, mad max gibi)..
    - Seslendirmeler amatörce..
    - Yapay zekanın zekası yok o derece..
    - Vuruş hissi cs 1.5 ile aynı..

Artılar
    + Göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 23 Nisan 2019; 14:3:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Oyunun eksileri
    - Grafikler 2019 yılı için yeterli değil..
    - Animasyonlar çok hızlı tam oturmamış..
    - Oyun özgün değil, bir çok oyundan çalıntı yapılmış (Tlou, mad max gibi)..
    - Seslendirmeler amatörce..
    - Yapay zekanın zekası yok o derece..
    - Vuruş hissi cs 1.5 ile aynı..

Artılar
    + Göremedim.
    oynama sen öyleyse
  • Zombilerin yapay zekası iyi olsa düşün peşine 500 tanesi takılıyo yaşama şansın hiç yok

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.