Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.189
Cevap
65
Favori
327.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şarjör kapasitesi yan görevleri yaptıkça açılıyor hocam. Ben bugün bütün sürüleri temizledim kampları ele geçirdim sadece karga yuvaları kalmıştı onları da yapmadım sıkıcı gorevlerdi ve oyunu da sattım çok zevkli days gone hele birde güzel silahlar açınca ve motoru yukseltince daha da keyifli hale geliyor oyun keşke daha fazla sürü olsaydı yeni nesilde ps5 ile devam oyunu gelir umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Hocam bu napalm Molotofu nasıl bir şeydir sürülerin içinden geçiyor.

• dımmışali kullanıcısına yanıt
    Yetenekler bölümünde hayatta kalma kısmında sanırım teçhizat genişletme vardı hocam onu açın. Sonra 6 taneye kadar napalm molotofu alabiliyorsun yanına. Bı yere gizlen önce sesli dikkat dagiticiyi sürünün tam ortasına at sonra da napalmlari peş peşe salla çok büyük sayıda ölüyorlar

Sağolasın hocam şarjör kapasitesini hatırlattığın için, Cidden haklısın oyun çok keyifliydi Last of Us, GTA, TWD birleşimi gibi çok keyif veren bir oyun ilerledikçe silah ve motorunu geliştirdikçe dahada keyifli oluyor umarım devam oyunu gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunla ilgili neredeyse hiç bilgim yok 25 mayısta 89 liraya filan düşecek sanırım, sizce alınır oynanır mı ?
    Hocam ben bu napalm bombası tarifini nasıl öğreneceğim? Hikayede doktorla olan o kısma geldim ama tarifi vermedi.

• Hikayede ilerleyin hocam öğrenmiş olursunuz. Daha sonra L1e basıp napalm molotofu yerine getirin orda kırmızıyla gosterilenler elinizde olması gereken şeylerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

oyunla ilgili neredeyse hiç bilgim yok 25 mayısta 89 liraya filan düşecek sanırım, sizce alınır oynanır mı ?
    Bu zamana kadar oynamamanız hata bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimontales -- 22 Mayıs 2020; 19:17:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

Bu zamana kadar oynamamanız hata bence

Alıntıları Göster
    hocam birde ps4 oyunlarının en fazla yüzde kaç indirim vs gördü tarzı gösteren bir site var mı ?

edit: buldum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 22 Mayıs 2020; 19:29:11 >
  • quote:

oyunla ilgili neredeyse hiç bilgim yok 25 mayısta 89 liraya filan düşecek sanırım, sizce alınır oynanır mı ?
    parana yazık hocam. baya çiğ ve kötü bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 22 Mayıs 2020; 23:11:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

parana yazık hocam. baya çiğ ve kötü bir oyun.

Alıntıları Göster
    bunu diyen çok fazla o yüzden emin olamıyorum açıkçası
  • quote:

bunu diyen çok fazla o yüzden emin olamıyorum açıkçası

Alıntıları Göster
    herkesin beğenileri zevkleri farkli. belki siz beğenirsiniz. youtube'da oynanış videolarıni izleyin hocam..beğenirseniz alın ilginizi çok cekmezse paranızı başka oyunlara saklayın

• Beyler zehirli ok nasıl yapılıyor acaba? Hani zombiler bir birini tokatlıyor birisine atınca o lazım bana😆

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Yuvaları yaktığın zaman kalıntılar çıkıyor içerde hocam onlarla yapıyorsun ama önce o okun formülünü açman lazım kamp ele geçirme görevlerinden birinde veriyordu diye hatırlıyorum

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bir bakayim hemen.

• deekin üzerinde bitane fener var bezen yakıyorum
    Arkamı dönüyorum fener hala önümü aydınlatıyor

bitmemiş demoyu acaba tutarmı diyerek piyasaya sürmüşler sanki
    ama tuttu. fps düşüşlerine, olmayan yapay zekasına, mekaniksel hatalarına rağmen güzel oyundur Days Gone

ps4 te 30 saat gömülecek oyundur babadır candır days gone
    Uncharted collection ı bitirdikten sonra oynanması gerekn oyundur days gone
    inşallah bugsız hatasız bir devam oyunu gelir bizde ps4 te oynarız

• abeslank kullanıcısına yanıt
    Bu oyunun devam oyununu ps4 uzerinde oynanacagini hic sanmiyorum hocam. Bence bu yeni seriler eski serilerin papucuni cabuk dama attiracak.

• fitamino kullanıcısına yanıt
    Aslında satış rakamına bakar hocam
    konsol olarak ps4 140 - 150 milyon satış rakamına ulaşırsa ps4 serisine yeni oyun gelmeye devam eder. piyasada yaygın olan konsol, daha çok oyun satışı demek
    Evet ps5 çıkacak ama ps4 kadar yaygınlaşması çok zaman alır. para kazanmak isteyen sony ve oyun firmaları ps5 için oyun geliştirirken ps4 e de oyun çıkarmaya devam eder :)

• Days Gone’ın devamı çıkarsa, ki buglar/FPS gibi sorunlar olmasına rağmen gayet keyifli ve güzel fikirli bi oyundu umarım çıkar ama 2. oyun gelirse tek dileğim;
    oyundaki ruhun, daha iyi yansıtılması. Basit sahneler oyunun eksisiydi.

Mesela oyunu bitirenler spoiler’a bakarsa ne demek istediğimi daha iyi anlar;

Oyunun ilk yarısında önemli konulardan biri olan RİP’çilerin lideri Carlos’u öldürdüğümüz sahne inanılmaz basitti, koca barajı patlat sular altında bırak çatışarak ilerle güzel ama lideri teke tekde 2 bıçak darbesiyle öldür ayrıl. Çok basitti daha zor ve sinematikli müzikli filmimsi epik bi sahne yakışırdı.

2. olarak Sarah’ı ilk kez çadırda gördüğümüz sahne ne kadar duygusuz basitti. Gönül isterdi ki uygun bi ortamda karşılaşsınlar Issız Adam gibi sinematik girsin müzikle koşsun sarılsınlar falan Bunun gibi ruhsuz hissiz sahneler boldu :/

Bana göre tek iyi sahne finalde Boozer’ı öldü sanıpda, bi anda arkadan çıkması tema müziğin girmesi sarılmaları sonra Sarahın gelmesi falan bi güzel sinematik buydu belki.

Bence 2. oyunu (şansı) hakediyor atmosferi harikaydı

• çikko kullanıcısına yanıt
    hocam bence tahminim oyunun yapım aşaması çok uzun sürdü oyunun %80 ni bitmişken sony oyunu ipta kararı aldı. yapımcıda oyunu tamamen iptal etmek yerine oyunu kesip biçip piyasaya sürülebilir versiyonu için sonyi ikna etmeye çalıştı. sonyde iptal edip para ve emeği çöpe atmak yerine sürelim piyasaya bakalım ne olur dedi. çünkü oyunda bazı sahneler gerçekten profesyonel ve yükleme ekranlarında sanki başka birşey varmış sonradan oradan çıkarılmış havası var

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.