Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.181
Cevap
65
Favori
326.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online olmamasi sony nin teklifi dir. Cunki tlou 2 de online olacak. Ayrica online olunca oyun kotu olacak anlamina gelmez. Tlou 1 de online vardi oyun kotumuydu? Online su an bu oyun icin sony nin strajesi, eger sony deseydi online da olsun seve seve sony nin destegini alarak yaparlardi. Online demek firma icin para demek mikro odeme bakimindan. Yoksa ellerinden gelse Online yaparlardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 17 Ocak 2018; 20:55:10 >
  • Dedikleri gibi olursa sinematik girsede izlesek diye bekler konuma gelebiliriz ;) ama dengeyide fazla bozmazlar umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikaye anlatımı derin, ana karakter + yan karakterler ilgi çekici olması lazım, dramatik yönden zengin, hayatta kalma mücadelesinde o yalnızlık-çaresizlik hissi gibi vs vs bunları en güzel şekilde yaparlarsa yılın bombası olabilir.

Bakalım nasıl olucak bu yorumdan sonra iyiyce merak etmeye başladım.
  • Aksine oyun çöp atıyo

• Deli gibi God Of War hayranıyım ama nedense bu oyun beni daha fazla heyecanlandırıyor bu oyundan beklentilerim büyük benim! İyi anlamda yılın ters köşesi olabilir
  • Merakla bekledigim oyunlar dan biri bakalım nasıl olacak bol sinematik ise tr altyazı olması lazım eğer olmazsa PS tr alsın başını gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Merakla bekledigim oyunlar dan biri bakalım nasıl olacak bol sinematik ise tr altyazı olması lazım eğer olmazsa PS tr alsın başını gitsin

yine horizon 'da yaptıkları gibi pişkin pişkin çıkıp oyun çok diyalog ve masraf içeriyordu , durumumuz yoktu yapamadık gibi şeyler demezler umarım

güya bunların başında ki adam mustafa mıdır nedir, bu işe geldiği zaman tüm exc. lere türkçe sözü vermişti ama nasıl o sözünü yedi horizon ile biliyoruz bir kere daha yememesi için bir sebep yok
  • Almam oyunu. İndirime kadar hocam üstüne birde güzelce söverim bu kadar ama elden başka bişey gelmez

• Sinematikli-bol içerikli bir oyun uzun bir oynanış olucak gibi görünüyor zaten, Türkçe altyazı konusunda beklentimi düşük tutuyorum şimdiden. Tahminlerime göre aşağa yukarı 50 saat sürücek gibi.

Sony Türkiye demez mi ileride, God of War Türkçe altyazı çıkardık, Shadow of Colossus Türkçe çıkardık, Days Gone istisna oldu kusura bakmayın.

Hem daha Detroit Become Human ile Spiderman var. Bunlar bu işin altından kalkacaklarını pek sanmıyorum bu gelecek oyunların hepsine Türkçe altyazı desteği imkansız gibi görünüyor. Bak dublaj istemiyoruz! Türkçe altyazı ama bunlar dört dörtlük işini yapacaklar mı orasını hep beraber görücez.

İnşallah bu söylediklerim de yanılırım, yanıltırlar bizi, ama pek sanmıyorum hayırlısı..
  • Çok satmayacağını düşündük kaynaklarımızı ona göre ayarladık laflarına hazır olun
  • Takip.
  • Gow’u dublaj yapmamalarının nedeni days gone ve detroit olabilir ona harcayacakları parayı altyazı için kullanacaklarsaki bana göre öyle mantıklı olur aksi halde gow kesin türkçe dublaj gelirdi

• gerçekten de ardarda PS4 EXC olarak çok büyük başyapıtlar geliyor.
    PS4 neslinin sonunun gelişi, PS5 in müjdecisi gibi olan bu oyunların ismi aşağıda.

SHADOW OF COLOSSUS (remastered da olsa bir başyapıttır)
    GOD OF WAR
    SPIDERMAN
    LAST OF US PART II
    DETROIT
    DAYS GONE

Şimdi SONY TÜRKİYE nin gerçekten de nasıl çalıştığını, neyi ne kadar becerebildiğini görebileceğiz arkadaşlar. Senede sadece 1 oyuna TÜRKÇE ALTYAZI çıkartabilmek lobi işini başarmak değildir. Madem ki sen SONY TÜRKİYE sin, madem ki küçücük ülkelerin bile dilleri her oyunda mevcut işte sana fırsat. İşini düzgün yapacaksın, ağırlığını koyacaksın, şu seneye kadar Playstation 4 de KORSAN OYUN NEDİR BİLMEYEN, her oyunu lisanslı olarak satın alan TÜRK oyuncularını mağdur etmeyeceksin. Yalan mı arkadaşlar? PS2 dönemini ve PS3 dönemini korsanla geçirdik bir çoğumuz. Süreci baltaladık vs... Ama PS4 de katlanarak artan bir oyuncu kitlemiz oldu. Her hizmetinden paramızla faydalandık. PS PLUS paralı dediler aldık. Oyunlar paralıydı verdik aldık. Hediye edilen oyunlar bile AAA değildi gıkımızı çıkarmadık. Ama Playstationu Playstation yapan EXC oyunların en harikaları gelecek, çıkacak 5-6 dev oyundan 1-2 tanesini TÜRKÇE altyazı ile oynayacaksak inanın utanırım. Bakın TÜRKÇE DUBLAJ istemiyoruz. Alt yazı olsun bizim olsun.

Tüm bunları ingilizce ve yunanca bilen, konuşan, okuyan, yazan, çizen biri olarak söylüyorum. İNSANIN KENDİ DİLİ GİBİSİ YOKTUR!
  • Oraya Sucker Punch'ın yeni İP'si Ghost of Tsushima ekle. Ek olarak Kojima'nın Death Stranding oyununu eklemeyi unutmuşsun
  • Arkadaşlar zaten 100 oyuncuya sorsalar 90 tanesi dublaj istemez benim düşüncem oraya para harcıyacağına bütün exc. lere yap altyazıyı bizde anlayarak oynayalım oyunu güzelim horizonu öylesine oynadım vallahi sonradan netten baktım hikayesine 😊 daysgone gelince ben büyük beklenti içindeyim survivor oyunları sevdiğim için olabilir birde işin içinde sony nin kendi firması olumca beklentim çok büyüdü

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Dublaj yapacaklarına alt yazı yapsınlar. Çok daha iyi olur. Horizon konusunda ise haklısınız. Keşke alt yazı koysalardı fakat çok tepki aldı playstation tr. İleride bu hataya düşeceklerini sanmam.

• Bu sene en çok merak ettiğim oyunlardan bir tanesi. Hatta alternatif karlı gameplay videosunu gösterdikten sonra iyice tavan yaptı hype seviyem. Karlı oyunlar beni benden alıyor :)
  • Oyunu Test Etmek için sanırım Bend Stüdyosu arayışta. :)

https://bendstudio.com/careers/
  • Bu 5 oyunun İde tr altyazı gelmeli havalanmayıbiliyolar yok uncharted ı hepsiyle türkçe yaptık diye işlerini adam gibi yapmaları lazım ama bu mustafadan hiç umudum yok oyunun ne kadar satacağını kestiremedigimizden yerelleştirme dik laflarını sık sık duyacağımızı düşünüyorum.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    bu oyun istisna oldu kusura bakmayın deme şansları çok yüksek.

detroit ile spidermen var daha onların durumuda düşündürücü..
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.