Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.185
Cevap
65
Favori
327.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her şey YouTube'dan İzleyeceksen o zaman oyunu almanın ne anlamı var kendin oynayarak keşfederek görsen daha zevk alarak oynarsın önceden izledikten sonra aynı saniye oyunda görmek hiç hoş olmaz Ben videoları izleyemiyorum kendim oynayıp keşfi edeceğim Öyle daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Oyun çok iyi görünüyor sabırsızlanıyorum gerçekten zaten en başından beri belliydi böyle sağlam bir yapım olacağı. Daha önce yayınlanmamış sahnelerde var bu video da. Mevsim geçişleri, yağmur, kar ve fırtına başlı başına muhteşem olmuş

Şu videoyu izledikten sonra oyun hakkında birçok fikrim değişti ve almaya karar verdim. Gayet güzel görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun içi fotoğraf modundan direk olarak alınan görseller oyun harika gözüküyor, zaten syphon filter ı yapanlardan daha azını beklemezdim Sony exclusive lerinde en çok beğendiğim özellik ana karakterin normal bir vatandaş gibi gözüküyor olması deacon bizden biri gibi olmuş resmen.

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 20 Nisan 2019; 11:20:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ultratopkek

Bu oyuna grafiği süper diyenler Detroit Become Human oynadılar mı acaba?
  • 900 Lira diyor collector edition' a çok pahalı değil mi dostlar? Gerçi sadece oyun 500 lira, o zaman uygun görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 20 Nisan 2019; 11:58:17 >
  • Tek korkum oyunun kendini tekrarlama potansiyeli. Gösterieln mekanlar hep ayn sanki bir büyük park alanı var baya geniş ama habire oralardayız inşallah yanılırım.
  • Mk11 ile ust uste gelmesi kotu oldu pamuk eller cebe

• quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Şu videoyu izledikten sonra oyun hakkında birçok fikrim değişti ve almaya karar verdim. Gayet güzel görünüyor

Alıntıları Göster

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Hocam pahalı ama ben 1250 civarı bekliyordum 899 görünce bi gaza gelip aldım bakayım ilk defa collector aldım pişman olmam umarım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sana yüzde yüz katılıyorum hocam gerçekten müthiş karakter modellemesi yapıyor exc. oyunlarda sony Joel benim bu konuda favorimdir,exc. oyunlardaki karakter kalitesine yetişen tek karakter ise arthur morgandır benim için.

• Son 6 Gün .

• ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
  • konsol oyundan daha önce hiç alışveriş yapan varmı nasıl bir yer güvenilirmidir ?
  • bu temayı nasıL ekleyeceğiz ben bulamadım erkenden ön sipariş geçenlere verilmiyor mu ? 1 ay önceden aldık oyunu kütüphaneye bakıyorum orda bulamadım
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Beklentilerin altında kalmaz umarım :)

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    burdaki linkden alabilirsin us psn hesabi gerekiyor

https://www.playstation.com/en-us/network/store/countdown-to-launch/days-gone/

• Yansımalar güzel görünüyor..

• Source kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben aldım ama işim gereği evde olmuycam ve geç oynuycam.Buradan sizleri takip ederek öğrenicem bakalım beklentilerin karşılıycak mı :)

• 4K candır

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam us psn hesabım yok ki hindistan var olmaz mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 20 Nisan 2019; 15:0:16 >
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.