Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.189
Cevap
65
Favori
327.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O civarda bişey olur hocam yada 429 spota yönelicez anlaşılan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    hocam 26 sında oyunun videoları her yere yayılır zaten serisiydi osuydu busuydu derken o sırada bakıp kararınızı verebilirsiniz
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    standart 449 tl imiş hocam :)
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    N11 deki spotçulara ürünler resmi bandrollü mü diye sormuştum overgame fiyatları açıklamadan önce evet sony tr den aldık diye cevap verdiler hocam ama collector beklediğimden ucuz çıkınca onu aldım bende.Overgame fiyatından memnun kalmayanlar spotcuları takip edebilir tr altyazılı exc oyunları sony tr veriyor bize dediler almak isteyenler araştırsın ve aklında bulunsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu enis kirazoğlu filan oynuyor herhalde bunu çıkış tarihinden önce ...onlar önceden oynayabiliyor sanırım ..burada da böyle arkadaşlar varsa en azından ilk izlenimlerini fikirlerini yazarlarsa çok iyi olur ..almak isteyen arkadaşlar için fikir verir diye düşünüyorum ..

• Days Gone, Countdown to Launch - free dynamic theme and avatar pack

https://www.playstation.com/en-us/network/store/countdown-to-launch/days-gone/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 19 Nisan 2019; 21:30:14 >
  • Spotçularda son dönem oyunlar 229-289 bandında çıkmış. MK 11 için 300'den pre order açmışlar, bu oyunda hype'dan dolayı çok çok 320-330 lira arası olur diye düşünüyorum. Spot fiyatını beklemeden 400+ rakamlar vermeyim bence bu oyun için.

• Days Gone - Countdown to Launch

• ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

Dinamik Tema yakıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 19 Nisan 2019; 21:59:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• koleksiyon sürümü 1000 tl den aşağı enterasan şaşırdım valla
  • Oyuna olumsuz eleştiri yapan adamlarda her yıl çıkan birbirinin aynısı assasin's creed ve farcry gibi oyunlara en az 60-70 saat gömen adamlar çok ciddiye almamak lazım. Bu gözler RDR2 gibi son dönemin en kaliteli yapımına bile olmamış,çok sıkıcı diyenleri gördü. Hertürlü kendini oynatır bir oyun biraz müzikleriyle,renkleriyle ve oyun içi sesleriyle atmosferi yakalayabilirse ve gameplay olarakta akıcı olursa çok degil bir parçada merak uyandırıcı hikayesi varsa eger net memnun edip yüz güldürecektir. Aslında beklentilerin düsük olması bir nebze daha iyi en azından beklenmeyen bir sürpriz yapabilir hayal kırıklıgı yaratmaktansa.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam bundan 5 gün önce çıkan mk 11 299 ise buda hype dan dolayı en fazla 329 olur hadi biraz Kazık sporculardan olsun 350 den fazla olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 19 Nisan 2019; 22:52:19 >
  • Enis kirazoğlu beğenmemiş.Yakın zamanda uzun bir oyun bitirdim ilk başta zevk aldım ama sonda sadece bitirmek için oynadığımı fark ettim dedi.Bu arkadaşla oyun zevklerimiz aynı gibi ama göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 19 Nisan 2019; 22:54:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreGame

Enis kirazoğlu beğenmemiş.Yakın zamanda uzun bir oyun bitirdim ilk başta zevk aldım ama sonda sadece bitirmek için oynadığımı fark ettim dedi.Bu arkadaşla oyun zevklerimiz aynı gibi ama göreceğiz.
    Nerede dedi bunu?

• CoreGame kullanıcısına yanıt
    Nerede söyledi?

• ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=qNZr1QLoiZ0&t=647s
    8.13e gelin.Bugün başka videosundada days goneu bitirdim ama konuşamam demişti.Takıntı falan sonunu görmek diyo ama bence beğenmediği için örnek söyledi.İnsanı bir oyun sarmazsa zaten sonunu göreyimde bitsin diye oynar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 19 Nisan 2019; 23:49:50 >
  • Koleksiyon sürümünün fiyatı şaşırttı o yüzden koleksiyon sürümü aldım :)

• Source kullanıcısına yanıt
    Hocam sende bendensin o zaman,ilk defa aldım koleksiyon sürümü bakalım değecek mi,the last of us part 2 de bu fiyatlarda olursa onuda almayı düşünüyorum :)

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.