Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.185
Cevap
65
Favori
327.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aim assist / auto aim ayarı olacak mı oyunda bilen var mı, konsolda yeniyim assist yoksa çok zor geliyor oynaması.
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    ilanında güvenlik şeritli bandrollü yazıyorsa sonyden alıp satıyordur sana bandrolsüz şeritsiz ürün gönderirse

vergisiz kaçak ürün almış oluyorsun n11 den alacaksan ilanında şeritli bandrollü yazısına dikkat et
  • sony resmi satış kanalları tamamen güvenilir siteler takipte olun derim özellikle koleksiyon ve special edition alnmak isteyenler sürekli tetikte olsun

https://www.hepsisony.com/ps4-days-gone-oyun

https://www.overgameweb.com/

https://www.btsony.com/

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 16 Nisan 2019; 21:51:36 >

• Tamam hocam teşekkürler bilgi için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

Çok az kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu hindistan psnden alacağım fakat bakiyeyi kod olarak satan bi site bulamadım.Bana kod satın alabileceğim site önerebilir misiniz?
  • Unicorn99 kullanıcısına yanıt
    Norveç Psn'den neden almıyorsunuz ? Orası daha kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 18 Nisan 2019; 10:52:34 >
  • Ordan 373 tl ye geliyor hindistanda 330 tl.Site önerin varsa çok sevinirim cidden
    Site olarak bildiğim tek yer MTc game bizim arkadaşlar ordan aldı. İndia'dan alması baya zahmetli diye duymuştum. Olmadı forumda çift hak satan arkadaşlar olur onlardan alırsın 350₺ ye satıyorlardı.

• Arkadaşlar hindistan psnden alınan oyunun türkçe dil desteği olacağı kesin mi? Nerden anladınız anlatırsanız almak isteyenler için iyi olur.

norveç ve hindistan psn den alıyor herkes cusa kodları tutuyor cusa kodları tutunca uyumlu oluyormuş.Ben hindistan psn den satın alan bi arkadaştan aldım
  • Şu oyuna 1 sene daha geliştirme süreei verselermiş efsane bir oyun olurmuş. Şuan için puanım 77. Meta da 80 felan olur fazla abartılmaz ise. Umarız devam oyunu ps5 de güzel bir iş çıkartır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Oyunu bitirdiniz mi? Kaç saat sürüyor?

• Bu oyun balon olacak derken millet beni linç ediyordu. Fakat oyunu oynamış olan kişilerden gelen yorumlarla görüyorum ki haklıyım.. Haklı olmak istemezdim ama görünen köy kılavuz istemez. Videolardan açık ve net belliydi zaten. Adamlar mad max ile the last of usı birleştirelim nasıl olur acaba demişler ve days gone ortaya çıkmış. Bu oyunun meta puani en fazla 85 olacak göreceksiniz.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Hocam oynadıysan vuruş hissi ve animasyonlar hakkında biraz bilgi verir misin acaba en korktuğum iki şey bu oyunla ilgili ??

• Her oyun efsane ve goty olmak zorunda değil ben inanıyorum iyi olduğuna bu oyunun hala HZD(Horizon Zero dawn) da çoğu kişi eh işte bir demişti ama geç oynamama rağmen gayet güzel bir oyunla karşılaşmıştım
    85 felan meta bekliyorum bu arada arkadaşın biri en fazla 85 demişte 85 e de kötü puan deniyorsa artık her oyunu 95-98 bekliyor hale gelindi heralde

• Gayet keyif alarak bitireceğiz oyunu. Böyle boş adamları engelleyip geçin. Her oyun öncesi böyleleri doluşuyor konulara
  • Meta çokta önemli değil hocam zaten detroit 78-79 mu neydi ama bu yıl oynadıgım en iyi 2.oyun diyebilirim yani bana göre bi 93 ü var

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Detroitte iyi oyundu tamamen eğitici bir oyundu her anlamda kusursuz ama anlayana tabi.

O belge mıydı kitap miydi okumadan gecen bir sürü insan vardı okusalar gelecek hakkinda ve şimdi ki zaman hakkında cok iyi şeyler soyleniyordu. Dünya da okuma özürlülügü olduğu icin doğal tabi bunlar. Bir oyunda kitap ve belge gibi şeyler olunca hemen es geciliyor okunmuyor.

Quantic Dream oyunlarin da hep dünya üzerinde olucak/olmuş/geçmiş/gelecek hakkında yakınır. Buda firmayı sevmek icin en büyük neden.

Days Gone türü sevenleri uzmucek bir oyun olucak. Adamlar ilk defa büyük oyuna kalkıştı ilk deneyim hikâyeden şüphem yok gayet iyi olacak. Oynanış ta belki ilerleyen saatlerinde tekrar edebilir buda normaldir Horizon da böyleydi ama hikayesinden ödün vermeden oynattirdi kendini

Survival oyun seven zombi kıyamet sonrası turune bayılan birisi zaten kacirmicak.

Bir çoğumuzun aslında alma sebebi Türkçe olmasi kendi dilimizde oynucaz bundan rahatlığı yok Türk oyuncuların en büyük derdi Türkçe olmamasi oyunlarin fiyati felan bosverdim Türkçe çıksın o oyun ne yapıp ne edip aliniyor valla

Geriye bildiğimiz 3 exc kaldı umarım bunlarda Türkçe altyazılı olarak gelir de bizde zevkten dört köşe olarak bakariz keyfimize

Oyunu bekleyen arkadaşlara Şimdiden keyifli oynamalar dilerim bu haftadan sonra başlığa ugramam spoiler verenler cikacaktir keyfimiz kacmasin.

Haftaya Sali veya Çarşamba meta puanları gelir

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.