Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.185
Cevap
65
Favori
327.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda okadar aynı anda gelen zombie yok gösterdikleri oyun içi video Zombie modu yada ona benzer oyun modu,oyun kesinlikle çok iyi,last of us havası hakim bu oyun tutar eğer senaryosuda iyiyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TLOU havasında olursa süper, lakin bütün dünya zombie olmuş ve tek kasaba/köyde toplanmış sadece bize saldırıyorlar havasında olursa-ki zannetmem-çok sıkar. Zaten bu kadar zombieye ne mermi yeter ne de silah çeşidi. Zombie denizi mübarek :).

• Ilk 1 dakikasi oyunu beklemem icin bana yetti :)

• akif1 kullanıcısına yanıt
    OYUN DAHA YAPIM AŞAMASINDA BÖYLE GELMEYECEK ZATEN ÇIKIŞ ZAMANINA KADAR HATALARI ELDEN GEÇİRİRLER
  • Gamescom , Paris Game week , Playstation Experince artık ne olursa bu oyun için bir çıkış tarihi vermeleri lazım . Bir açıklamada oyunun 3 yıldır geliştirildiği söylenmişti .
  • Gameplay'in sonlarındaki neydi öyle arcade'in dibine vurmuşlar. Cephane sıkıntısı çekmeden 500 zombi indirdi helal olsun

• ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
    ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

• Oyun muazzam gözüküyor fakat güzel bir downgrade bekliyorum ben. Özellikle kalabalık zombilerde bayağı bi azalma bekliyorum. Sanmıyorum bunu kaldırabileceğini konsolun. Aşırı kalabalıktı.
  • Anlasilan Last Of Us gelmiycek :/

Not: karakteri sevmedim daha once mahalle aralarinda gordugum serserilere benziyor.Bi joel Olacak karizma yok.

• Oyunun grafikleri bence çok güzel neyini beğenmedinizki. Eğer aynı anda o kadar zombi olacaksa süper. Sonra kırpmasınlarda oyunu.

• yeni bir efsane doğuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun açık dünya mı olacak acaba?umarım öyle olur,şöyle fallout gibi terkedilmiş bir ülkede keşif yapmak güzel olur,bir de umarım oyun kendini tekrar etmez

• Adamlar e3'de şov yaptı, bütün dünyaya gösterdiler oyunu ama buradaki arkadaşları ikna edememişler. Kesin downgrade yer, zombi sayısı azalır gibi yorumlardan vazgeçmiyor atanamamış Kojima'lar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 18 Haziran 2016; 18:36:37 >
  • Konsole özel oyunların hangisinde belirgin bir downgrade olmus da bunda olucak. Dandik ubisoft mu sony? Boyle bir şey olucağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --CarpeDiem-- -- 18 Haziran 2016; 18:48:25 >
  • Oyun gayet güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Anlasilan Last Of Us gelmiycek :/

Not: karakteri sevmedim daha once mahalle aralarinda gordugum serserilere benziyor.Bi joel Olacak karizma yok.

Last of Us gelir rahat ol
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    İnsallah Gow'a 7.oyun Uncharted'a 4.Oyun gelipde su oyuna 2.yi yapmazlarsa Valla ayip ederler.

• Trailer ında ki Manitasıyla giderken söyledikleri gözümü yaşarttı valla. İlk defa bir oyunun trailer ında ağlayacaktım utanmasam (Orta yaş bunalımı olsa gerek) Zombilerin Word War Z deki gibi dalga dalga gelmesi tecrübesini yaşayacak olmamız bence iyi düşünülmüş (Word War Z 2 duyurulmuş bu arada -2017-). Battlefield 1 ve Days Gone en merakla beklediklerim.
  • Oyunun çıkış tarihi hakkında bilgisi olan var mı ?
  • Since1903 kullanıcısına yanıt
    Henüz net bilgi yok . Ancak bir haberde 3 yıldır geliştirildiği söyleniyordu . Büyük ihtimalle önümüzdeki sene çıkacaktır .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.