Şimdi Ara

Days Gone PC Versiyonundan Yeni Ekran Görüntüleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Şu oyunun görselliği gerçekten çok güzel yaa, PS4 Pro'da oynuyorum adamlar yolun üzerindeki minnacık çakıl taşlarına bile gölge katmış, Doku kaliteside çok iyi bir açık dünya oyununa göre..Sony stüdyoları gerçekten Grafik yapmayı biliyor, Ondan dolayı PS5 exc.leri için çok heyecanlıyım..Şu Piyasaya Unreal Engine 5'te bi yayılsın görsel şölen oyunlar görelim her platformda..</blockquote>

meselede o zaten. sony grafik yapıyor ve bununla çok iyi göz boyuyor. başka birşey yok ama grafik balonu çoğu oyunu.</blockquote>

Hee ondan zaten her yıl Oyun ödüllerine aday oluyorlar...

ne o törenler ne de satış rakamları benim için hiçbir şey ifade etmiyor. zaten o yüzdende kaliteli oyunlar oynuyorum ve kaliteli vakit geçiriyorum. grafiklere ve duygu sömürüsüne tav olan oyuncularda paralarını saçıp duruyor. her koyun kendi bacağından asılırmış. benim içim rahat ve bu kadar kötü ekonomik şartların olduğu bir ülkede de insanların gözünü açmasını istiyorum artık. oyun dediğimiz şey esasında sanattır ve bundan birhaber insanlar var. iki yüz animasyonuna atlamaya zıplamaya ölüp bitiyorlar. benim gibilere küfür ettiklerini bilsemde onlara oyunlarda çok daha fazlasının var olduğunu söylemeye devam edeceğim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.