Şimdi Ara

Days Gone PC'de DLSS ve Ray Tracing Desteklemeyecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Açık dünya aksiyon macera oyunu Days Gone 18 Mayıs'ta PC'ye geliyor.

Geliştirici Bend Studio, websitesi üzerinden yayınladığı blogda PC versiyonuyla ilgili bazı merak edilen soruları yanıtladı.

Oyunda DLSS ve Ray Tracing desteği mevcut olmayacak ancak DLSS için "şu anda desteklemiyor" diye belirtilmiş. Belki ileride gelebilir.

PlayStation 5 ve PlayStation 4'teki kayıt dosyalarınızı PC'ye aktarmak mümkün olmayacak.

FOV, maksimum 100 dereceye kadar ayarlanabilecek. 21:9 ve 32:9 için ultra geniş monitörleri destekleyecek. Fotoğraf modu oyuncuların daha yüksek çözünürlükte kareler yakalayabilmesi için Süper Çözünürlük özelliğine sahip olacak.

PC versiyonu grafik ayarları:

• Sağlık olsun, merak ettiğim bir oyundu denemekte fayda var.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Puanları düşük gözükse de oynadığınızda çok zevk alacağınız bir oyun. PC sahiplerinin kesinlikle oynamasını tavsiye ederim pişman olmazsınız.

• "Beta tester icin tesekkurler ps fanboyları"diyordu bir vatandaş. İçinde patlamış olabilir. Sesi gelmedi çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 10 saati çok bayık sonra acayip saran ağızda garip bir tat bırakan oyun. Biraz daha üstüne düşülse bi şaheser çıkabilirdi ortaya.

• save dosyalarının ne günahı var? burada bile uyumluluk yok napıyon sony? kesin optimizasyonda sıvadıkları için ray tracing göz korkuttu
  • Üstün körü parayı kırmak için yapılan portlar bunlar. Bakalım bu da sorunlu çıkacak mı horizon gibi. Madem yapıyorsun adam gibi uğraş yap
  • ben rtx'in bu kadar abartılmasını asla anlamayacağım galiba. rtx açık mı değil mi diye bakmasam fark etmeyeceğim bile. asıl olay dlss ama rtx kadar konuşulmuyor
  • Son teknolojileri desteklememesi sacma olmus.Dlss cok guzel bir nimet halbuki
  • Dying light ile karsilastirilirsa oyun ondan daha mi iyi daha mı kötü (silah cesitliligi,acik dunya, yapay zeka vs)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1050 ti İle oyunu bekleyen ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun tükçe altyazı seçeneği varmı varsa parasını vericem yoksa torrenti beklerim

• Simone Simons kullanıcısına yanıt

Türkçe altyazı mevcut

• Taş gibi görsellere sahip zaten rtx gerektirecek bir oyun değil lakin dlss 2.0 çok yararlı olurdu herkes için.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: from softwave

Dying light ile karsilastirilirsa oyun ondan daha mi iyi daha mı kötü (silah cesitliligi,acik dunya, yapay zeka vs)

şahsen days gone u daha keyif alarak oynadım hordlar ile savaşmak ve motor sürüşü çok keyif veriyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: yerdavader

1050 ti İle oyunu bekleyen ben

GTX 1080 var, bende bile umut sıfıra yakın.. Optimize perttir.
  • Bu oyun HZD gibi gelmez diye umuyorum Unreal Engine kullanıldığı için port kolay olacaktır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.