Şimdi Ara

(DAİKİN) DAYLUX PREMİX Kullanıcıları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
27.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önümüzdeki kışa kadar gelmezse tercihim ECA Scot olacak mecburen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cglynfrk

Önümüzdeki kışa kadar gelmezse tercihim ECA Scot olacak mecburen.

eca scot çok iyi cihaz geçen sene ailemin evine taktırdım eca confeo premix'in revize edilmiş verdiyonu
  • bu kombide yeni nesil pompa var
  • (DAİKİN) DAYLUX PREMİX Kullanıcıları
  • S.a dostlar daylux premix inceledim bayağı iyi görünüyor İnternette satış sitelerinde göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmirde satan bayi bulamadım

• internette fiyatı 2700lira görünüyor
  • (daikin)daylux premix piyasada yaygınlaşmadı,bence warmhaus enerwaPLUS ile beraber piyasaya damgasını vuracak teknik özellik & malzeme kalitesinde kombiler,ben alman markasıyım diyen cihazlardan daha iyi cihazlar
  • daylux premix teknik özelliklere buradan bakabilirsiniz

(DAİKİN) DAYLUX PREMİX Kullanıcıları
  • arkadaşlar kombi önerilerinde bu kombiyi es geçmeyin derim,aynı şekilde warmhaus enerwaPLUS öneririm
    ama warmhaus servisi yaygın değil henüz,yalnız türkiye çapında DAİKİN servisler var

japonlar kral kombi yapmış,bence daylux premixi araştırın derim
  • Merhabalar önümüzdeki ay düğünüm var ve bu doğalgaz işlerinden çok anlamıyorum doğalgazcı Daylux Premix veya Bosch Condens 2500 modellerinden birini seçebilirsiniz dedi sonrasında​ petekler Daylux olduğu için Daylux Premix Kombiyi istedim ama ben yokken Bosch marka kombi takmış adamlar şimdi değişim talebinde bulundum. Doğalgazcı fiyatları​ aynı dedi ama Boscha kıyasla bu kombi dahamı iyi onu merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

Merhabalar önümüzdeki ay düğünüm var ve bu doğalgaz işlerinden çok anlamıyorum doğalgazcı Daylux Premix veya Bosch Condens 2500 modellerinden birini seçebilirsiniz dedi sonrasında​ petekler Daylux olduğu için Daylux Premix Kombiyi istedim ama ben yokken Bosch marka kombi takmış adamlar şimdi değişim talebinde bulundum. Doğalgazcı fiyatları​ aynı dedi ama Boscha kıyasla bu kombi dahamı iyi onu merak ettim

merhaba
    daylux premix daha iyi cihaz daha doğrusu en son teknolojik özelliklerle donatılmış
    + lar
    1:5 modülasyon
    scot güvenli yanma teknolojisi
    modülasyonlu pompa

bosch ta ise modülasyon aralığı daha dar,scot güvenli yanma teknolojisi yok,pompa da modülasyonlu değil klasik pompa
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    bende öyle tahmin etmiştim hocam konuyla ilgili pek bilgi sahibi olmamama rağmen güzel şeyler duymuştum Daylux ile ilgili pazartesi/salı günü Daylux ile değişim olacak cihaz açıklayıcı bilgiler için teşekkürler ayrıca
  • bişey değil iyi forumlar
  • s.aleykum bu kombiyi önerirmisiniz arkadaşlar çok övülüyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.