Şimdi Ara

DAYBUYDAY KARGO BEDAVA - 26 HAZİRAN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çek varsa alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimcime_84_1984

quote:

Orijinalden alıntı: naten

Siteden Polo ayakkabı aldım. ucuz etin yahnisi yavan olur hesabı tam 7 günde ayakkabılıktan cıktı. İç astarı parçalandı. Yanlar açıldı. 10. günde tamamen pert oldu. Birde güya Polo mağazalarında 350TL imiş. Burada %85 indirime girmiş vs. Polo mağazasıda bu ürünü satıyorsa vay hallerine. 40TL için uğraşmak istemedim.

niye 40 tl para değil mi..ben olsam uğraşırdım..

40TL elbette para ancak iadesi için kargo ücreti öde, incelemesini bekle vs vs. Bir daha ürün almam. Çevreme de aldırmam. Güya marka ürünler satılıyor. Türkçe tabiriyle ÇAKMA mal gönderdiler.

• quote:

quote:

quote:

Siteden Polo ayakkabı aldım. ucuz etin yahnisi yavan olur hesabı tam 7 günde ayakkabılıktan cıktı. İç astarı parçalandı. Yanlar açıldı. 10. günde tamamen pert oldu. Birde güya Polo mağazalarında 350TL imiş. Burada %85 indirime girmiş vs. Polo mağazasıda bu ürünü satıyorsa vay hallerine. 40TL için uğraşmak istemedim.

40TL elbette para ancak iadesi için kargo ücreti öde, incelemesini bekle vs vs. Bir daha ürün almam. Çevreme de aldırmam. Güya marka ürünler satılıyor. Türkçe tabiriyle ÇAKMA mal gönderdiler.

hocam iade için kargo ücreti ödemenize gerek yok ki..

• 10 tl'lik hesabınızı kullanabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

quote:

quote:

quote:

hocam iade için kargo ücreti ödemenize gerek yok ki..

Zamanında ana firmaları HB de CRT monitör için 4 defa kargo ücreti ödetmeye çalıştılar. 1 kez de ödettiler. Mal satarken iyi, geri alırken ulaş ulaşabilirsen. Sinir olacağına hiç bulaşma. Özellikle Polo markalı ürünlere. Diğerlerini bilmem ancak POLO dan hiç memnun değilim.

• daybuyday 50 TL altlimitli 20 lik hesabı kullanan vatandaşa limango 20 tl lik hesap vereceğim ilgililere duyurulur ;)
  • vay arkadas yok mu hiç 10 luk hesap verecek olan ? tez elden kullanırım
  • 10tl lik hesapı olan yok mu
  • 10 tl lik hesabı hemen kullanabilirim arkadaşlar
  • DAYBUYDAY 20TL ÜCRETSİZ...(50 tl harcamada geçerli)
  • quote:

Orijinalden alıntı: müdür-42

daybuyday 50 TL altlimitli 20 lik hesabı kullanan vatandaşa limango 20 tl lik hesap vereceğim ilgililere duyurulur ;)

teklifim hala geçerli yetişen alıyor
  • 10 tl cek varsa anında kullanılır
  • daybuyday 20 TL yüklü hesabımı kullanana (50 TL alt limitli) trendyol 50 TL alt limitli 20 TL çek yüklü hesap hediye..
  • 10 TL lik hesap vermek isteyen arkadaşlar pm atabilir
  • ÇEK ALAMMIYORUZ, ÇEK ALABİLEN VAR MI DİYORUZ BİR TANE BİLE CEVAP VEREN YOK, HERKES ELİNDEKİ ÇEKİ İŞLETMENİN DERDİNDE...
  • hemen kullanmak şartıyla isteyene ücretsiz 10 liralk dbd hesabı verilir :)
  • 20 TL'lik çek isteyen hemen mesaj atsın. (50 Tl alt limitli)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ADET 10 TL YUKLU HESAP VAR DAYBUYDAY ŞİMDİ HEMEN KULLANMAK ŞARTIYLA VERİLİR İSTEYENE TÜKENDİİİİİİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem1010 -- 26 Haziran 2012; 23:04:52 >
  • 10 tl lik hesap varsa kullanabilirim arkadaşlar...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.