Şimdi Ara

DAYBUYDAY KAPANMIŞ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
3.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet zamanında güzel faydalandık sonra ise cimrileşip çek filan vermediler. kapandıgına üzülmedim.
  • 4 tane çekimi iptal edip yeniden yüklemeyince direkt soğuduğum ve birdaha girmediğim sitedir. kendisi...
  • gardolap düzmüştüm sayelerinde arefe günü kargo bedava olmuştu sanırım. sabaha kadar 10 luk çeklerle sömürmüştük. bir de fikirmetre vardı bu işin içinde
  • vipdükkan da kapanmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joong

Lacoste polo almıştım.Çakma yollamışlardı.İyi olmuş.

sürekli lacoste ve tommy satıyorlardı demek ki o yüzden ucuzmış fiyatlar
  • Evdeki çanak çömlekleri onlara borçluyum, 22 kalemde alışverişim olmuş tutsan 50 lira ödememişimdir toplamına (:
  • dünkü butikleri görünce kapatacak herhalde demiştim 1 gün sürdü demekki. 5 tane marka kalmıştı
  • forumdan biri iphone 4s almaya kalkınca çeklerle, hediye çeklerinin birleşmesini durdurmuşlardı hey gidi günler heyyy güzel siteydi üzüldüm son günlerinde 2 3 butik açmasından belliydi ama yinede orada bir daybuyday var derdik arada bakardık indirim varmı diye
  • nasıl yapıyordunuz onları birisi bilgilendirsin gençleri :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BestBuy' ın Türkiye' yi terkettiği gibi üzülmem hiçbirşeye...
  • Son donemde cekler birlestirilmefen 20 likler geldifinde tanidim. O zaman bile cok isim yaradi bi markafoniyi batiramadik morhipoda limangoda cek vermeyi kesti
    Markafoni halen israrla dagitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

BestBuy' ın Türkiye' yi terkettiği gibi üzülmem hiçbirşeye...

İlk mağazanı istanbul dışına açarsan olacağı bu malesef. O kafayla bu iş olmazdı zaten ilk dakikadan belli etmişlerdi kendilerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 16 Aralık 2013; 12:29:29 >
  • Vay be bende şimdi mail gelmiş onda okudum.
    Giriş yaptım siteye dört alışveriş yapmışım çeksizde birşey almamışım.
    En son siparişimde 18.04.2012 tarihindeymiş.
  • sayesinde 2 yıllık adidaz duş jeli stoğu yapmıştım beleşe...

R.İ.P. Daybuyday

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 16 Aralık 2013; 12:34:22 >
  • toprağı bol olsun
  • 330 liralik dior midnight i çeksiz duz fiyat 109 liraya verdiler sağolsunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Kapanacağını tahmin etmiştim. Ekmeğini az yemedik

vay be zaten ne zaman çekler bitti o günden sonra daybuyday a uğramaz olmuştum ama haklarını yiyemem toshıba 102 ekran televizyon almıştım eve çekle 200 tl ye gelmişti sanırım daha neler neler bir kampanya yaptı adamlar sonra toparlayamadılar keşke kapanmasaydı

32 inçlik seg miydi , yanlış hatırlamıyorsam

edit = yavaş yavaş hatırlıyorum ,sanki baya bi çek birleştiriliyordu , 30 tane 20 lik çek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 16 Aralık 2013; 12:38:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

BestBuy' ın Türkiye' yi terkettiği gibi üzülmem hiçbirşeye...

İlk mağazanı istanbul dışına açarsan olacağı bu malesef. O kafayla bu iş olmazdı zaten ilk dakikadan belli etmişlerdi kendilerini.

hocam olay şehir değil lokasyon + yerel kültürleri tanımak bak electroworld ve saturnde gitti yakında dartyde gidecek.yalandan indirim yap bimeks gibi olan ürünü kazık olmayan ürünü ucuzdan ver teknosa gibi nasıl büyüyorsun:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Son donemde cekler birlestirilmefen 20 likler geldifinde tanidim. O zaman bile cok isim yaradi bi markafoniyi batiramadik morhipoda limangoda cek vermeyi kesti
    Markafoni halen israrla dagitiyor

markafoni candır
  • Sanki hepsiburada.com çok iyi yapıyor da bu işi.. Converse kampanyasından 1 Ayakkabı, 1 T-Shirt aldım. T-Shirt'ün bedeni yanlış geldi, Ayakkabının hem numarası hem rengi yanlış geldi. Sipariş dökümü fatura fotokopisi ve bir ön yazıyla durumu anlatıp doğru olan ürünlerle değişimi için gönderdim ürünleri. Direk iade alıp para iadesi yaptılar. Kaç kere Müşteri hizmetlerini aradık ama hikaye..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.