Şimdi Ara

Dayanıklı Laptop Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeğenlerim için oyun oynanabilecek(minecraft, gta5, veya şimdiki gençlerin oynadığı diğer oyunları) ve dayanıklı bir laptop arıyorum. Küçük yaşta oldukları için eski bilgisayarlarını hep kırmışlar, 8 bin tl civarına gövdesi ve mümkünse ekranı sağlam laptop önerilerinizi bekliyorum :)

Şimdiden teşekkürler

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsaydım takoz bir dizüstü alırdım intel core duo 2 işlemciye sahip ikinci el güncel oyunları Geforce Now ile oynayabilirler günlük 30 dakika ücret vermeden harici olarakta dizüstünü kurcalayıp merak duygularını tatmin edebilirler zira alacağınız dizüstü 500-1000tl civarında olacaktır bu özelliklerde, yüksek bütçeli bir dizüstü vermek oyun bağımlılığı ve zarar görmesi durumunda da size maddi yönden zarar verecektir. Eski dizüstünün tamiride bir çözüm olabilir. istediğiniz bütçede malaasef güncel oyunlar için sıfır bir dizüstü bulunmuyor var ise bende merak ediyorum o dizüstüyü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erenk53 -- 24 Mart 2022; 18:17:29 >

• Enes6172 kullanıcısına yanıt

sagolun hocam biraz pahaliymis ama bakayim

sagolun hocam biraz pahaliymis ama bakayim,

hocam bunun GPU yok gibi oyun oynamalari sikinti degil mi?

• Hesher kullanıcısına yanıt

yeni dizüstüler sıfır çerçeve (veya yakın) üretiliyorlar artık. Siz 'kalın çerçeve' ve 'sağlam gövde' istiyorsanız toshiba, asus gibi markaların eski makinalarını 2. el (garantisiz) almaktan başka şansınız kalmıyor. Ve bu aletlerdeki ekran kartlarıyla veya arkadaşın önerdiği Asus ile minimum ayarlarda bile doğru düzgün GTA V oynayamaz. Türk lirasının aşırı değer kaybetmesi nedeniyle 8 bin liraya düzgün bir diz üstü bulmanız zor. 13-14bin lira bandında taleplerinizi karşılayabilecek yeni / garantili ikinci el cihazlar hocam, selamlar.

• SailorTurkey kullanıcısına yanıt

anladim hocam, masaustu falan daha mantikli heralde o zaman

bunu attim hocam, bakalim begenecekler mi, acikcasi ekran karti olmadigi icin sikinti biraz sanki,

ama 8k'ya da ekran karti olan duzgun bir sey bulmak zor gibi duuyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.