Şimdi Ara

Dayanamıyorum Artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya keşke ertelense diyorum ama ertelenmeyeceğini de biliyorum her masaya oturduğumda ertelenseydi ne rahat olurdu 30 tane deneme var elimde bazılarını çözemeden gireceğim keşke daha önce alıp çözseydim falan diyorum stresten midem bulanıyor artık.
    sıralamalar da belli değil 2010 mu gelecek 2015 mi bilmiyorum hayırlısı neyse o olsun artık gideyim diyorum sonra Boğaziçi'ne gitmek varken Anadolu'da okumak yakışır mı moduna geçiyorum her günüm ayrı bir mod bıktım ya bunu neden yazdığımı bile bilmiyorum kimseye söylemediğim şeyler bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı şeyleri yaşıyoruz :) Ben bir de alan değiştirdim.Sınav anını iyi kontrol etmem Boğaziçi’ni getirecek tek şey,msü de edemedim bakalım ne olacak..

• Hocam inanın bunca kolaylığın üstüne ertelenirse düşük netler görmezdik.Böyle olması daha iyi çünkü çoğu kişi sizin gibi.Böylece sıralamalarda büyük bir şok yaşamayacağız.Olsun da gidelim.
  • ben artık sağlığımı bile umursayamıyorum hocam ama sakin olmamız lazım işte inşallah istediğiniz gibi olur

• Şimdilerde çoğunluğun modu böyle ama kimse belli etmiyor. Kalmış surda 10 gün, şu gibi akıp geçecek zaten

• Benim de midem cok bulaniyor bu ara dun cok kotuydum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu iyi geldi biraz, ben de böyle bir duruma rağmen kötü sıralamalar gelmesinden korkuyorum

• Aynı ve belirsizlik, bizi takmayışları falan da insanın kafasını çok kurcalıyor, derslere oturmasına mani olabiliyor, bıktım. Bari net bi açıklama yapsalardı çıkıp diyorum. Bu kadar insanın sağlığını ilgilendiren bir konu var ortada ve beni üzen şey piyon olmamız. Bunun farkındaydım zaten hep ama bu kadar kulak tıkayacaklarını gerçekten tahmin etmemiştim. "Hastanede sınava girebilir dileyen"gibi absürd cümleler kurmalarını da. Çok koyuyor zaten üzerimizde ayrı bir sınav öğrencisi baskısı varken.
  • https://www.youtube.com/watch?v=JiDdyprTgSg

hocam senenin özeti budur :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.