Şimdi Ara

Dayağım köpekte ki etkisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
65.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    @sedef akyol

Bir yere falan sert çarpmış olabilir ama siz yine de bir veterinere götürün farklı bir şey olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurcankorkmaz kullanıcısına yanıt
    Ya insAllah öyle biseydir. Bugun farkettim cok korktum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sedef akyol kullanıcısına yanıt
    Deri hastalığı başlangıcı olabilir bir an önce veterinere götürmekte fayda var
  • benim 6 aylık kedim var.. mobilyalara tırmanma mı dersin..tv nin üstüne çıkıp ortalığı yıkıp atlamalar mı dersin..perdelere tırmanmak mı.. sana saldırıp ısırmalar mı..sonra yorulup yanına gelip seni yalayıp yanına yatıp uyuyor..bu delirmişlik, enerji fazlalığı ara ara günde 2-3 kere oluyor..daha bir sürü yaramazlık.. benim sıkıntım yemek yerken mutfak kapısını kapatmazsan ayağından tırmanıp sofraya girmeye çalışıyor.. git..anlamıyor..bağır anlamıyor..elinle ittir..aşağı insin..5 sn suratına bakıp tekrar çıkıyor..ayağınla ittiriyorsun..istemediğini anlasın diye..tekrar çıkıyor..
    Bu sitede herkes hayvana eziyet olmaz, vurulmaz nidaları ile kahramanlık yapıyor..onu diyenler eminim benim sabrettiğimin çeyreğinde kalkar vurur alır fırlatır..BUNDAN EMİNİM..ben çözüm istiyorum hadi buyrun..VURMA ETME diyenler cevaplasın.. doğduğundan beri kıpır kıpır.. yumaklarla oynar..sonra bi anda sana sarar..5 dk dayan 10 dk dayan..ısırmalarına dayanamaz ee der kalkar yan odaya kapatırsın..bu sefer yan odadan bağırmalar.. hayvan bu..konuşmadan anlamayan bir canlı..elinle parmak gösterme de denendi..bağırma da..kızgın bakışma da..hatta son çare yaz aylarında üzerine su serptim..suyu sevmeyip kaçıyor diye ..ama ardından yine geliyor..ben şimdi kıçına kuyruk kısmına 1 tane patlatıyorum..sonra elimle gelio 5 kardeş diye gösteriyorum..tokat atacağım zannedip duruyor ya da yaptığını kesiyor.. bu çözümüme YANLIŞ diyenlerden çözüm bekliyorum..

• benim 6 aylık kedim var.. mobilyalara tırmanma mı dersin..tv nin üstüne çıkıp ortalığı yıkıp atlamalar mı dersin..perdelere tırmanmak mı.. sana saldırıp ısırmalar mı..sonra yorulup yanına gelip seni yalayıp yanına yatıp uyuyor..bu delirmişlik, enerji fazlalığı ara ara günde 2-3 kere oluyor..daha bir sürü yaramazlık.. benim sıkıntım yemek yerken mutfak kapısını kapatmazsan ayağından tırmanıp sofraya girmeye çalışıyor.. git..anlamıyor..bağır anlamıyor..elinle ittir..aşağı insin..5 sn suratına bakıp tekrar çıkıyor..ayağınla ittiriyorsun..istemediğini anlasın diye..tekrar çıkıyor..
    Bu sitede herkes hayvana eziyet olmaz, vurulmaz nidaları ile kahramanlık yapıyor..onu diyenler eminim benim sabrettiğimin çeyreğinde kalkar vurur alır fırlatır..BUNDAN EMİNİM..ben çözüm istiyorum hadi buyrun..VURMA ETME diyenler cevaplasın.. doğduğundan beri kıpır kıpır.. yumaklarla oynar..sonra bi anda sana sarar..5 dk dayan 10 dk dayan..ısırmalarına dayanamaz ee der kalkar yan odaya kapatırsın..bu sefer yan odadan bağırmalar.. hayvan bu..konuşmadan anlamayan bir canlı..elinle parmak gösterme de denendi..bağırma da..kızgın bakışma da..hatta son çare yaz aylarında üzerine su serptim..suyu sevmeyip kaçıyor diye ..ama ardından yine geliyor..ben şimdi kıçına kuyruk kısmına 1 tane patlatıyorum..sonra elimle gelio 5 kardeş diye gösteriyorum..tokat atacağım zannedip duruyor ya da yaptığını kesiyor.. bu çözümüme YANLIŞ diyenlerden çözüm bekliyorum..

• Dayak şart aga kaç kere denedim bağırmayı söz geçirmeyi ama en etkili yol dayakla oldu. O da etkiye tepki misali yerinde vurdum elimi ısırdı mesela o acıyla bir geçirmişim buna bir daha elimi ısırmadı. Keza aynı şekilde dışarda yerde bir şey bulup ağzına attığı sırada bir patlattım daha yerden bir şey almadı. Yanımdan uzaklaştığında da genelde bağırarak hayır komutunu öğrettim hayır dediğimde geliyor yanıma. Ama köpeğin de sahibinden korkması lazım yani o ince bir çizgi nefret etmesi ile korkması tutturmak lazım sadece.

• Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz.

0216 999 87 99
    0516 169 09 99
  • Benim bibul kırması 4 aylık iki aylıkken canını yaktım çok üzgünüm kendimi nasıl afetiririm

• Cengiz gün C kullanıcısına yanıt
    Şimdiki durum Ne kopeginizi dövdükten sonra ne oldu? Hala size düşman mı?

• Lütfen bana yardım edin deneyimlerinize çook ihtiyacım var.birbuçuk yaşında tahmini net değil.TERİER Cinsi köpek sahiplendim.eveliyatinda çok işkencelere maruz kalmış ve trafik kazası geçirmiş ama sağlığı çok iyi bana verilmeden önce iki ay hayvan severin köpeklerinin arasında iki ay kalmış.iken 1ay oldu ben sahiplendim üzüntümüz.hiç havlamaz tepki,hareket hiçbir şey yok sadece sahile dolaşmaya götürdüğümüzde mutlu oluyor ne gelsen nede yaklaşımı dahi yok gibi mama verdiğimizde dahi mutluluğu yok masada biz yemek yerken yaklaşıyor sadece gözleri ile bakarak takip edip kuyruk sallar havlamaz gezmeye çıkarken gel komutunda başka hiç birşey yok bazen yüksek'sesle söylediğimde titriyor.kesinlikle onadada asla gelmez. çook seviyoruz asla geri vermeyi düşünmüyoruz ama normal sıradan köpek harekelerini gördüğümüzde çook üzülüyoruz lütfen rica ediyorum yardım edin 05059190977 Mehmet

• gungor2008 G kullanıcısına yanıt
    Zaman tanıyın, yaşadıklarının yanı sıra kısa sure once ev, aile ve sahip değistirmis. Alışması zaman alacaktır, güven duygusu beraberinde mutluluğunu da getirecektir. Sabırlı olun lutfen. İlgilenin, sevin, konusun, ismini soyleyin.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.