DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
dawdawdada
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
27
Cevap
0
Favori
13.835
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      133 Mesaj
      07 Ağustos 2011 21:57:00 Konu Sahibi
      dawdwadadwadwadawda

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Binbaşı
      1576 Mesaj
      07 Ağustos 2011 22:01:16
      Ona bunun ne kadar onur kirici oldugunu anlat.

Neyse saka bir yana bence sen kiza dusundugunden daha fazla seylerle dolusun.O yuzden kizlar artik cekici gelmiyor.

Bir diger ihtimal ise, duzenli cinsel hayattan sonra kizlar eski cekiciligini genel olarak kayediyoe bir sure.Ama 1 yil surmez tabi o :)

When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Katılım Zamanı:15 Eylül 2006
    • Binbaşı
      1644 Mesaj
      07 Ağustos 2011 22:01:36
      Sen seçilmiş kişisin

|
      |

Sebastian Vettel
    • Yüzbaşı
      371 Mesaj
      07 Ağustos 2011 22:01:53

|
      |

YiĞiT ÖzGüR ve Uykusuz Kapak FaN CLuB
    • Yüzbaşı
      542 Mesaj
      07 Ağustos 2011 22:02:34
      quote:

Orijinalden alıntı: -JuDgE-
      Bir diger ihtimal ise, duzenli cinsel hayattan sonra kizlar eski cekiciligini genel olarak kayediyoe bir sure.Ama 1 yil surmez tabi o :)

adamın ağzına ettin yani sağol

|
      |

• Teğmen
      133 Mesaj
      07 Ağustos 2011 22:05:23 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: -JuDgE-

Ona bunun ne kadar onur kirici oldugunu anlat.

Neyse saka bir yana bence sen kiza dusundugunden daha fazla seylerle dolusun.O yuzden kizlar artik cekici gelmiyor.

Moruk cinsel anlamda kızlar hala daha çekici ama duygusal anlamda bir şey olamıyor. Bir de düzenli cinsel hayat sayılmazdı aslında. Hani işin içinde tam anlamıyla cinsel ilişki yoktu, zaten 1.5 aylık bir ilişkiydi, uzatsaydım biraz onun da olacağından emindim ama daha ileriye gidip o sorumluluğu üstüme almaya cesaret edemedim..

|
      |

• Yüzbaşı
      577 Mesaj
      07 Ağustos 2011 22:06:47
      Afedersin ama söylemeden edemeyeceğim; İyi olmuş

Kız kardeşinizin, eğer kız kardeşiniz yoksa kuzeninizin bu şekilde kullanıldığını düşünün...

• Yüzbaşı
      518 Mesaj
      07 Ağustos 2011 22:21:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Panişır

Afedersin ama söylemeden edemeyeceğim; İyi olmuş

Kız kardeşinizin, eğer kız kardeşiniz yoksa kuzeninizin bu şekilde kullanıldığını düşünün...

+Sonsuz

• Teğmen
      133 Mesaj
      12 Ağustos 2011 00:39:32 Konu Sahibi
      Ne deseniz haklısınız ama kız da en az benim kadar istekliydi bu konuda.

|
      |

• Yarbay
      3673 Mesaj
      12 Ağustos 2011 00:48:28
      üzülme kardeş herkes ne kadar desede günah anaınız var bacınız var emin ol kimse dayanamaz klavyede yazmak kolay bunu düşün sen hz yusuf değilsin hiçbirimiz olamayız

|
      |

• Yüzbaşı
      591 Mesaj
      12 Ağustos 2011 00:50:59
      beddua olayı gerçektirde,kıza en son söylediklerin için değil.duygularıyla oynayıp sevişmek için çıktığındandır

|
      |

• Yüzbaşı
      562 Mesaj
      12 Ağustos 2011 01:06:56
      hiç bişi olmaz merak etme test edıldı onaylandı

|
      |

Siyah-Beyaz
    • Yarbay
      4640 Mesaj
      12 Ağustos 2011 01:10:13
      Sen lanet görmemissin bir kere. 6 yıldır hicbir iliskim 3 aydan uzun sürmedi. Bir keresinde tam 3 ay olacaktı ki anlasamadık gene ayrıldık.

|
      |

Eğer yapamıyorsan, yapmalısın
    • Yarbay
      2048 Mesaj
      12 Ağustos 2011 01:15:56
      Ya her şey tamam da şu "sizin kız kardeşinize olsa ne yapardınız" klişesini anlamıyorum Bu tarz konularda mutlaka birileri çıkıp bunu söylüyor alakalı alakasız..Kız kardeşimin hayatı kendisine aittir,her an yanında olamam takipte edemem,yapacaksa zaten yapar engel olamazsın,gözünü açmazsa kullanırlar elbette ama yani benimle kız arkadaşım arasındaki iyi-kötü meselenin kız kardeşimle bilmemneyimle ne alakası var..Fark yaratacak bir cevap yazmak için daha fazla çaba göstermek lazım,bu geyik sıktı çünkü

Bu klişeyi kullanan erkekler de ayrı birer model..Kendileri bir kız bulup yatağa attığında ya da bunun hayalini kurduğunda bir an duraksayıp "ya bu kız birilerinin kız kardeşi ona bunu yapmamalıyım" diye düşünmez,gayet "erkektir" hepsi fakat birileri buraya konu açınca da maşallah hepsi birer namus bekçisi oluverir gelip laf sokuşturur akıl verir

Arkadaşım senin durumuna gelince,fiziksel birşeyler yaşayabilmek için kızla yakınlaşıp sonra da onu yüzüstü bıraktıysan doğrudur kesin ah etmiştir sana ne söylersen söyle haksızsın Ha eğer o da senin niyetini biliyor ve kendi de isteyerek birşeyler yaşıyordu ise o zaman ah vah meselesini takma kafaya..

PS4 Pro & LG55EG920V
      PSN & World of Tanks ID : Phaldor_
    • Yüzbaşı
      655 Mesaj
      12 Ağustos 2011 01:20:12
      ibretlik konu

ibret alınıyor-----yüzde yüz

|
      |

Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen. Yunus Emre
    • Yarbay
      3464 Mesaj
      12 Ağustos 2011 01:22:25
      Gidip helallik iste

|
      |

• Teğmen
      133 Mesaj
      12 Ağustos 2011 01:24:10 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Bora_T

Ya her şey tamam da şu "sizin kız kardeşinize olsa ne yapardınız" klişesini anlamıyorum Bu tarz konularda mutlaka birileri çıkıp bunu söylüyor alakalı alakasız..Kız kardeşimin hayatı kendisine aittir,her an yanında olamam takipte edemem,yapacaksa zaten yapar engel olamazsın,gözünü açmazsa kullanırlar elbette ama yani benimle kız arkadaşım arasındaki iyi-kötü meselenin kız kardeşimle bilmemneyimle ne alakası var..Fark yaratacak bir cevap yazmak için daha fazla çaba göstermek lazım,bu geyik sıktı çünkü

Bu klişeyi kullanan erkekler de ayrı birer model..Kendileri bir kız bulup yatağa attığında ya da bunun hayalini kurduğunda bir an duraksayıp "ya bu kız birilerinin kız kardeşi ona bunu yapmamalıyım" diye düşünmez,gayet "erkektir" hepsi fakat birileri buraya konu açınca da maşallah hepsi birer namus bekçisi oluverir gelip laf sokuşturur akıl verir

Arkadaşım senin durumuna gelince,fiziksel birşeyler yaşayabilmek için kızla yakınlaşıp sonra da onu yüzüstü bıraktıysan doğrudur kesin ah etmiştir sana ne söylersen söyle haksızsın Ha eğer o da senin niyetini biliyor ve kendi de isteyerek birşeyler yaşıyordu ise o zaman ah vah meselesini takma kafaya..

Moruk o da beni asık saniyordu yahu. Acaba kızı msnden bı bahaneyle ekleyiP konusssam mı? Onu da yapmak istemiyorum çünkü kız bana Facebook'tan yazınca çok ters davranmıştım.

• Teğmen
      161 Mesaj
      12 Ağustos 2011 01:25:30
      quote:

Orijinalden alıntı: <flame>

Alıntıları Göster

+Sonsuz

|
      |

• Teğmen
      196 Mesaj
      12 Ağustos 2011 01:28:59
      kız kardeşçilere "akıllı kadın lönk diye atlayıp kendini kullandırtmaz " diyorum

ulan amaçlarımız aynı ben de okullar açılınca sallarım zaten üni kaynıyor. yalan olum onlar lanet neyim batıl onlar

|
      |

• Yarbay
      2048 Mesaj
      12 Ağustos 2011 01:31:01
      quote:

Orijinalden alıntı: garintsi

Alıntıları Göster

Moruk o da beni asık saniyordu yahu. Acaba kızı msnden bı bahaneyle ekleyiP konusssam mı? Onu da yapmak istemiyorum çünkü kız bana Facebook'tan yazınca çok ters davranmıştım.

Valla sen kızı yiyebilmek için aşık numarası yapıp kandırmışsın bir de üstüne kızı terslemişsin falan olmamış..Eğer fırsatın olursa üstte bir arkadaşın dediği gibi helallik iste hatanı telafi etmeyi dene..İnsanlar sever aşık olur karşılıklı ve o süreçte isterlerse bir şeyler de yaşarlar,bir gün ilişki biterse pişman olmaya da gerek yoktur ama sen seviyormuş gibi yapıp duygularıyla oynamışsın,söylediklerinden bunu anladım ve kesinlikle kabahatlisin..

|
      |

PS4 Pro & LG55EG920V
      PSN & World of Tanks ID : Phaldor_
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.