Şimdi Ara

Davut Sapanı: İsrail rüya projeyi tamamladı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
8.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Venom[TR]

quote:

Orijinalden alıntı: dgnzcn

Darbe ayrı savaş ayrı, bir milleti içten karıştırırsan o ülkede insanların güvendikleri kişilere karşı olan güvenleri sarsılır, ülkede birlik beraberlik olmaz.
    Savaş ise bir ülkenin birlik olup başka bir ülkeyle savaşması demektir ki darbe ile savaş çok farklı şeylerdir.
    Darbe ile ülke içten içe soyulur, savaştan daha etkilidir.

Malesef ülkemiz nice kanlı darbeleri ve savaşları yaşamış bir ülkedir...

İsrail'i bu kadar övmüşken, kendi ülkenin yaptıklarından haberin varmı? Kendi, ülkeni de övüyorsan mesele yok.
    Çok fazla İsrail'i övmeyin bir gün o çok övdüğünüz İsrail füzeleri başınızda patlayabilir, ülkenize milletinize destek olun, haklıya çalışana hakkını verin.

ben hiç bir ülkeyi hak etmediği halde övmem ne demişler "yiğidi öldür hakkını yeme" beni kendi ülkemin çıkarları ilgilendirir şimdi git bir araştır bakalım 90'lı yıllar'da yunanistan s-300'leri kıbrısa gemilerle rusya'dan getirirken bunun istihbaratını Türkiye hangi ülkeden alıp buna engel olmuş yine aynı yıllar'da pkk'lı teröristlerin kampları f-16'larla vurulurken başlıca kullanılan mk-82 v.b muhimmatı amerika naza çekip yollamazken
    hangi ülke'den tedarik etmişiz sen önce bunları ögren ben ne arap sevici nede yahudi seviciyim ben ülkemin çıkarlarına bakıyorum
    Darbe demişken benim gördügüm darbeler
    1-) AKP'nin ergenekon,balyozla TSK'ya indirdiği darbe
    2-) Akp'nin yol arkadaşı fetöcülerin yapmaya çalıştıgı darbe

Alıntıları Göster
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA-kktc -- 9 Nisan 2017; 23:41:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

Şeriat ile yönetim demek ki mümkünmüş bir ülke düşünün anayasası bile yok sadece Kutsal kitabı üzerinden tüm yaşamını sağlıyor teknolojik gelişmelerini savunma sanayisini bilim atılımlarını kutsal kitabına uygun yapıyor.

hatta 2005 li yıllarda intel core serisini geliştirmeye başladığında sandy bridge ivy bridge vs gibi işlemci ve chipset kod isimleri bile ibranice den alınma idi tepki çekince orijinal adı ''Gesher Brigde'' olan 2. Nesil Core işlemciler Sandy Bridge olarak düzeltildi.

adamlara kızmayın kitaplarında olduğu gibi davranıyorlar ve dedikleri gibi tüm insanlığa israiloğlu kavmi yön veriyor ...

bişiye kızacaksak hayıflanacaksak islam dünyasına bakalım biz neden böyle olamadık ona bakalım bize unutturulan neydi onu görelim analiz edelim zaten anlaşılır durum ...

israil şeriat ile yönetilmiyor laik ve demokratik bir parlamenter sistem var bizimki gibi
    Ayrıca Şeriat islam hukuna göre bir yoldur. Ülkelerinde dinciler olabilir bizdede var
    biz ile aynılar Ayrıca şeriat modernlik öncesi bir yönetim şekli idi modası geldi ve geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 3 Nisan 2017; 18:49:7 >

• adamlar çok önde
  • Yahudi daha doğrusu hiçbir milletin hayranı değilim ( kendi ülkemi severim ayrı konu) ama şu sağdan soldan duyduğunuz çakma bilgileriniz ile Yahudi düşmanlığı yapmayı da artık bırakın derim.Bizim siyasetçiler iyi keşfetti bu Yahudi işini,baktı işler yürümüyor at hemen topu oraya,birşey mi yaptılar zaten onlar yapmadı Amerika yaptı. Olmadı bu işin arkasında kesin Yahudiler var.

Aynı Amerika aynı Rusya, kazandığı savaş ile İsrail eline geçen Sina yarımadası baskı yaparak niye Mısır'a geri verdirdiler o zaman? Sina yarımadası Israil'in korunaklı doğal sınırlarının en önemli parçasıdır.Ayrıca dini açıdan da çok çok önemlidir.

Arapların hazırladığı Al-Cezire kanalında Arap-İsrail belgeseli var.Arapların gözünden her ne kadar biraz yanlı bile anlatsa net olarak bir gerçek var ki adamlar İsrail devletini kurmak için hem kararlı hem istekli hem de çalışmışlar.Gidemediğin yer senin değildir.Toprak benim demek ile olmuyor.Kim mücadele ederse onun oluyor.Adamlar hala çalışıyor,füze savunma sistemini Amerika vermiş,Amerika patriotları bile adet ile verdi.Verse onların planlarını çoktan verir İsrail'de üretirdi.Bugünü mü bekledi?

Neyse bizim halk böyle cahil olduktan sonra kandıranı çok olur.Ayrıca bizim en çok ilişkilerde olduğumuz buna bu hükümette dahil ülke İsrail.Madem bu kadar kötüler,kesin ilişkileri tamamen.

• Gereksiz işler... 13 sene füzeler ile uğraşacaklarına iki tane köprü dikseler, tüm düşmanlarını çatlatmak suretiyle yok edebilirlerdi. Akılsız İsrail...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Orijinalden alıntı: KahveDüşkünü

quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Orijinalden alıntı: KahveDüşkünü

quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

quote:

Orijinalden alıntı: ViRüS84

İsrail sevici misiniz bu ne biçim bir haber bari yorumsuz sunsaydınız son paragraf tamamen öznel olmuş.yakışmadı dh.

bence gayet realist bir yazı olmuş 80 milyon kişiyiz 7 milyonluk devletle yarışamıyoruz. 1 milyardan fazla müslüman şunlarla başa çıkamıyor bunlar hep realizmden uzak olmaktan kaynaklanıyor.

Yarışamıyoruz değilim arkadaşım daha 10 sene öncesine kadar ortada sadece adı olan bir devlet vardı her 10 senede bir darbelerle sömürülen oda yetmezmiş gibi faizler, enflasyon almış başını gitmiş öyle bir devlet bir düşün ki kendi halkının karnını doyuramıyor maaşını ödeyemiyor bu halde ne yapmasını bekliyorsun ki. Çok şükür bir 10 senedir iyi durumdayız ve daha geçen sene önümüzü kesip bizi eski dönemlere tekrar göndermek için darbeye kalkıştılar. Diğer taraftan İsrail ise yaptığı her proje için ABD ve batı ülkelerinden sürekli para, teknoloji ve askeri yardım alıyor biz ise şu anda kendimiz bu tarz teknolojileri üretmek zor olacağı için dışarıdan alalım parası neyse verelim diyoruz hemen ABD ve batı ülkeleri yani NATO engel koyuyor e bu adamlar hani bizim müttefikimizdi İsrailin gelişmesi için canla başla çalışıyorlar biz hiç kimseden yardım almadan bir şeyler yapmaya çalışınca doğrudan önümüzü kesiyorlar. Bu halde gelişmek tabi ki zor olur ayrıca biz 80 milyonuz da dünyaya diz çöktürebilecek devlet değiliz henüz üstelik onların da ezelden beri düşmanıyız Allah yardımcımız olsun.

10 senedir iyi durumdayız ha?!

Ulkenin ici Suriye li doldu

Can guvenligimiz yok

Ekonomi bitik

Yunanistan dan bile ayar yiyoruz

Dost ulke kalmadi

Ohal surekli uzatiliyor,nedeni de daha rahat at kosturmak.Feto bahane Ohal şahane.Yarim yilda bitiremiyorsan Feto yu senin amacin zaten onlarla ugrasmak degildir.Ha zaten oyle olsaydi Bylock kullanan Akp li milletvekilleri hala mecliste olmazdi

Yaşın kaç bilmiyorum ama bunları akılla mı yazıyorsun yoksa 2000 doğumlu musun bilmiyorum ama 2004-2005 e kadar kıytırık bir kot pantalonu alabilmek için bir tomar para veriyordun şimdikinin aksine yani paran enflasyondan dolayı çok fazla değer kaybetmiş paranın değeri yoktu. Ülkenin içi suriyeli doldu diyorsun da biz ezelden beri hep tarihe yön veren devletler kurduk ve bu devletlerin vatandaşları saf kana sahip türkler değildi!! Her dinden her milletten insanlar barış içinde yaşıyordu bugünde olduğu gibi üstelik suriyeye yapılan insani bir hareketttir yardımdır bütün dünya sırt çevirmişken sadece biz yardım ettik. Can güvenliğin olmadığını düşünüyorsan olduğuna inandığın yere git göt korkusuyla yaşıyorsan zaten türk değilsindir. Ekonomi bitik diyorsun da neye göre bitik? Dolar 3.65 oldu buna göre mi bitik? 100 yıldır başa geçen vatan hainleri devleti geliştirmek yerine sömürdü yetmedi devletin her şeyini Feto gibi hainlere sattılar. Haliyle teknolojiyi üreten ülkelerde bize satarken bunları kendi paraları değer kazanıyor! Yunanistandan bile ayar yiyor muşuz hangi yunanistan? Şu denize döktüğümüz mü? Bugün bulunduğumuz çoğrafyada Buna Avrupa da dahil Türkiyenin karşısına gücü ne olursa olsun doğrudan çıkmaya güçleri yetmez. "Bizi alabilecek güçte" olsalar ölümcül yarayla kurtulurlar en azından. Dost ülke kalmadı diyorsun sen bilmiyor musun Türk' ün Türk'ten başka dostu yoktur binlerce yıldır söylüyoruz hala öğrenemediniz. Feto bahane ohal şahane diyorsan zaten zeka ya da bu ülkeye olan bağlılığın ortadadır. Ohal var ve sürekli uzatılıyor peki bunun sana ve ülkeye zararı ne? Ohal' in amacı Savaş, salgın, siyasi ya da ekonomik kriz, doğal afet gibi durumlarla devletlerin hızlı reaksiyon gösterebilmesi için uyguladığı bir süreçtir daha bunu dahi bilmiyorsun atıp tutuyorsun oradan. Aferin sana Bylock' u öğrenmişsin en azından peki Biz Reis' e keyfiyemi tek adam diyoruz?? Onun yanındaki yol arkadaşları can yoldaşlarının bazıları Fetocu çıktı peki şimdi onlar nerede? Fetoyu hala bitiremiyor diyorsun be akıllı arkadaş. Bu insanlar keyfiyemi bekliyor bu kadar hain huur çocuğunu yargılamak için yeterli büyüklüğe sahip bir mahkeme yoktu yenisini inşa ettiler ve bu süreçte yargılamak için beklediler. Bu arada Fetoyu Erdoğan sokmadı içimize en az 30 yıldır Feto paralel olarak bu devletin içerisinde devlet olarak varlığını devam ettiriyor bunu da belirteyim. Şimdi temizlik başladı ve bunların başı kalp krizi geçirdi umarım tez zamanda geberir de bu beladan kurtuluruz...

Yaşım 25 ; sizin gibi milleti kandırmaya yönelik hayali söylemlerde bulunmuyorum.

Herşeyden önce sizin kafayı iyi bilirim.A haber den yıllar önce millet SSK kuyruğundaydı gibi haberleri argüman olarak kullanırsınız. Yahu kaç yıl geçmiş ve bu süre zarfında zaten olması gereken bir gelişimi marifet gibi anlatmayın. Size kalsa AKP dışında bir parti iktidar olsaydı hala o yıllardan kalma alet edevat kullanıyor olurduk , he he.

Suriye ye yardım yapmayalım demedim ki.Git Suriye de yap yardımını yada çadır kentler kur dışarıya salma. Gerçi amaç belliydi , şimdi kimliklerde veriliyor. Güzel oy ithalatı oldu. Tebrik ederim. Birde bu herifler ülkesinden kaçıp gelirken bizim asker Suriye de savaşıp şehit oluyor. Bu Arap ları (Osmanlı yı sırtından vuran ) neden bu kadar seviyorsunuz?

Doların 3.65 olmasına göre bitik değil. Sana şuradan örnek vereyim. Bundan 8-9 sene önce aynı segment ve o zamanın doluluğuna göre yine aynı seviyedeki aracını 40.000 küsür tl ye alıyorduk. Dış ülkelerde ise bu 19 veya 20.000 euro civarıydı. Şimdi o aracın 4 nesil sonrası yeni versiyonunu aynı donanım seviyesinde biz 85.000 civarına alıyoruz , dışarıda yine 20.000. TL nin değeri veya gücü nerde;bana bir söyle bakalım? Parnın alım gücü nerede? Güya ekmek fiyatı artmıyor ama her sene gramaj azalıyor. Aynı paraya daha az hizmet alıyorsun.

Ohal'in bana zararı var;peki neden? Benim ülkemde üretim yok , yabancıların döviz getirmesine yani yatırım yapmasına bağlıyım. Ohal durumundan dolayı oluşan belirsizlik adamları uzak tutuyor , ülkeye para girişi olmuyor. Tabi senin kafa biz uçuyoruz kaçıyoruz da kaldığı için normal anlamaman.

Fetö yü Erdoğan sokmadı diyorsun , Erdoğan zamanında en kritik mevkilere getirildiler. Millet bu cemaatçiler tehlikeli dedikçe AKP kulak tıkadı ; çünkü menfaatlerine ters düşmüyordu. Ha en son ne oldu ; Reis in oğlunu almaya çalıştılar orada kayış koptu. Yoksa Reis in halkın ezilmesi ( hakettiği halde kendi yerine üst mevkilere cemaatçi getirilen halk ) umrunda olmadı.

Senin gibiler bildiğin paralı eleman benim gözümde yoksa bu saçmalamaların başka açıklaması olamaz. Yoksa sende bu çarkta üst tabakada kalıp nemalananlardan mısın?

Ağzına sağlık kardeşim.

• Bizim 3'üncü havalanın tırnağı olamaz,iki köprü yapsınlar da göreyim (sokaktaki ak parti kafası)

• KahveDüşkünü kullanıcısına yanıt
    Kot mevzusu olmuş. Belge olması için, biz 90'ların başından bu yana gayet uygun fiyatlara Levis marka kotlar giyebiliyorduk. Hatta bunlar da gayet güzel Türk malıydı.

https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/levi-s-turkiye-den-sok-karar-26796523

Bu adamlar 30 sene sonra bu ülkeden çıkıp gitmeyi düşündüyse suçlusu CHP midir mesela?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uA-kktc kullanıcısına yanıt
    Dinin Musevi midir bilmiyorum avatarina bakarak kesin bir yargiya varamam ...

Sunu da unutma :

Osmanli Ispanya dan kovuldugunda Musevilerin kara kasina kara gozune bakarak kucak acmadi Osmanli kalifiye insanlara muhtacti ... Musevilerin cogunun egitimli olmaasi Osmanli da kendilerine guc saglamistir da.

Matbaa nin icadindan da Gayrimuslimler gibi Musevi Osmanli Tebaasindakiler de gizli de olsa izin verilmistir bunun avantaji ile Muslumanlar egitimsiz kalmalari matbaanin seytan icadi fetvaalari ile hattat zenaatcilarin kendi isleri elden gidecek korkusu ile dini vaazler kullanmalari ile vizyonsuz olmalari Osmanli nin Empeyalist bir yapi da olsa o yapiyi koruyamayisini yikilisina sebep olan etmenlerden biri de cehaletin etkileri Sanayi nerdeyse SIFIR fikir akimlari nerdeyse SIFIR kisacasi aydinlanma Musluman Osmanlilara nasiplenemedi .

Boyle cahil bir topluluk ile gayrimuslimler neden daha cok kazaniyor diye halk isyan etmistir defalarca Osmanli da iken ! Padisahlar cozumu GayriMuslimlerden alinan vergileri daha da ertirarak Muslumanlara Padisah fermani ile bakiniz onlardan da daha artirilmis vergi aliyorum diye Gayrimuslimlerin paralarini da Padisahlig aktarilmakta idi ! Zavalli Osmanli Muslumanlarina birsey kalmadi da ... Vergi sonucta ...

Osmanli yi Gayrimuslimleri kendi islerinde faydali oldugu icin sevmislerdi .... Sabetay Sevi olaylarina hic girmeyecegim : Etki tepki ile gizli olusum Musluman gorunumlu kripto Musevileri gunumuzde de varlar . Varolma sebepleri goreceli olarak haklilar gizlenmeleri vs ... Objektif tarih irdeleyen idrak eder ( devlet politikasi edasi ile degil elbet ) ...

Cumhuriyet kuruldugunda ise GayriMuslimler de vergi alinmasi ozellikle Musevi Vatandaslarimizdan cok daha fazla idi acimasiz idi . Malim bu kadar baska yok diyeb zengin olmayan ama Musevi Vatandaslarimiza da tas kirdirma cezasi da veren Turkiye Cumhuriyeti dir .

6-7 Eylul Olaylarinda da pisi pisine gidildi ...

https://tr.wikipedia.org/wiki/6-7_Eyl%C3%BCl_Olaylar%C4%B1

Vatandas Turkce Konus propogandasini da unutulmamali .

Musevi arkadaslarim coktur ve yeni jenerasyon bile dedelerin hatta babalarin kultur zenginligini kaybetmekteler Turkiye de ( Askenazi ve Sefaradlar ) ...

TUrkiye Cumhuriyeti in Varlik Vergisi rezaleti :

https://tr.wikipedia.org/wiki/Varl%C4%B1k_Vergisi

1934 Trakya Olaylari :

https://tr.wikipedia.org/wiki/1934_Trakya_Olaylar%C4%B1

Ataturk un seversiniz sonucta yobaz dini kullananlara karsi olusu asil sebeptir ... Vizyonu filan Ataturk gibi herhangi bir lider sonradan da takip ederse ozellikle BAti Medeniyeti nin iyi yanlarini herhangi biri de lider olarak gelse benimsenebilirdi de .

Ataturkcu olan nice Musevi de bilirim . Ama bazilari kalkan bazilari hasa put gibi algilamakta oyle ifade etmektedirler de malesef .

Gorulduug uzere ozellikle Turkiye Cumhuriyetin de ULUS DEVLET OLMANIN MADDI BEDELLERI PARA ILE CAN ILE CARPITMA TARIHLER ILE HERKESIM ODEMISTIR ( goreceli suclular veya sucsuzlar ) ve sonucta Derin Devlet OSmanli dan beri var olmustur Turkiye Cumhuriyeti ile de devam etmektedir de .

Izrail de tek tip insanlar yoktur . Nerdeyse her irktan ortadogulu vardir . Zenci Yahudi bile Izrail Vatandasi olarak varlardir gerci onlara 2. sinif Yahudi muamelesi gormekteler siyasette bile belli olmakta .

Izrail de politik olarak az da olsa askerlik yapmak istemeyen kadin ve erkek Yahudiler vardir .

Zionism e karsi olani da vardir az da olsa .

Seriat Devletidir Izrail pratikte sen nasil algilamak istersen de gercek budur .

Turkiye Musevileri malesef pek donanimli degillerdir Turkiye den gelenleri de bilirim malum maddi destek te veriliyor Izrail Devletince .

IZrail Vatandaslari da dejenere olmaktalar ahlaken haliyle dini vecibeler vs azalir ama bu Seriat DEvleti olduug gercegini degistirmez .

Seriat Devletleri de basari elde edebilir .

Dini formasyonlu nice Hristiyan Akademik egitim kuruluslari da vardir AVrupa da . Yani aslinda din ile bilim beraber basari elde edilmektedir . HAtta Bilim ile ASkeri egitim her ulkede verilmesi gibi .

Ama ne hikmetse Turkiye de basarisi imkansizdir malum Arapca anadil degil ve Arapca lugat olarak Turkce den daha zengin olusu nice Turkce buyuk sesli uyumuna uyan Arapca Ibranice ( Sebat Ayi ( Subat Ayi ) Ibranice ilk aklima gelen ) Yunanca Farsca Almanca Fransizca vs ... bircok dilden kelime almistir TDK ve oncesi Osmanli dan baslayan Dil de Sadelesme AKIMI Ataturk doneminde istenen basari elde edilemeyecegi icin oldugu gibi birakilmistir mevcut kelimeler kullanilsin denildi cikartilirsa gundelik dil hazensinde bile ciddi azalmalar olacakti vahimdi . Konu dallanmasin da .

Izrail MC Donald's i tek sartla sokmasi da peynirli burgerin yasaklanmasidir . Domuz eti dahil olmak uzere et ile sut urunleri beraber yasaktir bu bakimdan Izrail daha bilincli dini olmasindan ote sut ile et urunleri tuketilmesi bilimsel olarak da rahatsizlik vermektedir ayrica .

Turkiye kurulurken de Hahaminiz Lozan da hazir idi Turkiye aslinda kendinizin kurdugu ve resmi olmayan 2. devletinizdir Merkez Bankasi vs.. meselelere de girmiyorum .

Izrail Devleti colde hayat yaratmislardir imreniyorum da .

Olu bir dil olan Ibranice yi devlet kurarak diriltilmistir ...

Izrail Amerika nin bekcisidir Ingiltere de var azalmis olsa da .

Turkiye deki Askeri nizam Amerikan Sistemidir bunu bizzat eski Genelkurmay BAskani Ilker Basbug basina ifade etmistir .

HEr Musevi bu haberdeki gibi bircok yenilikler gelismelerden de hakli olarak gurur duyar . Duygular sanal ortamda forumlarda pek ifade edilmez pek ....

Bazi konular spontane aklima gelerek cevap verdim .

• quote:

quote:

İsrail sevici misiniz bu ne biçim bir haber bari yorumsuz sunsaydınız son paragraf tamamen öznel olmuş.yakışmadı dh.

bence gayet realist bir yazı olmuş 80 milyon kişiyiz 7 milyonluk devletle yarışamıyoruz. 1 milyardan fazla müslüman şunlarla başa çıkamıyor bunlar hep realizmden uzak olmaktan kaynaklanıyor.

Bizim sorunumuz teknolojide yenilik yapacağımıza, 1400 senelik dinimize yenilik katmaya çalışmaktan önümüzü görememek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Gereksiz işler... 13 sene füzeler ile uğraşacaklarına iki tane köprü dikseler, tüm düşmanlarını çatlatmak suretiyle yok edebilirlerdi. Akılsız İsrail...

Gerek yok. Adamlar bizi birbirimize düşürdü ve şimdi kahvelerini yudumluyorlar. Hangi görüşte olursak olalım birbirimize sahip çıkalım. En küçük fırsatta sen şöylesin, böylesin demek ancak siyoniste ve uşaklarına yarar. Köprü yapılması kötü bir şey değil. Ama savaş teknolojilerine yatırım yapmamak kötü bir durum. Bizim yapmamız gereken elimizden geldiğince teknolojik alanda yeni fikirler üretmek, birbirimize yardımcı olmak.
  • quote:

quote:

bakın beni kinayabilirsiniz yuhlayabilirsiniz salak diyebilirsiniz ama bu gerizekali egitim sistemimiz yuzunden oluyor! neden mi? sen pratik yapmayan bi adami universiteye bahce sorusu cozuyor diye sokarsan olacagi budur! bahçe sorusunu çözüyor madem? gerçek bahçede bu isin aynisini yapabiliyor mu? tabi ki hayir. tamamen egitim sistemimiz aptalca ve şu ygs dgs denen deli saçması sınav sistemlerini hiç anlamıyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onların iron dome varsa bizim imanımız var. Tek dil tek bayrak, dünya beşten bü... şaka şaka, dh ikinci el bölümü olmasa aç kaldık..
  • Yürü be israel kim tutar seni. Helal olsun.

• Hayaldi, gerçek oldu.

• quote:

quote:

bu ülkeler bir milyarlik muslumanlarin arasina nifak sokarak birbirlerini oldurtuyorlarda ondan dolayi gelisemiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu nereden nereye gelmiş Bu Forumda insanlar birbirleriyle çok tartışıyor...

• İsrail yapar Akboylar palavralarla yalanlarla kendilerini avuturlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cruel53

quote:

quote:

bu ülkeler bir milyarlik muslumanlarin arasina nifak sokarak birbirlerini oldurtuyorlarda ondan dolayi gelisemiyoruz.

fitne sokan değil, birden çok kere fitneye aldanan utansın..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.