Şimdi Ara

David Guetta 27 Haziran 2014'te Türkiye'de (Kimler konsere gidiyor?) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
3
Favori
3.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dexlab

quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

La Justin Bieber'da mayısta geliyor?

evet one direction da geliyor :)

rihanna da geliyor

kaynak ?
  • I LOVE YOU ONE DİRECTİON <3.O ayda o var ona gidecem.

Dememi mi bekliyorsunuz ? Tabi ki David Guetta.

• DÜNYACA ÜNLÜ SANATÇILARIN PRODÜKSİYONLARINI YAPTIRABİLMEK için KAPISINDA SIRAYA GİRDİĞİ
    DJ’LİK KAVRAMINI MİLYONLARCA IŞIK YILI ÖTEYE TAŞIYAN MÜZİK FENOMENİ

?????

Oldu o zaman Ferry Tayle Vs. adam değildi zaten.

Guetta gelsin de dandik stüdyo aletlerimle ders vereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 19 Ocak 2013; 10:47:55 >
  • Gidilir buna ayarlamaya calisicam. Acaba izmire gelir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DJ’LİK KAVRAMINI MİLYONLARCA IŞIK YILI ÖTEYE TAŞIYAN MÜZİK FENOMENİ
    DÜNYANIN EN BÜYÜK YA DA EN ÖNEMLİ DJ/PRODÜKTÖRLERİNDEN DEĞİL TARTIŞMASIZ EN BÜYÜĞÜ
    DANS MÜZİĞİNİN İDolU DAVID GUETTA 4 MAYIS 2013 CUMARTESİ AKŞAMI LIFE PARK’TA

Armin van Buuren.Dash Berlin. ATB. Tiesto. Avicii Markus Schulz ve daha onlarcası varken bu adama dj bile denmez zaten yurtdışında eventlerine kimse gitmiyor olduğu için türkiyeye geliyor
  • david - tiesto tartışması yapmayın gençler, ikisininde tarzı farklı karşılaştırma yapılmaz

haziran temmuz gibide tiesto gelsin onada gideriz
  • agalar o yazıya fazla takılmayın ya isterseniz kaldırayım. herkese göre dj'lik kavramı başkadır. sonuçta nolursa olsun o bir dünya starı ve organizatör şirket onu türkiye'ye getiriyosa havalandırcak da havalandıracak. bunda yanlış birşey yok. adamlar reklamlarını yapıyor.

siz böyle büyük birini türkiye'ye getirseniz haber içeriği olarak ne yazacaksınız. böyle düşünün. rahat olun. o yazıya takılmayın. beğenen gelir, beğenmeyen gelmez. bizde biliyoruz birçok dJ'in olduğunu. herkesin en iyi dediği idolü gördüğü bi disc jokey'i vardır. ona karşı gelemeyiz. ben de calvin harris'ciyim. ama david guetta türkiye'ye geliyorsa da gitmemezlik yapmam. neyin tribini yapıyosunuz anlamış değilim.
  • İzmir'e gelse kiyarim valla 89TL'ye

• Sensation Sap partisi var yani 4 Mayıs'da büyün saplar toplandık şarkısınıda çalsın. Damsız girilmesin bence :D

Not: Şuanda sevgilim yok sadece duyarlı bir vatandaşım

• açlıktan ağzımız kokuyo senin dediğine bak
  • bebe dolmuş burası.. dünyaca tanınmış bir dj i yerle bir ettiler..

imkanım olursa gideceğim..
  • eğer +23 yada +25 yaş sınırları olursa kesin giderim. Onun harici ilkokul bebeleri ile aynı podyumu paylaşmak rezelat olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

DÜNYANIN EN BÜYÜK YA DA EN ÖNEMLİ DJ/PRODÜKTÖRLERİNDEN DEĞİL TARTIŞMASIZ EN BÜYÜĞÜ

Bunlara inanıyorlar birde demi

• quote:

DÜNYACA ÜNLÜ SANATÇILARIN PRODÜKSİYONLARINI YAPTIRABİLMEK İÇİN KAPISINDA SIRAYA GİRDİĞİ
    DANS MÜZİĞİNİN İDolU DAVID GUETTA

bu nasıl bi abartmadır anlayamadım.
    dipnot : Kendimi bir an entel ekşiciler gibi hissettim.
  • Tiesto gibi bir üstada laf atanlar olmuş onlara acıdım.Ayrıca bir kesimde David Guetta'yı çok küçük görüyor.Şu video onlara yeter sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

Armin van Buuren.Dash Berlin. ATB. Tiesto. Avicii Markus Schulz ve daha onlarcası varken bu adama dj bile denmez zaten yurtdışında eventlerine kimse gitmiyor olduğu için türkiyeye geliyor

Üstte ki yazı abartılı ama senin dediğin de abartılı.Bence önünde ki tek isim Armin ki zaten bunların da devri bitiyor.Avicii,Hardwell,Calvin Harris,NERVO ve Swedish House Mafia gibi isimler yükselişe geçti.Yaptıkları müzikler,diğerlerinin önüne geçti.

2011 yılında David Guetta yaptığı prodüksiyonlarla listeleri yıktı geçti,2012 yılında ise Armin hak ettiği yeri ASOT serileriyle geriye aldı.Tiesto da Club Life ile zirveyi zorladı ama olmadı.Bir daha zaten kendini düzeltemez Tiesto.Onun da devri kapandı.

Önümüzde ki yıllarda,yukarı da yazdığım isimler Armin'i,Guetta'yı falan silecek.

Benim favorim ise Calvin Harris.Çok doğru hamlelerle yükselişe geçti.Önce Rihanna ile We Found Love dedi,sonra Florence and the Machine ile Sweet Nothing dedi.Seviyorum bu adamı,işini biliyor.

• Büyük ihtimal gidiyorum
  • david surda 2 yıllık dj , tiesto ile karşılaştırılamaz bile. tiestonun club life serisini bi dinleyin bakalım 300 ü aştı. david in senede yaptığı 2 3 müziklemi geçicek tiestoyu? ayırca david pop müzikmi yapıyor djlikmi yapıyor belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

Üstte ki yazı abartılı ama senin dediğin de abartılı.Bence önünde ki tek isim Armin ki zaten bunların da devri bitiyor.Avicii,Hardwell,Calvin Harris,NERVO ve Swedish House Mafia gibi isimler yükselişe geçti.Yaptıkları müzikler,diğerlerinin önüne geçti.

2011 yılında David Guetta yaptığı prodüksiyonlarla listeleri yıktı geçti,2012 yılında ise Armin hak ettiği yeri ASOT serileriyle geriye aldı.Tiesto da Club Life ile zirveyi zorladı ama olmadı.Bir daha zaten kendini düzeltemez Tiesto.Onun da devri kapandı.

Önümüzde ki yıllarda,yukarı da yazdığım isimler Armin'i,Guetta'yı falan silecek.

Benim favorim ise Calvin Harris.Çok doğru hamlelerle yükselişe geçti.Önce Rihanna ile We Found Love dedi,sonra Florence and the Machine ile Sweet Nothing dedi.Seviyorum bu adamı,işini biliyor.

armin bir 3-4 sene daha kral sonra tiesto gibi olur tiestoda şuan son yıllarını yaşıyor paul van dyk gibi olur onun da sonu

avicii ve calvin harris iyi ama shm den fazla birşey beklemiyorum zaten

david guetta denilen adam pop müzik sanatçısı dj dediğin adam yaptığı parçada dominant olur rihannanın onun bunun altında ezilmez(sia hamlesini o ara mantıklı yaptı) ayrıca adam gibi set yapamıyor benim gözümde faruk sabancı bu adamdan çok daha kaliteli bir dj ayrıca dj yahel sık sık eskişehire geliyordu bir ara hala geliyormu bilmiyorum

not1 hardwell tiestonun öğrencisi-uzantısı diye biliyorum
    not2 3-4 seneye kadar avicii-hardwell kendini geliştirebilir yada genç yeteneklerden biri ortaya çıkar

• büyük ihtimal gitmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.