Şimdi Ara

---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
7
Favori
136.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi dışarı çıkıyorum gelince tek tek herkese cevap yazıcam,bu arada öyle böyle 5 sayfa olmuş ya
  • bole olmaz kaptan. Gunde 2 saatini bu konuya ayır

gelince ilk benım yazdıgıma bak 4. sayfadaydı upladım simdi
  • birinci resimdeki en güzeli bence
  • arkadaşlar gözünüzü seveyim su fotoyu buraya nasıl koyacam ya bir türlü beceremedim :)
  •  ---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı

saçlar böyle kendim çekiyorum fönü

1.5 ay once 3 e vurdurdum :D hafif uzadı sımdı mal gibi pisman oldum hıc bı sekle girmio
    @gøød chãrlotté , bana tafsıye edecegın vax ve sprey istiyorm . 10 - 25 tl arası olursa cok sper olur
  • uplıyayak bari...
  • @karamurat_33

saçlarını yıkadıktan sonra elidor 7/24 sür saçlarına sonra öne doğru sadece fön cek saçındaki ufak ufak olan dalgalardan kurtul.ara makas bukadar kısa saça atılmaz,bence sen şimdilik uzatmaya bak zaten şu haliyle saçın sekil alacagını sanmıyorum
  • @MoĞoLLar

saçların baya bi dalgalı,gür ve sert gibi duruyor.yani fön ile zorda olsa düzleştirmek mümkün ama zor olur.sana glatt tavsiye edebilirm kaliteli kuaforlerde yaptırabilirsin 40-50 lira masrafı var ama saçların 3-4 ay dümdüz olur.bu biraz saça zarar verebilir ama senin saçlarına sanmıyorum.tavsiyem ya glatt yaptır yada saç sekline göre bir saç modeli uygula
  • Konuyu baştan sona okumadım ama şu var yorumları geçin

Adamın saçı iyi kesilmemişse bu dediklerının hıc bırı olmaz Good charlotte tamam guzel arkadaşlara yardımcı oluyorsun destekliyorum ama..

İyi bir saç kesimi olmadan yada foto koymadan saç yapılarını bilmeden hiçbirşey olmaz..

Bugune kadar Moss,Kırık Tarak,Ali Gür vb bi çok berber değiştirdim 40ar 50 şer liralar verdim iki senedir saçlarımı 20liraya kestiririm arkadaşım var,iyikide bulmuşum onu sayesinde saçlarımında yapısını biliyor harika şekil alıyor saçlarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerzavatçı -- 30 Mayıs 2009; 23:24:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

@MoĞoLLar

saçların baya bi dalgalı,gür ve sert gibi duruyor.yani fön ile zorda olsa düzleştirmek mümkün ama zor olur.sana glatt tavsiye edebilirm kaliteli kuaforlerde yaptırabilirsin 40-50 lira masrafı var ama saçların 3-4 ay dümdüz olur.bu biraz saça zarar verebilir ama senin saçlarına sanmıyorum.tavsiyem ya glatt yaptır yada saç sekline göre bir saç modeli uygula

Hocam sana yukarıda 2 tane saç modeli gösterdiydim ya zaten ... Onlar olurmu bana diyorum saçlarımı düzleştirmek vs istemiyorum . O gösterdiğim saç modellerini uygulamam için bana gerekli olan şey nedir diye soruyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: zerzavatçı

Konuyu baştan sona okumadım ama şu var yorumları geçin

Adamın saçı iyi kesilmemişse bu dediklerının hıc bırı olmaz Good caharlotte tamam guzel arkadaşlara yardımcı oluyorsun destekliyorum ama..

İyi bir saç kesimi olmadan yada foto koymadan saç yapılarını bilmeden hiçbirşey olmaz..

Bugune kadar Moss,Kırık Tarak,Ali Gür vb bi çok berber değiştirdim 40ar 50 şer liralar verdim iki senedir saçlarımı 20liraya kestiririm arkadaşım var,iyikide bulmuşum onu sayesinde saçlarımında yapısını biliyor harika şekil alıyor saçlarım..

senin saçlarını ben daha güzel yapardım.kolay sekil alabilen bi saçların var bence bu zamana kadar boşuna vermişsin 40 50 liraları saç yapın güzel

ayrıca tabi o konuda haklısın en onemlisi kesimi ama adam kestirip saçlarını kaybetmiyor.olan saçları için fikir vermeye çalışıyorum ayrıyetten ben saç spreyini 3 seneden fazla oldu kullanmaya baslayalı taft markasını.ondan once abidik gubidik seyler kullandım.bu sekildede fikir veriyorum.

saç kotu kesilebilir ama 15 gun sonra rayına oturur o zamanda sekil verilebilir.

ayırca foto koyan arkadaslar lutfen boyutlarını kucultun ya

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: zerzavatçı

Konuyu baştan sona okumadım ama şu var yorumları geçin

Adamın saçı iyi kesilmemişse bu dediklerının hıc bırı olmaz Good caharlotte tamam guzel arkadaşlara yardımcı oluyorsun destekliyorum ama..

senin saçlarını ben daha güzel yapardım.kolay sekil alabilen bi saçların var bence bu zamana kadar boşuna vermişsin 40 50 liraları saç yapın güzel

ayrıca tabi o konuda haklısın en onemlisi kesimi ama adam kestirip saçlarını kaybetmiyor.olan saçları için fikir vermeye çalışıyorum ayrıyetten ben saç spreyini 3 seneden fazla oldu kullanmaya baslayalı taft markasını.ondan once abidik gubidik seyler kullandım.bu sekildede fikir veriyorum.

saç kotu kesilebilir ama 15 gun sonra rayına oturur o zamanda sekil verilebilir.

ayırca foto koyan arkadaslar lutfen boyutlarını kucultun ya

hoca haklısında o eski fotoydu..bende çok model denedim ama olmadı..ya üçgenimsi oluyor bana iyi gidiyor yada o tip modelelr..40 50 liralar boşa gitti demek isteğim para herzaman kalite değildir anlamında 20lirayada 100lük iş yaoan berberler var..

• quote:

Orjinalden alıntı: MoĞoLLar

quote:

@MoĞoLLar

Hocam sana yukarıda 2 tane saç modeli gösterdiydim ya zaten ... Onlar olurmu bana diyorum saçlarımı düzleştirmek vs istemiyorum . O gösterdiğim saç modellerini uygulamam için bana gerekli olan şey nedir diye soruyorum

fotoya tekrar bakıyım dedim niye kaldırdın fotoyu hayret bişey

• vayyyy kardeşim ikimizden biri fazlayız burada
    zerzevatçı bu forumda gördüğüm en yakışıklılardan birisi ayrıca saçları da çok güzel bence ona sormalısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaynett -- 30 Mayıs 2009; 23:42:21 >
  • quote:

quote:

quote:

@MoĞoLLar

Charlotcum fotoya bakmaya dayanamamaktan oldu kaldırdım dayanamadım , neyine bakcan yeterli görmedimiydin zaten

benim istediğim şeyler şunlar şimdik

daxx'ı aynı isimle trde satılan daxx markasından mı alam ? ondan alcaksam hangi renginden alam 4 farklı rengi var ( mavi , kırmızı vs.vs.) ayriyetten daxx saçtan zor çıkıyormuş , yazın tuzlu suya giriceğim için fazla sorun yaşamam diyorum doğrumuyum ? Ayriyetten bazılarına saçların sabit kalması için sprey önermişsin , o ne işe yarıyor bana yararmı ?

saçlarımı yazın boyatıcam sanırım bakır rengine ... o istediğim saç şekilleri tarzında yapıcam da kendim boyıyabilirmiyim saçı ? nası bi saç boyası almam gerek ?

-ara makası nereye attırcam ve ne amaçlı olucak + ustura kesimini favorilere mi yaptırayım , yaptırcaksam nasıl olsun çapraz falan mı olsun , kısaltmak amaçlımı yaptırmamı öneriyorsun , ne için yani ?

sorularım bunlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

@MoĞoLLar

Charlotcum fotoya bakmaya dayanamamaktan oldu kaldırdım dayanamadım , neyine bakcan yeterli görmedimiydin zaten

benim istediğim şeyler şunlar şimdik

daxx'ı aynı isimle trde satılan daxx markasından mı alam ? ondan alcaksam hangi renginden alam 4 farklı rengi var ( mavi , kırmızı vs.vs.) ayriyetten daxx saçtan zor çıkıyormuş , yazın tuzlu suya giriceğim için fazla sorun yaşamam diyorum doğrumuyum ? Ayriyetten bazılarına saçların sabit kalması için sprey önermişsin , o ne işe yarıyor bana yararmı ?

saçlarımı yazın boyatıcam sanırım bakır rengine ... o istediğim saç şekilleri tarzında yapıcam da kendim boyıyabilirmiyim saçı ? nası bi saç boyası almam gerek ?

-ara makası nereye attırcam ve ne amaçlı olucak + ustura kesimini favorilere mi yaptırayım , yaptırcaksam nasıl olsun çapraz falan mı olsun , kısaltmak amaçlımı yaptırmamı öneriyorsun , ne için yani ?

sorularım bunlar

dax kullanmadım hiç sanırım üzerinde yazar ıslak görünüm mat görünüm filan diye sen hangisini istiyosan onu al,evet zor cıkar zaten onun sampuanı var onuda alırsın.saç spreyi sende alabilirsin rüzgarda,veya hiç bi şekilde kolay kolay bozulmaz

saç boyamanı kesinlikle tavsiye etmiyorum sana gitmez zaten illa çirkinleşicem diyosan buyur

ara makası sacının her yerine attır,biraz seyrek gozuksun saçları ayrıca ustura favorilere değil.saçını ustura ile kesecek kuafor böylece saçlarını dikerken hem daha kolay hemde daha güzel görünüm elde edeceksin

• @good charlotte

saçımı usturaylamı kescek

yani normal alın kısmını usturayla mı alcak diyorsun , ben bunu kuafere dersem umarım anlar

ayriyetten saçları boyıyamıyacakmıyım ben iyice sarmıştım boyıyacam diye , böyle koyu kahveye falandamı boyanmaz üst taraflar azcicicick.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Beatles -- 31 Mayıs 2009; 0:15:26 >
  • Good Charlitte kardes duştan sonra Hangi saç besleyici kremi sürmeliyim sonra yıkamadan föt tutup şekil vermeliyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: atomkarınca38

Good Charlitte kardes duştan sonra Hangi saç besleyici kremi sürmeliyim sonra yıkamadan föt tutup şekil vermeliyim

saçlarda schwarzkopf ürünlerini tek geçerim
  • Buda ben

---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.