Şimdi Ara

---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
7
Favori
136.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçımı Volkan demireL gibi kestirsem aceba düzgün durur mu ? Fotolar yukarı da mevcut. Sakal çıkmasını beklemeden kestirsem diyorum =Pp
  • quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

Orjinalden alıntı: karamurat_33

ekledim foto
    saçım bu fotoda iyi bile duruyor
    normalde cok sert dagınık ve cok sık saçım war
    uzayınca kabarıyor, uçları kıvrılıyor
    millet hep uzayınca kestir fln dıor ama ben uzatmak ıstıyorum
    saçı pek kaldırmam
    jole fln surmem sampuan bile kullanmam yesil sabun forever

sacıma ne yapabilirim
    sacı kaldırmak ıstemıyorum boyle duz olacak ama guzel duracak boyle aramakas atınca kat kat duranlar war ya oyle olsun . Hic aramakası attırmadım mersin de oturuyorum gittigim berbere guvenmıorum
    eger bi sprey fln surmek gerekırse sprey surdugumun fln da gozukmesini istemıyorum

anlatabilmişimdir umarım

---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı

şu yuzunu karaladıgım gibi bi sac olabilir mesela duz boyle kat gozukuyor dagınık olsa da guzel duran

dostum yeşil sabun kullandıgın açıkça belli oluyor.tamam yeşil sabun gerekli temizliği yapar ama fazlasıyla yapar yani saçta yağ mağ bırakmaz,ki senin saçında da görülen o..yani saçların suanda sekle girmesi zor gibi göründüğü kadarıyla ama.he imkansızmı,değil..sadece gercekten istiyorsan saçlarına biraz daha özen göstermelisin..kaliteli bi şampuan saç kremi vs..bunlardan başla..saçın o çocugun gibi olur mu olabilir..biraz uzatman gerekir başta..sonra saçlarını yıkadıktan sonra fiyat açısındanda uygun elidor7/24ü saçına bi fındık tanesi alarak sür..fön makinesi ve sık bi saç fırçası ile öne doğru fön çek..çok zahmetli gibi görülebilir ama saç yapından bunları söylemek gerek.zaten bikaç yapışında saçlarında alışır diye tahmin ediyorum..şuan itibariyle yaşın genç gibi görülüyor..20-22 yaşlarında hala memnun değilsen kıvırcık,sert olmasından sana ''glatt'' ı rahatlıkla önerebilirim..saçların dümdüz ve yumusak olur ama sakın bu yaşlarda yaptırma daha gençsin bu yaşta zarar verme saçlarına.şimdilik dediklerimle denemeye baslayabilirsin

şampuan kullanıp fön cektikten sonra da
    sacım sık oldugu icin cok kotu durmaz mı

sence ara makas attırmalı mıyım
    bi de once traş olup mu aramakas attırılır yoksa traşsız direk mi
    ya da hic ugraşmasam mı
    sence nasıl duruyor saç
    sadece sampuan kullanmaya mı baslasam yani bilmiyom :D en azından biraz duzleştirsin daha iyi gorunsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamurat_33 -- 30 Mayıs 2009; 8:13:11 >

• Hocam bu gidişle Kamyoncular Derneği yakında dava açıcak sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: osstation

Hocam bu gidişle Kamyoncular Derneği yakında dava açıcak sana

• quote:

Orjinalden alıntı: osstation

Taft tek başına tutuyorsa niye ayrıyetten wax-dax-mess up falan kullanılıyor ki?

Bir de şu ikisi aynı galiba. Bu şekilde yapabilmek isterdim.

Evet aynı saç stilleri. Benim de en hoşuma gideni bu.
    Şimdi bir kaç resmimi ekleyim de daha sağlıklı yorum yapabilelim:

yukarıdaki resimlere yukarıdaki beckham modeli gider mi? ne dersin? ya da daha başka önereceğin modeller de var mı?
    mesela çok uzun gider mi? ben kendimi hiç hayal edemiyorum uzun saçlı, hiç denemedim daha.
    tabi bunun yanında sakal olarak da bir sürü çeşit var. fotolarda sakalsız çıktığıma bakma, devamlı olarak
    sakal koymaya başladım osman tan modeli..
    yukarıdaki beckham saç stiline uygun sakal çeşidi önerileri de bekliyorum.
    güzel konu olmuş, onun için de tebrikler.

edit : misal şu aşağıda eklediğim çizimdeki saçlar da çok hoş, bazen uykudan uyandığımda filan bu hale geliyor arka ve yan taraflar,
    önleri de kendim hallediyorum. yakışır mı sence bu saç stili? eğer yakışırsa bu saç stilinin formülü nedir? kulakların üzerindeki saçlar nasıl öyle
    dik durabiliyor? şimdiden teşekkürler..

bu resim senin avatardaki saçlara da benziyormuş, yeni farkına vardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kby -- 28 Mayıs 2009; 0:23:58 >

• quote:

fazla yağlı duruyo yağlı saçlar için bişiler kullan

çocugun tipe bakma senin saçına benziyor yapı olarak,kesimi çok güzel yalnız senin enselerde ara makas yok bunu mutlaka yap yoksa kamyoncu modunda oluyor bir diğeride iyi hoş kulaklarını kapatmıssın ama kulak üstü yani yan taraflarıda fazla aldırmıssın dümdüz görünüyor kafan,dediğim gibi saçlarını yağlı saçlar için olan sampuan ile yıka kesinlikle yoksa şekil mekil çok zor

hocam bu saç modeli kıvırcık saça gidermi düzleştiriciyle yapılabilirmi?

•  ---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı

Good Kardeşim Şu 2 Fotoya Bakarak Saçlarıma Ara Makas Attırarak Dalgalı Görünüm Yakalayabilirmiyim veya Senin Yakışır Dediğin Bir Saç Stili Varmı.Saç Tipim Düz ve İnce Telli, Gür Sanırsam.Unutmadan Birşey Daha Belirteyim 2.Fotoda Gördüğün Gibi Saçımın Arkasında Döner Var Saçım Uzayınca Orasıda Kalkıyor ve Hoş Bir Görüntü Oluşmuyor Onada Bir Çözüm Bulabilirmiyiz.

Bu Aralar Saçımı Şu Şekilde Kullanıyorum Wax Yardımıyla Ama Sıkıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkish Zombie -- 28 Mayıs 2009; 1:40:36 >

•  ---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı

bu saç cesaret ister, apaçi damgası yersiniz
  • Goodcharlotte nerdesın benım son yazdıgım da yukarda cevap beklıyoruz
  • arkadaşlar bende pc de foto varda onu buraya nasıl koyacam '' buraya resim koymak için tıklayın '' yerine basıyom boyut büyük diyor nasıl koyacam bu resmi ?
  • peki hocam iş yapabilitesi ne o tipin?
  • Selamlar...
    Konu çok güzel olmuş . Bende birkaç soru sorayım;
    Hocam osis marshmellow kullanıyorum, osis kilde kullandım (yanlış hatırlamıyosam rough up) , mess up'ta bunlardan farklı ne vardır?Yani üçünü karşılaştırırsak saçın doğallığı konusunda hangisi daha güzel sonuç verir?
    Saç tipim cok dalgalı, ince telli ve gür.Bundan dolayı uzun süredir saçımı kısa kestiriyodum.Artık uzatmaya çalışıyorum.Şu anda saçlarımın yanları 2-2.5 üstler 4 cm kadar. Fön çekip osisle şekil vermeye çalışıyorum, ama pek başarılı sonuca ulaşamıyorum.Ön tarafları ortada toplayıp, arkaları dağınık bırakmak istiyorum.Bunu yapabilmem için ne önerirsiniz?
    Teşekkür ederim.(Bu kadar masal anlatcağıma bir fotoğraf ekleseydim çok daha kolay olacaktı ama idare edin artık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **engineer09** -- 29 Mayıs 2009; 19:33:48 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil_26

peki hocam iş yapabilitesi ne o tipin?

Aslında Profil olarak fotolar koyarsanız daha bi düzgün yorum yapmış oluruz , çünkü sen normalde öyle kafanı yamultarak yürümüyorsun karşındaki seni nasıl görüyorsa o şekil foto koy , yani profil diyim . Yani hapishaneye girmeden önce yandan çekim bide karşıdan çekim vardır ya , o tarz... Yandan çekim olmasa da olur ( koca burunlular için dezavantaj örnek : Ben )
  • fotoğraflar bunlar.... fazla ortada değil olanlar fakat durum bu , neyse üst taraflar komple 5 cm + arka taraflar 1.5 cm .. Ek olarak saçlarım uzayınca aşırı kıvırcık oluyor .... saçlarım keçe gibi serttir , saçlarım yağlıdır ....

Bu 2 saç stilinden biri bana olur mu ? Yaza kadar arka taraflar ancak 2-2.5 cm olur üstler de 6-7 yi bulur ... Saçlarım çok dağınıktır yazık ayriyetten boyatıcaktım saçlarımı buda vesile olmuş olacak , saçlarım yukarıda belirttiğim gibi çok uzayınca kıvır kıvır oluyor .... bu saçları nasıl boyatırız peki ? ve saçlarım bu 2 resimdeki gibi olabilirmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Beatles -- 29 Mayıs 2009; 22:56:40 >

• quote:

Orjinalden alıntı: **engineer09**

Selamlar...
    Hocam osis marshmellow kullanıyorum, osis kilde kullandım (yanlış hatırlamıyosam rough up) , mess up'ta bunlardan farklı ne vardır?Yani üçünü karşılaştırırsak saçın doğallığı konusunda hangisi daha güzel sonuç verir?
    Saç tipim cok dalgalı, ince telli ve gür.Bundan dolayı uzun süredir saçımı kısa kestiriyodum.Artık uzatmaya çalışıyorum.Şu anda saçlarımın yanları 2-2.5 üstler 4 cm kadar. Fön çekip osisle şekil vermeye çalışıyorum, ama pek başarılı sonuca ulaşamıyorum.Ön tarafları ortada toplayıp, arkaları dağınık bırakmak istiyorum.Bunu yapabilmem için ne önerirsiniz?
    Teşekkür ederim.(Bu kadar masal anlatcağıma bir fotoğraf ekleseydim çok daha kolay olacaktı ama idare edin artık)

sanırım başarılı sonuca ulaşamamanın nedeni saçların uzun ve dalgalı olması.aynı şeyi bende yaşıyorum çünküsanırım osisin mess-up,rough-up ürünleri bize göre değil..mess-up mat gösterir,rough-up biraz daha yağlı.kısa kesimde aslında bunlar işe yarayabilir ama fön güzel cekilirse.gür diyosun ozaman fön cekmeden once elidor 7/24 kullan bi,sonra fön çek belki düzleşir böylece saçların.ama 7/24 ten sonra osis tutmayabilir saçlarını.sabitlemek için saç spreyi tavsiye ederim

• @MoĞoLLar

dostum 2 saç modelide senin saçına olur,saçların çok güçlü görünüyor sabaha kadar fön ceksen banamısın demez.yalnız şu haliyle olmaz çünkü kısa,1-2 ay sonra istedigin modellerdeki uzunluğa gelince çok rahat olur.osis mess-up veya daha ucuz ama kaliteli bi dax tavsiye ederim.he bide 1 ay sonra filan kestirmeye gittiginde ara makas attır ve hafif ustura kesimi yap
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoĞoLLar

quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil_26

peki hocam iş yapabilitesi ne o tipin?

Aslında Profil olarak fotolar koyarsanız daha bi düzgün yorum yapmış oluruz , çünkü sen normalde öyle kafanı yamultarak yürümüyorsun karşındaki seni nasıl görüyorsa o şekil foto koy , yani profil diyim . Yani hapishaneye girmeden önce yandan çekim bide karşıdan çekim vardır ya , o tarz... Yandan çekim olmasa da olur ( koca burunlular için dezavantaj örnek : Ben )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dorota -- 30 Mayıs 2009; 4:05:10 >

• quote:

quote:

quote:

ekledim foto
    saçım bu fotoda iyi bile duruyor
    normalde cok sert dagınık ve cok sık saçım war
    uzayınca kabarıyor, uçları kıvrılıyor
    millet hep uzayınca kestir fln dıor ama ben uzatmak ıstıyorum
    saçı pek kaldırmam
    jole fln surmem sampuan bile kullanmam yesil sabun forever

sacıma ne yapabilirim
    sacı kaldırmak ıstemıyorum boyle duz olacak ama guzel duracak boyle aramakas atınca kat kat duranlar war ya oyle olsun . Hic aramakası attırmadım mersin de oturuyorum gittigim berbere guvenmıorum
    eger bi sprey fln surmek gerekırse sprey surdugumun fln da gozukmesini istemıyorum

anlatabilmişimdir umarım

şu yuzunu karaladıgım gibi bi sac olabilir mesela duz boyle kat gozukuyor dagınık olsa da guzel duran

dostum yeşil sabun kullandıgın açıkça belli oluyor.tamam yeşil sabun gerekli temizliği yapar ama fazlasıyla yapar yani saçta yağ mağ bırakmaz,ki senin saçında da görülen o..yani saçların suanda sekle girmesi zor gibi göründüğü kadarıyla ama.he imkansızmı,değil..sadece gercekten istiyorsan saçlarına biraz daha özen göstermelisin..kaliteli bi şampuan saç kremi vs..bunlardan başla..saçın o çocugun gibi olur mu olabilir..biraz uzatman gerekir başta..sonra saçlarını yıkadıktan sonra fiyat açısındanda uygun elidor7/24ü saçına bi fındık tanesi alarak sür..fön makinesi ve sık bi saç fırçası ile öne doğru fön çek..çok zahmetli gibi görülebilir ama saç yapından bunları söylemek gerek.zaten bikaç yapışında saçlarında alışır diye tahmin ediyorum..şuan itibariyle yaşın genç gibi görülüyor..20-22 yaşlarında hala memnun değilsen kıvırcık,sert olmasından sana ''glatt'' ı rahatlıkla önerebilirim..saçların dümdüz ve yumusak olur ama sakın bu yaşlarda yaptırma daha gençsin bu yaşta zarar verme saçlarına.şimdilik dediklerimle denemeye baslayabilirsin

şampuan kullanıp fön cektikten sonra da
    sacım sık oldugu icin cok kotu durmaz mı

sence ara makas attırmalı mıyım
    bi de once traş olup mu aramakas attırılır yoksa traşsız direk mi
    ya da hic ugraşmasam mı
    sence nasıl duruyor saç
    sadece sampuan kullanmaya mı baslasam yani bilmiyom :D en azından biraz duzleştirsin daha iyi gorunsun?

up up xD

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: **engineer09**

Selamlar...

sanırım başarılı sonuca ulaşamamanın nedeni saçların uzun ve dalgalı olması.aynı şeyi bende yaşıyorum çünküsanırım osisin mess-up,rough-up ürünleri bize göre değil..mess-up mat gösterir,rough-up biraz daha yağlı.kısa kesimde aslında bunlar işe yarayabilir ama fön güzel cekilirse.gür diyosun ozaman fön cekmeden once elidor 7/24 kullan bi,sonra fön çek belki düzleşir böylece saçların.ama 7/24 ten sonra osis tutmayabilir saçlarını.sabitlemek için saç spreyi tavsiye ederim

Aslında saç kesimi çok önemli ama şu iki yıldır saçtan anlayan adam bulamadım.Önüne oturuyosun direk eline makineyi alıyo.
    Krem 7/24 ü denerim.
    Saçın çabuk uzaması için yapılabilcek bişeyler varmı?

Teşekkür ediyorum.

• quote:

@MoĞoLLar

dostum 2 saç modelide senin saçına olur,saçların çok güçlü görünüyor sabaha kadar fön ceksen banamısın demez.yalnız şu haliyle olmaz çünkü kısa,1-2 ay sonra istedigin modellerdeki uzunluğa gelince çok rahat olur.osis mess-up veya daha ucuz ama kaliteli bi dax tavsiye ederim.he bide 1 ay sonra filan kestirmeye gittiginde ara makas attır ve hafif ustura kesimi yap

Fazla anlamadığım için sorucaklarım var öncelikle ;

Küçüklükten beri jöle + briyantin kullanırdım başka bişey bilmem ben o yüzden dax , mess-up falan ne olduğunu bilmiyorum .Bunlar ne işe yarar onu sorucaktım,ayriyetten sen herkeze saçın bozulmaması için sprey önermişsin bana neden önermedin , diğer sorum ;

-ara makası nereye attırcam ve ne amaçlı olucak + ustura kesimini favorilere mi yaptırayım , yaptırcaksam nasıl olsun çapraz falan mı olsun , kısaltmak amaçlımı yaptırmamı öneriyorsun , ne için yani ?

Teşekkürler cevap için şimdiden...

@**engineer09**

Hayvanlaşmamak şartıyla saçını bol bol yıka ( mazallah çürürler aşırıya kaçarsan şaka bi yana hasta olursun yani )

@Darkevil_26

Hocam tipin güzel fakat suratına hangi mimiğin yakıştığı önemli , o verdiğin fotoğrafta tatar ramazan gibi bakmışsın karizmatik durmuşsun yani sonuç olarak tipin iyi yani fakat benden iş olurmu dersen bence olur ... Normaldede hep böyle sert mi bakarsın ? Kızları kaçırma sakın böyle bakıpta biraz daha şirin bak tırsmasınlar ama tip iyi iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Beatles -- 30 Mayıs 2009; 9:05:36 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.