Şimdi Ara

---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
7
Favori
136.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Azap

@gøød chãrlotté

Öncelikle selamlar saygılar dostum.. gerçekten forumda çoğu kişinin üzerinde hakkın var gerek görünüş, gerekse kullandıkları telefon açısından ... Saçımı da , Telefonumu da senin direktiflerin doğrultusunda hallettim ve çok memnunum ama artık stil değiştirmek istiyorum =)
    Saç yapımdan bahsedeyim, dalgalı ancak sol taraf daha kıvırcık çok salak duruyor =) saçımı nasıl kestirmem gerektiğini bilmiyorum bulabilirsem hemen bir fotoğraf koyacam tavsiyelerini bekliyorum. Dax kullanıyorum ancak değiştir dersen değiştirebilirim hemen =)

---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı

10 günde bir traş oluyorum süreyi daraltadabilirim ...

Neces# 'in koyduğu fotoğraf gibi olma imkanı var mı saçlarımın ? =(

yapmak istedigin saç modeline göre değişir saç kesimin ama üstte necesin koydugu fotodaki gibi olma sansı cok düşük senin saçların kıvırcık gibi sağlam fön gerekir buda saçlarına epey zarar verir.fakat düz olmasını istiyorsan saçlarını yıka kurut ardından biraz saç kremi ve fön ile öne doğru düzleştir ayrıca saç fırcası kullan

• quote:

Orjinalden alıntı: osstation

@gøød chãrlotté, öncelikle bu tür konularda forumdaki yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Sormak istediğim sorulara gelince,

Fön çekme olayını hiç anlamamışımdır. Kuaförlerde çekilen fönleri hiç sevmiyorum, saçı resmen yakıyorlar. Fön çekerken fırça kullanılmak zorunda mı? Hiç beceremediğim birşey çünkü. Ayrıca fön çekmeye çalıştığım makina 1300w gücünde, çok mu düşük bu değer? Saçı istediğimiz şekle yakın hâle getirene kadar kurutsak fön çekilmiş sayılmaz mı?

Saç şekline gelince, saçlarım yandan ayırmaya alışık, başka şekiller pek gitmiyor. Saçı kuruttuktan sonraki aşamada krem ve mess-up'dan birini mi sürüyoruz sadece? Bunların hangisinin saç yapımıza uygun olduğunu anlamak için deneyerek mi karar vermemiz gerekiyor? En son şekil verince de sprey kullanıyoruz koruması için.

Bir de kuaföre en fazla ne kadar ödüyorsunuz ve ne sıklıkta gidiyorsunuz? Forumdaki diğer arkadaşlara da soruyorum. Bence 20tlden fazlası israf gibi.

fön genelikle zaten yakar saçları ama bi süre en sıcakta fön cektikten sonra ısısını azaltabilirsin,ve mutlaka fön cekerken sık dişli bi fırca kullan.kurutmak saça sekil vermek değildir

aynen öyle bende deneyerek karar verdim saçlarıma uygun olanını,mesela bana mess-up veya wax türü şeyler olmuyor.açıkçası saçlarını görmek gerek ne kullanman gerektiğini söylemek için.düz bir saç yapıyorsan krem ve ardından fön kullanabilirsin ama dağınık bi nodel istiyosan kremi önermem.

ben 15 lira veriyorum yıkama filan dahil..1,5 ayda bi gidiyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: black jack

birde arkadasım bu resimdeki saçın kesimi nasıl ? ve o saç öyle ne sürerek durur

bu kesim dalgalı saçlar için..ne kıvırcıklar için olur nede düz saçlar için.ense kısmı uzun bırakılıp ara makas attırılmış.önlerde butun hizzasına kadar kesilmiş gibi görülüyor.herkese giden bi model olmayabilir yada herkesin yapacagı..saç yıkandıktan sonra ıslak gosteren wax veya saç kremi ile şekli ver ve sprey ile sabitle ama zor bi model rüzgara cıkmaya gelmez

• quote:

Orjinalden alıntı: Alp

Sizin profilin resminizdeki gibi saçlarımın kaldırdığımda kuru durmasını istiyorum, aynı o resimdeki gibi. Wax mı, Dax mı, Osis mi hangisini kullanıyorsunuz? Bunlar içindede envai çeşit gruba ayrılıyor, hangisini alayım, söylerseniz mutlu olurum.
    Sprey olarak ne öneriyorsunuz? Elimde taft var ancak taftlarda ayrılıyor, megasıydı, ultrasıydı diye. :),
    Saçlarım aşağı yukarı sizinki gibi.

ben hiç bi şekilde krem,dax,wax kullanmıyorum içlerinde en iyisi osis mess-up..bu kuru gosterir ama saçların ince telli ve seyrek ise bunuda kullanma.saçlarını kabart fön ile ve sprey ile sabitle sonra az ısı ile kurut saçlarını taft 4 veya 5 numarayı oneririm

abi bu ara makas olayı nedir
  • ben mess up kullandım zamanında ya saçlarım çok sağlıksız gibi gösteriyodu fazla mat yapıyor

böyle daha parlak siyah gibi gösteren bişey yokmu
  • Bu dax felan jöle gibi mi?

İleride saç dökmesi gibi bir şey yapar mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: poseidon_19

Ya birde saçlara fazla zarar vermeyen yada en az zarar veren şekillendirici ne kullanabilirim?

hepsi zarar verir,ama yatmadan önce yıka bakımını yap sorun olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

Orjinalden alıntı: poseidon_19

Ya birde saçlara fazla zarar vermeyen yada en az zarar veren şekillendirici ne kullanabilirim?

hepsi zarar verir,ama yatmadan önce yıka bakımını yap sorun olmaz

Her gün jöle sürüyorum, yatmadan yıkıyorum saç çok cansızlaşıyor ve dökülüyor.

Bir arkadaş vax fazla dökmüyor demişti doğrumudur ?
  • Saçlarım dalgalı , çok uzun değil orta (MEDİUM) seviyede diyebilirim . Ben şimdi saçıma dışarıdan bakıldığında nemli ve yumuşakmış gibi bir görünüm veren , saçları yağlandırmayan , saçları yıkadıktan ve kuruttuktan sonra sürülebilicek ve etkisi uzun süren bir ürün arıyorum , hangi ürünü tavsiye edersin ?

EKLEME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eru ilúvatar -- 26 Mayıs 2009; 22:23:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KuziSGGGGGGG

abi bu ara makas olayı nedir

cok sık ve gür saçların varsa,bi nevi kamyoncu gibi oluyosan ara makas ile halledilir bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: SmaLLviLLe

Saçlarım dalgalı , çok uzun değil orta (MEDİUM) seviyede diyebilirim . Ben şimdi saçıma dışarıdan bakıldığında nemli ve yumuşakmış gibi bir görünüm veren , saçları yağlandırmayan , saçları yıkadıktan ve kuruttuktan sonra sürülebilicek ve etkisi uzun süren bir ürün arıyorum , hangi ürünü tavsiye edersin ?

EKLEME

saçlarını nemli gösteren ürünlerin içinde yağ oranı fazladı yani nemli ve yağlandırmayan ürün ben bilmiyorum bu konuda en iyis heralde elidor 7/24 ama o da etkisi uzun sürmez onu kullanıp saç spreyi ile sabitleyebilirsin
  • arkadasım bu saçları dagınık göstermek için ne sürmem lazım .
  • birde arkadaşım ben su saçımın ince tellimi yoksa kalınmı oldugunu dahi bilmiyorum :) neye göre oluyor yani ??

birde dediğim gibi benım saçımda sag tarafta gülmü ne diyorlar a var yani saç dönüyor orda ve hiç acılma olmuyor yanlarda 3 numaraya vuruluncada kötü duruyor uzatıncada sag taraf yine dönüyor bu nasıl önlenir ??
  • quote:

fön genelikle zaten yakar saçları ama bi süre en sıcakta fön cektikten sonra ısısını azaltabilirsin,ve mutlaka fön cekerken sık dişli bi fırca kullan.kurutmak saça sekil vermek değildir

aynen öyle bende deneyerek karar verdim saçlarıma uygun olanını,mesela bana mess-up veya wax türü şeyler olmuyor.açıkçası saçlarını görmek gerek ne kullanman gerektiğini söylemek için.düz bir saç yapıyorsan krem ve ardından fön kullanabilirsin ama dağınık bi nodel istiyosan kremi önermem.

Sağolasın hocam. Fön çekmeyi öğrenmek gerek demekki. Mess-up sana neden olmadı peki? Dünyanın parasını verip elimde patlamasın. Saçlarım ince telli ve düz, fazla dağınık bir model yapmam, sadece yandan ayırıp önleri kaldırıp arkaları falan hafiften dağıtıcam (tabi becerebilirsem). Bana aslında krem saçı pek tutmaz gibi geliyor.

• bu sacı nasıl yapıyım ? hicbir fikrim yok yardım edin lutfen ....

• quote:

Orjinalden alıntı: black jack

birde arkadaşım ben su saçımın ince tellimi yoksa kalınmı oldugunu dahi bilmiyorum :) neye göre oluyor yani ??

birde dediğim gibi benım saçımda sag tarafta gülmü ne diyorlar a var yani saç dönüyor orda ve hiç acılma olmuyor yanlarda 3 numaraya vuruluncada kötü duruyor uzatıncada sag taraf yine dönüyor bu nasıl önlenir ??

fotografını eklersen yorum yapabilirim sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: osstation

quote:

Sağolasın hocam. Fön çekmeyi öğrenmek gerek demekki. Mess-up sana neden olmadı peki? Dünyanın parasını verip elimde patlamasın. Saçlarım ince telli ve düz, fazla dağınık bir model yapmam, sadece yandan ayırıp önleri kaldırıp arkaları falan hafiften dağıtıcam (tabi becerebilirsem). Bana aslında krem saçı pek tutmaz gibi geliyor.

mess-up al dostum pahalı bi ürün gercekten.fönü yukarı dogru cekmeye başla fırca ile sonra istedigin sekilde indir elinle ve sprey sık yeterli olur diye dusunuyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: seytan41

bu sacı nasıl yapıyım ? hicbir fikrim yok yardım edin lutfen ....

sadece bi foto koyup bunu nasıl yaparım sorusunun cevabı zor,senin saçların nasıl buna uyar mı uymaz mı görmek gerek.yoksa cok basit bi saç modeli bu fotodaki

• Saçlarım kalın telli hemde çoook kalın telli ve sık.Saçımı uzatmak istediğimde bonusa dönüyorum.Şimdi yine uzatmaya çalışıyorum.Ara makası attırdım berbere yok bir işe yaramadı.Önerileriniz varmı kabarmaması için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joker64 -- 27 Mayıs 2009; 0:04:11 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.