Şimdi Ara

Dauntless [PS5 / PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dauntless - Duyuru Fragmanı | PS4

-

Geliştirici Phoenix Labs, oynaması ücretsiz aksiyon rol yapma oyunu Dauntless'ın 21 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Dauntless şu anda PlayDauntless.com üzerinden PC üzerinde oynanabilir durumda. Switch ve mobil versiyonların da 2019'da daha sonraki bir tarihte çıkması planlanıyor.

Oyunun tanıtım yazısı:

Dünyanın bir ucunda hayatta kalma mücadelesi. Avcı olarak, topraklara bela olan iri Behemoth'ları avlamak sana düşüyor. Milyonlarca oyuncuyla birlikte eşli savaşlarda kendini geliştir, ölümcül silahlar ile güçlü zırhlar üret ve Ramsgate Avcısı olarak efsaneni şekillendir.

Dauntless, Phoenix Labs'in geliştirdiği ücretsiz bir çevrimiçi aksiyon RYO'dur. Düzenli güncellemeler, dönemlik etkinlikler, yeni Behemoth'lar ve çok daha fazlası, zengin ve gelişen bir dünyada seni bekliyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Dauntless_21_Mayista_PS4_Xbox_One_ve_Epic_Games_Store_icin_Cikacak-94278.htm

-

Çıkış Tarihi: 21 Mayıs 2019
    Tür: Role-Playing, Action RPG
    Dağıtıcı: Phoenix Labs
    Geliştirici: Phoenix Labs

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/253557-dauntless
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/dauntless

Resmi Site:https://playdauntless.com/

-

Ekran Görüntüleri:

Dauntless [PS5 / PS4 ANA KONU] Dauntless [PS5 / PS4 ANA KONU] Dauntless [PS5 / PS4 ANA KONU] Dauntless [PS5 / PS4 ANA KONU] Dauntless [PS5 / PS4 ANA KONU] Dauntless [PS5 / PS4 ANA KONU] Dauntless [PS5 / PS4 ANA KONU] Dauntless [PS5 / PS4 ANA KONU] Dauntless [PS5 / PS4 ANA KONU] Dauntless [PS5 / PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 30 Kasım 2021; 18:21:44 >

• Dauntless PS4 Pro Skarn Battle Gameplay

-----

First Look at Dauntless's New Detailed Character Creator

• Türkiye saati ile bugün saat 17.00'da açılacak. Beraber oynamak isteyen varsa lütfen eklesin. Nick: ohyespatates

DH Grubu kursak o da güzel olabilir aslında.
  • Dauntless | Konsol Çıkış Fragmanı | PS4

• Giren oynayan var mı arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt
    Biz 3 arkadas girdik dun gece. Biri pc'den geldi, iki kisi konsoldaydik :)
    8.level'a kadar geldik, degisik degisik setler dizdik kozmetikle biraz oyalandik. Ucumuzde farkli silahlar aldik deneyelim diye, genel olarak oynanabilirligi guzel vakit gecirmelik alternatif olabilecek bi oyun.

Konsolda bi ariza var yalniz, sehirde fps 20-25lere falan dusuyor herhalde bi optimizasyon problemi var, calisiyorlarmis oyle yazdilar twitterdan. Onun haricinde yag gibi akiyor oyun hic bi sorun yok.

Gece gunduz farmlamak icin girer miyiz orasi supheli ama pcdeki arkadaslarla birlikte oynayip vakit oldurmek, kafa dagitmak icin ideal.
  • Gerçek crossplatform olması çok güzel, beni çok sardı. Güzel vakit öldürür, oyunsuzluk çekenler için birebir. Dün PC üzerinden oynayan birisiyle tanıştım, onunla baya oynadık. Sadece PS4 olsa çok oyuncu olmazdı muhtemelen. Birisi guild kursa da arkadaş bulmakta zorluk çekmesek.

• psn plus şart mı
  • Broon kullanıcısına yanıt
    Yok dostum

• Dün akşam biraz oynadım. Pek bişey anlayamadım işin aslı. Bakalım biraz daha oynayacağım.
  • Beyler bu oyundada mh:w gibi canavar kesip esya mi yapiyon canavarin parcalariyla?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet dostum, craft öyle yapılıyorvv

• Dostlar, oyunu indirmeye başladım. Bir kaç saate inmiş olur. Birlikte oynamak isteyen olursa ekleyebilir.

PSN : nekuodahsolacexa

EDİT : 15 dakikaya yakındır bu yükleme ekranındayım. Karşılaştığım en uzun yükleme ekranı bu oyunda.. Bşr kez daha kapatıp yeniden başlatıyorum 4. kez karakter yaratalım bakalım

Dauntless [PS5 / PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC4376FA6 -- 22 Mayıs 2019; 22:11:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akşam birkaç saat oynadım karakter yaratma ekranı güzel. Oynanış fena değil anca sunucular çok sıkıntılı. Potansiyeli var ama patlama ihtimali de yüksek bir oyun. Bir de konsoldakiler bu durumu yaşamaz ama PC'de fazla kaynak tüketiyor biraz daha optimize olması gerekir. Tabii öncelik sunucularda olmalı çünkü oynadığım sürenin yarısında bekledim ve kopmalar yaşadım.
  • Dün serverlarda problem varmış muhtemelen o yüzden çok oyuna girişlerde falan bekletti.
  • Epic games: Jawasra
  • server full diyor oynayabilsem iyiydi. oyuna bile giremedim
  • Ortalama ne kadar sıra bekliyorsunuz?
  • hetşat kullanıcısına yanıt
    Hiç belli olmuyor. Akşam yemekten sonra bir bakayım dedim tam 20 dakika bekletti. Tam kapatacaktım bu seferde bir kaç saniyede oyuna girdi.

Server işi oldukça sıkıntılı. Hani bir kere girdin mi hiç kapatma o derece

• hiç giremedim bile
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.