Şimdi Ara

[OB 0.6.1] Dauntless Online [ANA KONU] // Konsol versiyonu Nisan 2019 da (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
10.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyun baya güzel ve epic store sağolsun doları 2 den saydığı için 12 liraya hunt pass alabiliyoruz

Yakında mobile çıkacağı söyleniyor çıkarsa efsane olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Oyun baya güzel ve epic store sağolsun doları 2 den saydığı için 12 liraya hunt pass alabiliyoruz

Yakında mobile çıkacağı söyleniyor çıkarsa efsane olur.
    Hunt Pass ne işe yarıyor?
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Battle royle oyunlardaki gibi battle pass benzeri sistem eklemişler. Level kasıyon ödül alıyon falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başlangıçtaki kırmızı dauntless logolu introda oyun takılıyor ve kapanıyor. 3 kere silip geri yükledim. gtx 1080 i7 7700k tüm sürücüler güncel.
  • Yardım isteyen yazabilir.

[OB 0.6.1] Dauntless Online [ANA KONU] // Konsol versiyonu Nisan 2019 da
  • 6-7 aydır girmiyordum, bugün bakayim dedim neler gelmiş diye ama s.çmışlar oyunun içine. Konsolcular oynayabilsin diye oyunu çok casual yapmışlar. O eski tadı gitmiş oynunun
  • İki üç gündür deniyorum. Oyun betadayken daha çok oyuncusu varmış sanırım. Oyun içi chat ölü, matchmaking sıkıntılı, 250 power isteyen ava 100 power ile girememeliler en başta. Hele bugün ava girip AFK duran adam beni deli etti. Normalde AFK olunca atılması lazım ama ne yaptıysa öylece durdu av boyunca.

Steam oyunlarındaki gibi oyuncu sayısını görebildiğimiz yer yok galiba. Var mı aranızda yeni avcılar?
  • Oyuna Türkçe çeviri gelmediği sürece para harcamam. Önce onlar bizi önemsesin sonra biz de destek olalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Yardım isteyen yazabilir.

hala oynuyorsan hocam bir desteğini alırım

Yardıma ihtiyacım olan bir konu var.+7 ye kadar zırh ve silahları çıkardık tamam ama üstü için heroic patrol istiyor.Ama +7 üstüne çıkmadanda heroic patrola gücümüz yetmiyor.
    Bugta kaldım resmenç

• Bugün oyun 1.0.0 sürümüne geçip açık betadan çıktı. Bu update ile performansta ciddi artış var. Bir önceki sürüm ile 1.0.0 sürümünü karşılaştırdım. Performans farkına bakabilirsiniz.

PERFORMANCE
    Improved performance in Ramsgate.
    Improved performance on islands.
    Reduced the size of videos that play in Ramsgate. They will now load faster and take up less space.
    Removed ambient lighting from lanterns. This should improve performance in the short term while we look for a more lasting solution.
    Improved performance on Riftstalker portal spawns.
    Improved performance on frost grenades.
    Improved performance in situations where a team member uses the war pike Savage Wellspring special.

• karantina sürecinde iki abim ile oyunu indirdik herkes evindeki konsoldan bağlanıyor parti kurup behemoth kesiyoruz, şimdilik keyifli, cross platform olması iyi olmuş. fakat sürekli yaratık kes craft yap diye mi gidiyor bu oyun? bir süre sonra tek düze olur böyle gidiyorsa. şimdilik 3ümüz böyle bi aktivite bulduğumuz için keyifli.
  • Allah kitap aşkına biri bana yardım etsin... Deadeye Quillshot behemontunu kesmek istiyorum iteme artı basabilmek için ama behemontlar arasında yok. Bunu nasıl bulabilirim ve kesebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.