Şimdi Ara

DATRON!! [ANA TOPİC] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
4
Favori
92.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşım aynen PL5C T2060.Şimdi telefonla fotoğraf çekmeye çalıştım fakat ışık yetersiz yarın gün ışığıyla çekip koyuyorum siteye fotoğrafları.Çok teşekkür ederim.Sizin de tercih etmeniz dileğimle.Ha bu arada hdd sorununu bir tane yine kampanya dahilinde maxtor 500gb alarak çözdüm.Zaten oyun seven birisi değilim bu haliyle işimi görecektir.Bu arada soranlar olmuş sanırım cihaz çift çekirdekli galiba çift işlemci değil donanım aygıt yöneticisine baktığımda 2 işlemci görüyor ama bilmiyorum :)
    Selamlar herkese teşekkürler....

quote:

Orjinalden alıntı: noggars

Bu arada canjan arkadaşımızın model PL5C T2060 sanırsam çünkü harddisk 80gb demiş;T5500'lerde harddisk 120gb oluyor ama yinede çok uygun almışsın, hayırlı olsun.Resimleri bekliyoruz,güle güle kullan.

• quote:

Orjinalden alıntı: tissue

cok pardon yanlıs biliomusum.. ekran kartı intel 900 den sonraki en kötü sanırım... pek oyun meraklısı biri deilim... cm yi kaldırsın yeter :D

başka oyun oynamaya zamanın olmuyo zaten
    ama cm yide kaldıramazsa artık yansın zaten o lap top
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShadowOfSpirit

benimde KN1 im vardı tek problemi sadece oda benim için önemsizdi..kalitesiz kasassı sokak sokak dolaşıp kasamı göstercem wow oynuyordum fps lerde gayet iyiydi..yarımn ise yeni laptopumu alıyorum oda datron tw8a mı ne 2.2 core 2 duo santa rosa olanı işte 2 gb ram 160gb harrddisk 256 mg 8400 ekran kartı olanından.datron kullandım memnun kaldım tek problem yaşatmadı ondan birdaha alıyorum...alet çanta içinde 1 kat aşşa yuvarlanmıştı zuhahaha

Hemen hemen aynı durumdaymışız. Bir önceki sayfada yazdıklarımı okumuşsunuzdur umarım. TW7A var ama TW8A yı sizden duydum. Neyse bir önceki sayfada yazdığımı okuyun. Ben de sizin bahsettiğiniz modeli 1162usd +kdv ye aldım. Piyasada da daha ucuzunu görmedim açıkçası. Çok ta yardımcı oluyorlar. Fan problemi ya da benim problem diye ifade ettiğim olayı siz yaşamayın. KN1 deki gibi değil fan. Sürekli Çalışmakta. Fanı fulde çalıştırınca yani işlemci 2.2 ghz de çalışınca mavi ekran çıkıyor. Belki benim şanssızlığım belki de bu seride bir hata var. Sanki fan tuşuna basıldığında 2.2 ghz e çıkıyor. Yani otomatik speed step özelliği yok gibime geldi. Aman dikkat...

• tissue arkadaşım eğer aldıysan bu modeli nereden aldığını yazabilirmisin?Şimdiden hayırlı olsun.Aldığın model Datron PL5 C T2350 hakkında biraz bilgi verip bikaç fotosunu da koyabilirsen çok sevinirim.
    Bende T5500 modeliyle bu model arasında kaldım.
    Bir de 533Mhz hızlı 1,86Ghz T2350 işlemci mi yoksa 667Mhz hızlı 1,66GHz T5500 işlemci mi daha iyidir karar veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noggars -- 11 Eylül 2007; 20:17:34 >
  • quote:

tissue arkadaşım eğer aldıysan bu modeli nereden aldığını yazabilirmisin?Şimdiden hayırlı olsun.Aldığın model Datron PL5 C T2350 hakkında biraz bilgi verip bikaç fotosunu da koyabilirsen çok sevinirim.
    Bir de 533Mhz hızlı 1,86Ghz T2350 işlemci mi yoksa 667Mhz hızlı 1,66GHz T5500 işlemci mi daha iyidir karar veremedim.

bana sorarsan t5500 modelini tavsiye ederim
    bende almışken iyisini alıyım mantığı var
    oyüzden kendimi zorlayıp sabredip daha iyi almak istiyorum
    ama tabikide teknolojiyle yarışılmıyo..

• quote:

tissue arkadaşım eğer aldıysan bu modeli nereden aldığını yazabilirmisin?Şimdiden hayırlı olsun.Aldığın model Datron PL5 C T2350 hakkında biraz bilgi verip bikaç fotosunu da koyabilirsen çok sevinirim.

hepsiburadada t2350 modeli dün stoklarda kalmadıgı için alamadık arkadasa... ama bana sorarsan ben 60 ytl fazla wer t5500 al derim... eger bunu alırsan senin rahat 3-4 sene götürür oyun oynamayı pek sevmeyen biriysen... eger oyunu seviosan sanırım bu ekran kartıyla yeni nesil oyunları carbon,fear gibi oynaman biras zor... ama normal bi kullanıca için gayet ii bi notebook..

• Arkadaşlar Datronun

"Datron TW7A Santa Rosa Core2 Duo T7500 2.2GHz, 1GB DDR2, 160GB HDD, 15.4'' "TW7A22S8WFD""

modelini alacağım. fakat kartın limiti yetmiyor ve express limit yapan bir firmaya ihtiyacım var. internetin altını üstüne getirdim ama bulamadım. 12 ay taksit olacak. eğer express limit yapan bir firma biliyorsanız lütfen söyleyin. yeter artık laptop istiyorum :)
  • Arkadaşlar Datron PL5C lerden bir tanesi patladı :) yani ne olduğunu bilmiyorum ilk haftasında Age of empires oynarken cihaz çat diye kapandı ve bir daha da açılmadı.Servise gönderdim.Bilginiz olsun....
  • kaç saattir açıktı makina
  • Saat mi?Gecesi oynamıştık sabah açalı bir buçuk saat falan olmuştu....Halen servisten cevap yok bekliyorum bakalım...
  • ş
  • ne oyun oynıycana bağlı.az da olsa dediğin?
    bu fiyata bence iyi bi bilgisayar ama ekran kartı pek te iyi değil.çünkü 128 paylaşımlı..

dediğim gibi makinayla neler yapıcağına bağlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: axuburak

ne oyun oynıycana bağlı.az da olsa dediğin?
    bu fiyata bence iyi bi bilgisayar ama ekran kartı pek te iyi değil.çünkü 128 paylaşımlı..

BENİM İLK BİLGİSAYRIM OLACAK DAHA BANA YETER Mİ. YOKSA AŞDK Mİ

http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=1501-W5212

ARADA 350 YTL FARK VAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: ata1001

quote:

Orjinalden alıntı: axuburak

ne oyun oynıycana bağlı.az da olsa dediğin?

BENİM İLK BİLGİSAYRIM OLACAK DAHA BANA YETER Mİ. YOKSA AŞDK Mİ

http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=1501-W5212

ARADA 350 YTL FARK VAR

madem ilk olcak ben ilk gösterdiğini al derim.
    pişman olmazsın

• http://www.teknokolik.com.tr/urunler.php?malkodu=NB.DA-TW7A22SFWFVP

sanırım datronun en performanslı aletini aldım bende...

gayet memnunum şuan.

3.günüm. fan arada sırada devreye giriyor. Rahatsız etmiyor. performans dan bahsetmeme gerek yok. Gayette şık bir alet. Driver sorunu yaşamadım xp de.Bu arada linktekinin FREEDOS lusunu aldım ben.

klavyenin üzerindeki bazı tuşları kullanamadım ben. Onları nasıl kullanacağız anlatırmısınız.????????

mesela sesi çoğaltma azaltma...ekran aydınlık ayarı vs. vs.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whocares

http://www.teknokolik.com.tr/urunler.php?malkodu=NB.DA-TW7A22SFWFVP

sanırım datronun en performanslı aletini aldım bende...

gayet memnunum şuan.

3.günüm. fan arada sırada devreye giriyor. Rahatsız etmiyor. performans dan bahsetmeme gerek yok. Gayette şık bir alet. Driver sorunu yaşamadım xp de.Bu arada linktekinin FREEDOS lusunu aldım ben.

klavyenin üzerindeki bazı tuşları kullanamadım ben. Onları nasıl kullanacağız anlatırmısınız.????????

mesela sesi çoğaltma azaltma...ekran aydınlık ayarı vs. vs.

kardeş hayırlı olsun öncelikle
    klavyenin en solda altta 'Fn' tuşu var.ona basılı tutman gerek

• selamlar..
    benim datron aero tw3 core2duo T7200 2.00 GHZ GO 7400 512 MB ekran kartlı laptopum var.
    sorun şu laptoptan, açık olan bir klasörden yukarı veya geri tıkladığımızda duyulan ses yani tık tık sesi sürekli geliyor.ben hiç işlem yapmasam da laptopu açar açmaz başlıyo bu ses.ve son zamanlarda iyicE çoğaldı artık çok fazla rahatsız edici olmaya başladı.müzik dinlereken falan aradan duyuyorum o sesi ve hiç kesilmiyor.bunu da yeni farketim ki ctrl+alt+del yaptığımda arkada sürekli çalışan bir project 1 diye bişey var.o işlemi sonlandırdığımda ses kesilio ancak bir süre sonra yeniden başlıyo ya da laptopu her açışımda yeniden başlıyor o gıcık ses.virüs taramasından geçirdim bir işe yaramadı.
    yardımlarınızı belkiyorum lütfen artık tahammül edemiyorum bu sese....
  • arkadaslar arastırmalarım sonucu datronlarda bulunan ekran kartının yani 8400 özellik olarak ram desteklerse 1 gb cıkabildiği sonucunu vardım bu ekran kartından kullanan diğer firmalar acık gözlülük olsun diye paylasımlı 1gb artı 2gb ram veriyolar bu yüzden
    ben ekran görüntüsünün soluk olduğu kanısındayım acaba ayarlardan mı diğer laptoplarla karsılastırdım daha düşük ekran kartlarıyla daha dolu dolu gözüküyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: *sinergist*

selamlar..
    benim datron aero tw3 core2duo T7200 2.00 GHZ GO 7400 512 MB ekran kartlı laptopum var.
    sorun şu laptoptan, açık olan bir klasörden yukarı veya geri tıkladığımızda duyulan ses yani tık tık sesi sürekli geliyor.ben hiç işlem yapmasam da laptopu açar açmaz başlıyo bu ses.ve son zamanlarda iyicE çoğaldı artık çok fazla rahatsız edici olmaya başladı.müzik dinlereken falan aradan duyuyorum o sesi ve hiç kesilmiyor.bunu da yeni farketim ki ctrl+alt+del yaptığımda arkada sürekli çalışan bir project 1 diye bişey var.o işlemi sonlandırdığımda ses kesilio ancak bir süre sonra yeniden başlıyo ya da laptopu her açışımda yeniden başlıyor o gıcık ses.virüs taramasından geçirdim bir işe yaramadı.
    yardımlarınızı belkiyorum lütfen artık tahammül edemiyorum bu sese....

internetin varmı ve bu ses çıktığında sayfa açık oluyomu kardeş explorer da?

• sayfaları açmadan henüz hiçbirşey yapmadan başlıyor ses.laptopu açar açmaz başlıyor.
    ne düşünüyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.