Şimdi Ara

DATRON!! [ANA TOPİC] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
4
Favori
92.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CALCULUS DOSTUM, BU ÜRÜNÜWWW.TEKNOKOLİK.COM.TR ADRESİNDEN BULABİLİRSİN.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gidakontrol

beyler bugun cok garıp bişi farkettım sizle paylasayım dedim.şimdi aldıgımız tw7a ların özellıklerınde turbo ile goruntu kartının 512 olacagı yazılı ancak bendekı laptopun ekran kartının özellıklerıne baktıgımda 1gb olarak gösterıyor.
    bugun tv ye baglamak ıcın nvidia kontrol panelı actım(normalde s video taktıgınız an kendı ayarlıyor ancak ben sıyah beyaz goruntuyu degiştirmeye calısıyordum)ve orda sistem özellıklerıne gırdıgımde 256 kendı 7oo küsürde paylasılmıs bellek toplamda 1gb ekran kartı oldugunu sölüyor,sizde kontrol edermısınız acaba?
    birde yukarda anlattıgım gibi goruntuyu sıyah beyazdan renklıye cevıremedım yolunu bilen varmı?

eve kardeşim bende daha önceden dxdiag komutundan baktığımda 1 gb kapasiteyle çalıştığını gördüm
    aldıımda söylemişti satıcı 1 gb kapasitede çalıyo dye ama nedenini anlayamamıştım

bırak fazla kurcalama bizim işimize geliyo

• ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE HİÇ DATRON MARKA BİŞİ KULLANMADIM O YÜZDEN KORKUYORUM DATRONLARI SERVİSİ NASI BU CİHAZ NASI ÇOK UCUZ GELDİ BANA BİŞİ ÇIKMAS HERALDE YORUMLARINIZI, KULLANAN ARKADAŞ VARSA GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=98&productid=bd70969
  • Calculus dostum ve Ekonomik bilgisayar modeli arayanlar, bence bunu düsünebilirler. celeron ve t2060 dualcore modellerinin daha iyisi...hem rami 1gb.
    DATRON PL5 CORE DUO T2350 1.86GHz 1024MB 120GB TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR PL518Y8WCD ( PARLAK EKRAN )
    DATRON PL5 CORE DUO T2350 1.86GHz 1024MB 120GB TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR PL518Y8WCD ( PARLAK EKRAN )
    Resim Ekleyin, Puan Kazanın
    Hepsiburada Puan :495.897 puan
    Değerlendirme :
    Tüm Yorumlar
    49.969,46 Puan

Bizde 649,00 USD + KDV
    KDV Dahil 999,39 YTL / 999.390.000 TL
    Havale ile 969,41 YTL (%3 Havale İndirimi)
  • quote:

Orjinalden alıntı: istanbul37

Calculus dostum ve Ekonomik bilgisayar modeli arayanlar, bence bunu düsünebilirler. celeron ve t2060 dualcore modellerinin daha iyisi...hem rami 1gb.
    Resim Ekleyin, Puan Kazanın
    Hepsiburada Puan :495.897 puan
    Değerlendirme :
    Tüm Yorumlar
    49.969,46 Puan

Bizde 649,00 USD + KDV
    KDV Dahil 999,39 YTL / 999.390.000 TL
    Havale ile 969,41 YTL (%3 Havale İndirimi)

bencede çok daha iyi istanbul37 nin verdiği notebook

• Merhaba arkadaslar, bugün vatan bilgisayara gittim. Datron Aero yani twa kasaları incelerken hemen yanında casperin notebooklarını gordum. Ve biraz incelediğimde gordumki kasalar aynı...
    Kasadaki bütün giriş çıkışlar, düğmelerin yerleri, built in cam, menteşeler vesaire ürünün aynı kasa olduğunu gösteriyordu. Paylaşmak istedim.
  • bisürü laptop var ve zaten küçücük bişey illaki aynı olan bikaç tane çıkablir
    diğer modelleride inceleseydin eminim onlardan da çıkabilirdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: axuburak

bir de şu kamerayı daimi bi şekilde nasıl kullanabileceğimizi yazsa bi arkadaş..

up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AXU -- 6 Eylül 2007; 10:10:59 >
  • Selamlar,

Arkadaşlar ben TW7A almak için niyetlendim. Daha önce bir datron almıştım arkadaşa. Süper hızlı çalışıyo makine. Tek kusuru vardı ekranı pek iyi değildi. Ekran bakış açıları çok dardı. Ekranı az bişey eğince hemen görüntü kararıyordu. Arkadaşa aldığım model TWM idi. TW7A nın ekran kalitesi nedir? Görüş açıları ne düzeydedir? Bunları cevaplayacak bir arkadaş varsa çok memnun olurum.

Son bir soru. Intel X3100 ile Geforce 8400M arasında ki fark nedir? Hangisi daha iyidir?

Saygılarımla
    H.E.
  • x3100 onboard ekran kartıdır 8400m gs ise paylasımsız 256 bellege ve tc ile 1 gb bellege sahıp olur.8400m gs de oyun vs oynayabılırsın,fılmlerde takılmadan izleyebılırsın ama 3100 de baya zor bunlar.biri esek biri at dıyebılırız yani
  • [simage][/simage] arkadaşlar TW7A Intel Santa Rosa C2D 2.0GHz 1024MB 120GB almayı düşünüyorum yalnız bir takım çekincelerim var
    1.) ekran kartı nasıl bu aletin nvidia 7400 den iyi mi kötümü
    2.) ram max kaç gb
    3.)teknik servisi nasıl
    4.)oyun performansı nasıl mesela carbonu oynayan varmı aranızda tşkler linki aşgıda bakarsanız memnun olurum.....

http://www.mavibilgisayar.com/yeni/index.php?Page=DetayliBilgi&No=5176
  • quote:

Orjinalden alıntı: highenergy

Selamlar,

Arkadaşlar ben TW7A almak için niyetlendim. Daha önce bir datron almıştım arkadaşa. Süper hızlı çalışıyo makine. Tek kusuru vardı ekranı pek iyi değildi. Ekran bakış açıları çok dardı. Ekranı az bişey eğince hemen görüntü kararıyordu. Arkadaşa aldığım model TWM idi. TW7A nın ekran kalitesi nedir? Görüş açıları ne düzeydedir? Bunları cevaplayacak bir arkadaş varsa çok memnun olurum.

Son bir soru. Intel X3100 ile Geforce 8400M arasında ki fark nedir? Hangisi daha iyidir?

Saygılarımla
    H.E.

ekran kalitene de ben yanıt veriyim
    tw7a da görüş açısı dar değil direk önden bakmak gerekmiyo net görebilmek için yanlardan baktığında çok geniş açı imkanı olmasa da bi çok notebook a göre nety görebiliyosun
    ben çok memnunum
    pişman olan birini de hiç görmedim şimdiye kadar

• @axuburak
    Bu modelin oyun performansı hakkında biraz bilgi verebilirmisin ?Benim için pes6 ve cod2 yi çalıştırması çok önemli ,bu oyunları oynayabilrmiyim acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 007recep

[simage][/simage] arkadaşlar TW7A Intel Santa Rosa C2D 2.0GHz 1024MB 120GB almayı düşünüyorum yalnız bir takım çekincelerim var
    1.) ekran kartı nasıl bu aletin nvidia 7400 den iyi mi kötümü
    2.) ram max kaç gb
    3.)teknik servisi nasıl
    4.)oyun performansı nasıl mesela carbonu oynayan varmı aranızda tşkler linki aşgıda bakarsanız memnun olurum.....

http://www.mavibilgisayar.com/yeni/index.php?Page=DetayliBilgi&No=5176

1.ekran kartı olarak 7400 daha ustun bi ekran kartı.özellikle direct-x 10 desteklemesi çok önemli..
    2.ram kapasitesi max. 4gb ta kadar yükselebiliyor.Ayrıca ram 2gb oldugunda ekran kartı 256 paylaşımsız 1gb tc oluyor.Çok önemli bi ayrıntı.
    3.teknik servis olarak inanılmaz iyiler.Türkiyenin neresinde oturursan otur,anlaşmalı ups kargosu aracılığıyla istanbul teknik servise yolluyosun.ürün ellerine geçtikten sora max. 3 iş günü içinde ürünün onarılıp 4. gün evine kargoyla ücretsiz olarak teslim ediliyor.
    4.dediğim gibi direct-x 10 desteklediği için çok çok üstün oyun performansı..

Umarım bu bilgiler işine yarar..Ayrıca bi kaç özellikte ben ekleyeyim..Datronun santarosalı modellerinde kasalar hiç ısınmıyor(bizzat kendim kontrol ettim).Ayrıca türkiyede tek ekranlarına 0 pixel hatası garantisi veren tek firma..

• Merhaba arkadaşlar,
    Bir çoğunuz biliyor olabilir gerçi ben tekrar söz etmek istiyorum.Bursa'da Electro World adıyla bir mağaza açıldı ve açılışında büyük kampanyalar düzenledi.BU kampanyada 700 ytlye Siemens ve 850 Yttye de Datron dağıttı.İlk gün bir çok dizüstü bitti ve ben siemenslerden değilde Datronlardan bir tane alabilme şansını yakaladım.

Fakat Datron nedir?Kullananlar güzel yorumlamış ama çok az kaynak var forumda da.Bir çok kişi sanırım kulaktan duyma bilgilere dayanarak markayı kötülüyor.Açıkçası benim Datron hakkında tek bildiğim ürünlerin dışarıdan geldiği ve Datron etiketi yapıştırıldığı.(Kutusunda mesela almanca yazılarda bulunuyor acaba avrupadan mı geliyor?)

Makinanın özelliklerini size yazmak istiyorum:
    Model : Datron Aero PL5C
    CPU: Intel Core Duo 1.6 Ghz Yonah / 1 MB Cache (Bu yonah nedir?Çift çekirdek konusunda bilgisizim)
    RAM 1GB DDR2/667 MHz PC5300
    DVD +/- RW Dual Layer Writer
    80GB 5400 rpm SATA
    Ati Radeon x200ms (Max:256mb)
    15.4"WXGA(1280X800) GLARE
    Microsoft vista starter var
    birde Wi-fi işte standart 802.11b/g

Size nedir?Birebir aynısınıda internette bulamadım. 849 Ytl fiyatı.

Selamlar,teşekkürler....

• quote:

Orjinalden alıntı: duncan21

@axuburak
    Bu modelin oyun performansı hakkında biraz bilgi verebilirmisin ?Benim için pes6 ve cod2 yi çalıştırması çok önemli ,bu oyunları oynayabilrmiyim acaba?

pes 6 yı bizzat oynadım
    hemde grafikleri hiç bukadar net bir şekilde oynamamıştım şimdiye kadar

cod2 yi ise hiç bilmiyorum.bilen bi arkadaş varsa yada oynayan yorumlarsa sevinirim..

bu arada isterseniz datron cular klübü kuralım??
  • kulübe üye olabilmek için mavi bilgisayardaki twa7 nin (8400)stoklara girmesini bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: istanbul37

kulübe üye olabilmek için mavi bilgisayardaki twa7 nin (8400)stoklara girmesini bekliyorum.

aynen :)
  • Merhaba;
    Ben şuradaki (http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=98&productid=bd71528 ) bilgisayarı almak istiyorum fakat DATRON markası hakkında bilgim yok.
    Datron Kullanıpta "ben kullandım şundan dolayı almayın kardeşim" diyen var mı?
    Bi de ekran kalitesi ve UFOTEK in servis kalitesi hakkında bilgisi olan var mı?
    Sonuçta garantili ürün,garantisi sağlamsa alınır diye düşünüyorum..
  • Ben açtım cihazı kullanıyorum hoş duruyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canjan -- 8 Eylül 2007; 17:46:24 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.