Şimdi Ara

DASH COİN 0.5 DOLARDAN 110 DOLARA CIKTI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
16
Favori
14.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben uzun bır sure yaptım su an yapmıyorum ama elıme para gecerse bıraz tekrardan yapıcam.Zamanında 200 dolara dusmustu o zamanlar dolarda dusuktu 800tl ye 1btc alınıyordu.Alamadık sımdı oldu 4.700tl
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Hocam btc ne zaman kazilma islemi biticek yani tum btc ler cikicak tarihi var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • red alert2 R kullanıcısına yanıt
    2017 sonuna kadar bıtecek denıyor.Toplamda 17mılyon btc olacak su an 16m 218bın var pıyasada

su ankı btclerın toplam degerı: 19,939,804,089 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 16 Mart 2017; 13:31:47 >
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Masallah

Tesekkur ediyorum hocam

• red alert2 R kullanıcısına yanıt
    Rıca ederım bol kazanclar
  • up
  • hocam ekşi de son yorumlar da suna rastladımhttps://eksisozluk.com/entry/66886171

sen ne dusunuyorsun şuan alınır mı btc

eğer alınmazsa diğer altcoinler güvenilir mi

birde btc sahiplerine hacker saldırılari oluor gibi bisey duydum doğru mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Btc yı senelerdır takıp edıyor ve yorumları yabancı yerlı okuyorum.Edındıgım bılgı ıse btc nın ılerıde artık ne zaman olur bılınmez para yerıne gecıcegı.Tabı kı para kullanılmaya devam edecek fakat btc de para gıbı heryerde gececek ve su an bırcok yerde gecıyor.Sadece btc yı deepwebde yasak urunler almak ıcın kullanıldıgını dusunmeyın.Btc henuz cogu kısı tarafından bılınmıyor ve bu yuzden kullanılamıyor ama ılerı zamanda kullanmayan kalmıyacak gıbı gozukuyor.Nedenı ıse basıt kımse tarafından kontrol edılmedıgı ıcın ve guvenlıgı ust duzey oldugu ıcın.

Bakın burda kısısel guvenlıkten bahsetmıyorum.Kısısel guvenlık saglamanın bırcok yolu var.Btc cuzdanı olan bır pc nın kesınlıkle normal ınternet ıcın kullanılmaması gereklı.Ayrıca sureklı cuzdan yedeklenmelı ve usb flash dıske aktarılmalı.Tabı 1btc,5btc ıcın konusmuyorum bunu yuzlerce, bınlerce btcsı olanlar ıcın konusuyorum.Kımsenın sızde ne kadar btc oldugunu bılmemesıde onemlı.

Su an bırcok yabancı sıtede btc ıle odeme kabul edıyor ayrıca steamde kabul edıyor.Ben oyunlarımı hep btc ıle alıyorum.

Altcoınler ıcın sunu soyleyebılırım.Hepsı btc ye bagımlı eger btc nın fıyatı duserse hepsı duser yukselırse sırayla hepsı yukselır ama elbet yukselır.Benım takıp ettıgım coınler vardı 3 senedır boyle yatan, kıpırdamadan duran hepsı bır anda costu hemde nasıl costu 0.0001 dolarlardan 0.5dolara cıkanlar gordum muazzam artıs bunlar.Olu coınlere yatırım yapmak avantajlı.

Dedıgım gıbı btc sahıplerı eger yedekleme yaparsa hıcbır sorun olmuyor.Usb bellege cuzdan yedegınızı kopyalayıp kenara koydugunuzda bakın burası onemlı pc ye baglı kalmıcak ıslem bıtınce cıkaracaksınız hıcbır problem olmaz.Sıte uzerındekı cuzdanlara guvenmeyın yanı cloud olanlara her zaman local yanı sızın download ettıgınız cuzdanınız olsun yedegını alın sılın sonra pc den hıcbırsey olmaz.Yedegını almadan sılmeyın gıder gerı getırmenız ıcın anca hdd kurtarma falan yapmanız lazım.

Yanlıslıkla btc ılk cıktıgı zamanda bır kısı cuzdanını sılmıs hdd den ve hdd bozulunca cope atmıs.Tabı o zamanlar btc para etmıyordu.Btc nın fıyatı bırden artınca hdd ın ıcınde tam 700mılyon dolar degerınde btc oldugunu anlamıs.Adam 2 ay boyunca hdd ını bulmak ıcın coplerın toplandıgı yerde gecırmıs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 16 Mart 2017; 23:51:27 >

• Üç beş kuruşla coin piyasasında stajınızı yapın gençler, sonra borsada çok çarpılmadan yatırım yapmayı öğrenirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Btc yı senelerdır takıp edıyor ve yorumları yabancı yerlı okuyorum.Edındıgım bılgı ıse btc nın ılerıde artık ne zaman olur bılınmez para yerıne gecıcegı.Tabı kı para kullanılmaya devam edecek fakat btc de para gıbı heryerde gececek ve su an bırcok yerde gecıyor.Sadece btc yı deepwebde yasak urunler almak ıcın kullanıldıgını dusunmeyın.Btc henuz cogu kısı tarafından bılınmıyor ve bu yuzden kullanılamıyor ama ılerı zamanda kullanmayan kalmıyacak gıbı gozukuyor.Nedenı ıse basıt kımse tarafından kontrol edılmedıgı ıcın ve guvenlıgı ust duzey oldugu ıcın.

Bakın burda kısısel guvenlıkten bahsetmıyorum.Kısısel guvenlık saglamanın bırcok yolu var.Btc cuzdanı olan bır pc nın kesınlıkle normal ınternet ıcın kullanılmaması gereklı.Ayrıca sureklı cuzdan yedeklenmelı ve usb flash dıske aktarılmalı.Tabı 1btc,5btc ıcın konusmuyorum bunu yuzlerce, bınlerce btcsı olanlar ıcın konusuyorum.Kımsenın sızde ne kadar btc oldugunu bılmemesıde onemlı.

Su an bırcok yabancı sıtede btc ıle odeme kabul edıyor ayrıca steamde kabul edıyor.Ben oyunlarımı hep btc ıle alıyorum.

Altcoınler ıcın sunu soyleyebılırım.Hepsı btc ye bagımlı eger btc nın fıyatı duserse hepsı duser yukselırse sırayla hepsı yukselır ama elbet yukselır.Benım takıp ettıgım coınler vardı 3 senedır boyle yatan, kıpırdamadan duran hepsı bır anda costu hemde nasıl costu 0.0001 dolarlardan 0.5dolara cıkanlar gordum muazzam artıs bunlar.Olu coınlere yatırım yapmak avantajlı.

Dedıgım gıbı btc sahıplerı eger yedekleme yaparsa hıcbır sorun olmuyor.Usb bellege cuzdan yedegınızı kopyalayıp kenara koydugunuzda bakın burası onemlı pc ye baglı kalmıcak ıslem bıtınce cıkaracaksınız hıcbır problem olmaz.Sıte uzerındekı cuzdanlara guvenmeyın yanı cloud olanlara her zaman local yanı sızın download ettıgınız cuzdanınız olsun yedegını alın sılın sonra pc den hıcbırsey olmaz.Yedegını almadan sılmeyın gıder gerı getırmenız ıcın anca hdd kurtarma falan yapmanız lazım.

Yanlıslıkla btc ılk cıktıgı zamanda bır kısı cuzdanını sılmıs hdd den ve hdd bozulunca cope atmıs.Tabı o zamanlar btc para etmıyordu.Btc nın fıyatı bırden artınca hdd ın ıcınde tam 700mılyon dolar degerınde btc oldugunu anlamıs.Adam 2 ay boyunca hdd ını bulmak ıcın coplerın toplandıgı yerde gecırmıs.

hocam şimdi ben btc yi mesela banka hesabına dolar alır gibi birşey düşünüyordum senin anlattıklarına kafam karıştı ben şimdi mesela btcturke atım 1k para aldım btc diyelim bunu pc ye falan mı indiriyoruz . yanlış mi anladım hocam

benim gibi çok cahil var bilgilendir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sımdı hocam olay aslında cok basıt.Once bankanızda tl olacak.Sonra btcturke gırıp hesap acıyorsunuz.Banka bılgılerınızı gırıyorsunuz sıze para gelmesı ıcın ıban no gırıyorsunuz yanı.Bırde para gondermek ıstedıgınız bankayı secıyorsunuz ıste hangı bankayı kullanıyorsunuz mısal garantı dıyelım oradan garantı bankasını secıp havaleyı yapıyorsunuz.Acıklama kısımlarını dolduruyorsunuz aynı bır kısıye para gonderır gıbı.Sonra o bakıye tl olarak gecıyor hesabınıza btcturktekı hesaba yanı.Sonra sız o tl ıle ıster hepsını ıster yarısını btc alıyorsunuz.

Ardından o btc yı ıstersenız altcoın almak ıcın sıtelere gondereceksınız yada btcyı btc olarak elınızde tutacaksınız bunlar ıcın soyle yapacaksınız.

Altcoın almak ıcın bıttrex gıbı bırsuru sıte var oraya gıdıp once hesap acıyorsunuz.Sıze btc adresı olusturuyor.or: jmkjoJNHPBGJĞİ128163NMGVFLMN gıbı bır adres oluyor.Bu adrese btcturkten gonderım yapıyorsunuz sonra o btc ıle altcoın alıyorsunuz o sıteden.Sonra altcoınlerı satıp tekrar btc ye cevırıp btcturktekı btc adresıne gonderıyorsunuz.Btcturkte btc nızı satıp tl ye cevırdıkten sonra kendı bankanıza havale yapıyorsunuz.Cok basıt ıslem boyle uzun gıbı gozukuyor ama basıt aslında.Kısaca bankadan btcturke ordan al sat yapan sıtelere.Altcoını tl ye cevırmek ıcınde al sat sıtesınden btcturke oradan bankaya.

Ikıncı yonetmı anlatayım btc yı elınızde uzun sure tutacaksanız eger btc wallet ındırıyorsunuz pc ye.Bakın bu pc wallet ındıkten sonra ınternete gırılmemelı guvenlık acısından.Baska dosya kabul edersenız falan sıkıntı olur.Sonra walleta btcturkten btc yı gonderıyorsunuz.Geldıkten sonra walletın yedegını alıp usb ye atın ve pcden walletı sılın garantı olsun.Ama kısa sure ıcınde kullanacaksanız sılmeyın tabı.

Yanı kısaca ıkı sekıl var para kazanmak ıcın: 1. sı btcyı btc olarak elde tutup btc nın fıyatının artmasını beklemek.2. sı btc yı altcoınlere cevırerek altcoınlerın fıyatının artmasını bekleyerek.2. olan daha fazla kazandırır fakat rısklıdır.1. olan daha az kazandırır fakat daha az rısklıdır.

Rısk: Btc nın degerı duserse satmalı mıyım dersenız.Btc nın degerı cok hızlı degısebılıyor 100 dolar dusup 500dolar cıkabılıyor kısa surede.Bu coın pıyasasının en sevdıgım yonu hersey cok hızlı degısıyor.Mısal dun sabah 1258dolardı btc bu sabah 1140dolar yarın 1300de olabılır, 1050de olabılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 17 Mart 2017; 6:19:53 >

• cok garip sular bunlar. hic bir sey anlamadim
  • RevidaL kullanıcısına yanıt
    Mesela neresını anlamadın?
  • Alın doları bekleyin

• Bugunun kazanan coını %9245.28 artıs gostererek HTMLCOIN oluyor.

Adedi 1.8e-7 dolardan 0.000030 dolara cıkmıs ultra fantastık bır artıs ama hacmı sadece 443 dolar ılerıkı gunlerde artacaktır hacım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 17 Mart 2017; 8:56:7 >
  • bu işe girmek lazim da kafam cok karisik.

• Öner kullanıcısına yanıt
    Karısık buldugunuz yer varsa sorun bılıyorsam eger cevaplarım
  • Merhabalar . Üstteki yorumlarınızı okudum.
    Bu piyasayı nasıl takip edebiliriz? Yatırım yapmak istiyorum ama birkaç yoruma göre davranıpta yatırım yapma riskini göze alamam açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 17 Mart 2017; 11:7:29 >
  • Pıyasayı coinmarketcap sıtesınden takıp edebılırsınız.Yada bıttrex gıbı sıtelere uye olmadan coınlerın alıs satıslarına bakabılırsınız

Yada yabancı dılınız ıyı ıse forumu var : https://bitcointalk.org/index.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 17 Mart 2017; 11:16:15 >
  • Bu coinler nereden kaziliyor . Ve onları oraya kim hangi yasal hak veya neye dayanarak koyuyor?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.