Şimdi Ara

Darty'de Samsung Çamaşır Makinesi Fırsatları %25 İndirim ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

Bozulma dostum. Seni incitecek türden kırıcı yorumlar yapmıyoruz. Örnek gösterilen siteler Darty ebatında olmasalar da güvenilmez değiller. Yapılan eleştiriler senin şahsını hedef almadığı müddetçe hoşgörüyle karşılaman gerekir. Nickin kanikar, hereticc iken seni en çok potansiyel müşteriye karşı nezih üslubun nedeniyle takdir edenlerden biri olduğumu hatırlarsın umarım.

Teşekkürler..bazen bende çok alıngan olabiliyorum farkındayım, asıl siz kusura bakmayın..
  • Bence başlığı değiştirin. Çünkü ortada %25 bir indirim yok. Zaten o civara satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Bence başlığı değiştirin. Çünkü ortada %25 bir indirim yok. Zaten o civara satılıyor.

oldu olacak hepsiburada ya da mail atın isterseniz ortada böyle kazançlar yok diye :)
    http://www.hepsiburada.com/CustomProducts.aspx?eid=652
  • quote:

Orijinalden alıntı: otaku

Sitede fiyatlar için ödeme tablosuda koysanız advantage/bonus kart ile 12 taksitte ne kadara geldiği görülmüyor.Birde bu fırsat sadece web için mi? darty nin mağazaya gidip alabilirmiyiz?Teşekkürler.

vade farklı satışlarda 5 taksite ~5, 10 taksite ~10 civarında vade farkı geliyor.. Ne yazık ki hala koymadılar taksit tablosu..
    Size tavsiyem bir şekilde world card bulup peşin fiyatına 8 taksitle almanız..
    advantage'da peşin fiyatına 5 taksit var..

Kampanya için belirlenen stok adeti dolunca fiyatlar yükselecek bu nedenle bugün mağazaya gidemeyecekseniz fırsatı kaçırabilirsiniz.
  • samsung ve beyaz eşya.
  • samsungun buzdolabları çok kalitelidir ;) Bosh ya da simens'den bile daha iyidir. Ancak aynı şeyleri çamaşır makinası için söylemek pek mümkün değil. Kötü demiyorum ancak arçelik gibi işte :) Ancak dediğim gibi buzdolapları çok başarılıdır. beyaz eşya bölümüne bakarsanız anlarsınız ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AjanHaKaN

samsungun buzdolabları çok kalitelidir ;) Bosh ya da simens'den bile daha iyidir. Ancak aynı şeyleri çamaşır makinası için söylemek pek mümkün değil. Kötü demiyorum ancak arçelik gibi işte :) Ancak dediğim gibi buzdolapları çok başarılıdır. beyaz eşya bölümüne bakarsanız anlarsınız ;)

satıcı olarak markaları birbiri ile karşılaştırmak istemem sadece şunu iletmek isterim ki şuan kampanyada satışta olan iki model de fiyat performans açısından son derece başarılı ürünler.. Ürünleri karşılaştırırken aynı fiyata ne alabilirim diye baksarnız daha doğru olacaktır.

Bu arada 7 kg olan sanırım bu gece kampanyadan çıkartılacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartycomtr -- 18 Şubat 2011; 21:54:18 >
  • merhaba samsung ürünleri ile ilgileniyorum en ucuza 2 aydan beri araştırıyorum en ucuzu beyazeşyamerkezi.com ürünler spot degil adınıza faturalı samsungu aradım bizzat onaylattım zaten beyaz eşyada spot ürünümüz yok dediler samsung cagrı merkezinden ama elektronik eşyada spotlarımızı bulabilirsiniz dediler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.