Şimdi Ara

Darty, Türkiye'den çıkmak için görüşmeler yapıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
5
Favori
20.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık bişey alırken elimize alamayacağız bile.Hani mazağaya git eline al karar ver diye bir dönem vardı artık o dönem kapanıyor yavaş yavaş.
  • Teknosa alacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "daha ucuzunu bulana fiyat farki ve cikolata hediye" diyorlar, daha ucuzunu bulunca da "orasi kapsam disi" diyorlar.

Defolup gidebilirler.

• Mağazadan elektronik alışverişi birçok kişi için çok saçma. Asgari ücretle çalışan elemanlar yarardan çok zarar veriyor tüketiciye. Örneğin adam gidiyor DSLR almaya 100x zoomlu fuji alıp evine dönüyor. Ordaki şahıs firmadan aldığı komisyona göre ürün tavsiye ediyor. Birçok kişi güvenip satış temsilcisinin önerdiği ürünü alıyor.

En güzeli sanal alışveriş kimseyle yüzgöz olmadan kart puan kampanyaları hediye çekleriyle en uygun fiyata kullanıcı yorumlarına göre alışveriş yapıyorsunuz.
  • Electroworld u Bimeks aldı, Darty i de Teknosa alacak. Bu pazar da yavaş yavaş tekelleşmeye başladı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rekabet internette daha fazla internette e-ticarette daha fazla paralar donuyor.Olsada olmasada dartynin pek onemi yok

• %30 Worldpuan kampanyaları çok iyi oluyordu. Üzüldüm. Umarım %40 gibi bir efsane WP kampanyası ile veda ederler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seni isteyen yok Darty. Gule Güle

• Vatan kapatmasinda teknosa bile batsa umrumda deil teknosa fiyat olarak ucmus zaten....

Yasasin VATAN.…

• bir beyaz esya indrimi yapsa da gitse :)
  • N11 hepsine bedel

• Son şakasını yaptı

• Güle güle , pek bi faydan yoktu zaten

• 10 ay içinde batarsa telefon beleşemi geliyor şimdi vuhuhuhu
  • zaten bir işe yaramıyordu kusura bakmasınlar geçen gün bir defa gittim samsung s3 1900tldi samsung s4 ise 1925tldi

oradaki birine sordum ne iş s4 kampanyada yoksa 2700'e satıyorduk dedi bir dahada gitmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Mağazadan elektronik alışverişi birçok kişi için çok saçma. Asgari ücretle çalışan elemanlar yarardan çok zarar veriyor tüketiciye. Örneğin adam gidiyor DSLR almaya 100x zoomlu fuji alıp evine dönüyor. Ordaki şahıs firmadan aldığı komisyona göre ürün tavsiye ediyor. Birçok kişi güvenip satış temsilcisinin önerdiği ürünü alıyor.

En güzeli sanal alışveriş kimseyle yüzgöz olmadan kart puan kampanyaları hediye çekleriyle en uygun fiyata kullanıcı yorumlarına göre alışveriş yapıyorsunuz.

aynen katılıyorum. artık mağazadaki hiçbir kişiye danışmıyorum. donanım haberde araştırıp soruşturup ona göre gidip alıyorum! ordakine söz hakkıl bile vermiyorum. :)
  • Daha fazla yaygınlaşmış marketler varken Türkiye'de fazla iş yapamaz zaten isabet olmuş.
  • Bu internet işi en çok kargo şirketlerine yarıyor köşe olacak köşe paranız varsa ortak olun :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.