Şimdi Ara

Darty'de Samsung Çamaşır Makinesi Fırsatları %25 İndirim !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung çamaşır makinelerinde kısa bir süre için aşağıdaki fırsat geçerlidir.
    Mağazalarımızın olduğu illerde kargo bedava, diğer illerde sadece 15 TL'dir.

Tüm ürünler Samsung Türkiye garantisi kapsamında olup, kurulum ücretsizdir.

Samsung 6 KG, 1000 devir, Enerji sınıfı +A, Dijital ekranlı
    Peşin fiyatına 8 taksitle 699 TL yerine 549 TL
    http://www.darty.com.tr/e_commerce/Cama-r-makinesi/SAMSUNG/WF0600NCE-p-43632-c-83.htm

Samsung 7 KG, 1000 devir, Enerji sınıfı +A, Dijital ekranlı
    Peşin fiyatına 8 taksitle 799 TL yerine 599 TL
    http://www.darty.com.tr/e_commerce/Cama-r-makinesi/SAMSUNG/WF0700NCE-p-43633-c-83.htm

Arkadaşlar bu arada kanikar, hereticc bu kullanıcılar bana ait olup bir şekilde erişemediğim kayıtlardır.
    Bundan sonra bu kullanıcı ile devam edeceğim.
    Bu arada ilk defa görenler için şimdiden yazayım Evet, Darty çalışanıyım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartycomtr -- 18 Şubat 2011; 15:10:15 >

• alttaki link yanlış arkadaşım 6 kilo çıkıyor ? ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyrun2005

alttaki link yanlış arkadaşım 6 kilo çıkıyor ? ?

öyle çıkması normaldir, çünkü iki linkte aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyrun2005

alttaki link yanlış arkadaşım 6 kilo çıkıyor ? ?

Teşekkür ederim.. linki düzelttim.

Bu arada tavsiyem kesinlikle 7 kg.. zira eşim 5 kg kapasiteli makineye neler koyduğunu görünce ne kadar büyük alsak o kadar iyiymiş dedim..
  • Dostum fiyatlar piyasa ile aynı ve daha kötüsü bonus'a peşin fiyatına taksit yok. Sadece kargo ücretinin olmaması avantajı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsy77 -- 18 Şubat 2011; 15:21:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

Dostum fiyatlar piyasa ile aynı ve daha kötüsü bonus'a peşin fiyatına taksit yok. Sadece kargo ücretinin olmaması avantajı var.

piyasa olarak nereye baktığına göre değişiyor yinede spotcularda bile bulmak zor..
    akakce'ye bakın isterseniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartycomtr

quote:

Dostum fiyatlar piyasa ile aynı ve daha kötüsü bonus'a peşin fiyatına taksit yok. Sadece kargo ücretinin olmaması avantajı var.

piyasa olarak nereye baktığına göre değişiyor yinede spotcularda bile bulmak zor..

Piyasayı akakçe'mi belirliyor.
  • quote:

quote:

misal şu olabilir mihttp://www.guzelevim.com.tr/Samsung-WF0700-NCE-7-Kg-1000-Devir-camasir-Makinesi_3112.html
  • geçenlerde elektroword de 6 kg olan 499 tl satıldı samsung'un en düşük modelleri bunlar
  • quote:

quote:

Zaten akakce'ye bakarak söyledim. Piyasadan pahalı veya hiç avantajsız diyemem ama fırsat sayılabilecek bir indirim söz konusu değil bence.

http://www.akakce.com/camasir-makinasi/en-ucuz-samsung-wf0700nce-fiyati,381080.html
  • ps3 indirimi ne zaman olacak kardeş
  • bundan düşük fiyatta bulmaz zor bulunsada darty güvenilirligi var.ben sipariş verdim 1 tane (zaten dün izmit darty de buna bakmıştım)bence fiyat fena degil.
  • aferim aferim, bu dartyci arkadasi da bezdirin "bir daha haber vermek mi asla" desin ceksin gitsin kendi aramizda devam ederiz kor ebe oyununa.

SAMSUNG WF0600NCE -->6 kg en uygun 594+kargo buldum online . darty fiyati 550 TL.

SAMSUNG WF0700NCE -->7 kg en uygun 699+ kargo... darty fiyati 599 TL.

varsa daha uygun fiyatli bir yer ustteki yorumcu arkadaslardan link bekliyorum WF0700NCE modelini almayi dusunuyorum.
  • Arkadaşlar fırsat diye sunduğum ürünlerin arkasındayım..
    Bu ürünler fiyat performans açısından son derece iyi.. isterseniz başka yerden alın bilemem..

Sonuçta fiyat karşılaştırırken ne olduğu belirsiz yerleri emsal gösterdiğinizde gerçekten bozuluyorum.
    Ama o yerlerden alışveriş yapmayı tercih ediyorsanız ona da birşey diyemem..

Sevgiler, saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oasisngn

aferim aferim, bu dartyci arkadasi da bezdirin "bir daha haber vermek mi asla" desin ceksin gitsin kendi aramizda devam ederiz kor ebe oyununa.

SAMSUNG WF0600NCE -->6 kg en uygun 594+kargo buldum online . darty fiyati 550 TL.

SAMSUNG WF0700NCE -->7 kg en uygun 699+ kargo... darty fiyati 599 TL.

varsa daha uygun fiyatli bir yer ustteki yorumcu arkadaslardan link bekliyorum WF0700NCE modelini almayi dusunuyorum.

link verdim, bakabilirsiniz. bu arada verdiğim site ismine laf söyleyen darty elemanı, ben o siteden sorunsuz alışveriş yapanlardanım
  • Benim bulunduğum ilde darty yok. Bu yüzden örneğin hızlıalda tek çekim 559.44 TL + 2,24 kargo ile 561.68 TL yapıyor. Dartyde ise 549TL + 15 TL kargo ile 564 lira yapıyor. Sıcak fırsat mıdır? Belki taksitle alanlar için 15-20 liralık bir fırsat olabilir.
  • kanikar veya heretic dostum sana bu isimlerle alışmıştık. uzun süredir gözükmüyotrdun. hoşgeldin. motorla ları bitirdi galiba darty inidirecek bişi kalmadı. şöylwe lcd lerde güzel bi fiyat yok mu 1000 lira altı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

kanikar veya heretic dostum sana bu isimlerle alışmıştık. uzun süredir gözükmüyotrdun. hoşgeldin. motorla ları bitirdi galiba darty inidirecek bişi kalmadı. şöylwe lcd lerde güzel bi fiyat yok mu 1000 lira altı

Motorola biter mi :) VE66 modeli var altın kaplama olan ama fiyatı hala istediğim düzeyde değil.. Bakalım yakında belki birşeyler yaparlar..
    1000 TL altı lcd tv'lerde var lg'nin düşük bir modelinde var ama sadece 9 mağazada geçerli bizim mağazada olmadığından detayını bilemiyorum..
  • Benim SE W810 da yavaş yavaş bozulmaya başladı.Güzel bir telefon indirimi gelirse hiç fena olmaz.Yok mu Motorola'larda bir şey?
  • Bozulma dostum. Seni incitecek türden kırıcı yorumlar yapmıyoruz. Örnek gösterilen siteler Darty ebatında olmasalar da güvenilmez değiller. Yapılan eleştiriler senin şahsını hedef almadığı müddetçe hoşgörüyle karşılaman gerekir. Nickin kanikar, hereticc iken seni en çok potansiyel müşteriye karşı nezih üslubun nedeniyle takdir edenlerden biri olduğumu hatırlarsın umarım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.