Şimdi Ara

Darty 1TB 2.5' USB3.0/2.0 Toshiba HDD 230TL + Çek Fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.463
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üç Rengide (Siyah, Beyaz, Mavi) aynı fiyat

Yakala.co da 5 TL ye 50 TL indirim çeki ile alırsanız (min 250 TL harcamada geçerli)
    yanında alacağınız eklerle daha ucuza getirebilirsiniz. Ben Vantilatör aldım (DIJITSU VN-01=40TL)
    Kargo+Yakala.co indirimi ile 227TL'ye geldi.

Daha önce WD 1 TB 2.5" USB 3.0/2.0 HDD alıp, geri göndermiş ve sorunsuz olarak yenisiyle değiştirmiştim.
    Umarım Benzer sorun olmaz

• 250ye tamamlayıp 205 tl ye alınabilirmiş
    güzel fırsat.. bende 750liğini aldım 150ye 2 ay önce dartydn
  • bence fırsat çeki ile beraber kullanıldığında çok iyi fırsat
  • Hayatin monotonlugundan sıkılmıs, bir tarafina rahat batan, hayatinda heyecan, korku, endise ve gerilim isteyen arkadaslara Darty'den alisveris yapmalarini siddetle oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

Hayatin monotonlugundan sıkılmıs, bir tarafina rahat batan, hayatinda heyecan, korku, endise ve gerilim isteyen arkadaslara Darty'den alisveris yapmalarini siddetle oneririm.

+1
  • gerçekten fiyat uygun ben kaptım 1 tane umarım sıkıntı çıkmaz...
  • hemen gidip aldım. teşekkürler.
  • Arkadaşlar disk eskiler gibi hantal tip mi? Yoksa yeni kasa mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakala.co nasıl bir sitedir bir türlü siteye giremedim bir diğer sorum bu çek darty'de geçerli bir çek mi ?

229 lira harddisk 20 lira başka bir şey alsam 250 lirayı geçse geçerli olur mu ? ve son sorum internette mi geçerli yoksa mağazadan da alabilirmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuusuuf -- 29 Temmuz 2012; 13:43:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuusuuf

Yakala.co nasıl bir sitedir bir türlü siteye giremedim bir diğer sorum bu çek darty'de geçerli bir çek mi ?

229 lira harddisk 20 lira başka bir şey alsam 250 lirayı geçse geçerli olur mu ? ve son sorum internette mi geçerli yoksa mağazadan da alabilirmiyiz?

yakala.co indirim çeki satan bi site hocam 5 tl karşılığında sana 50 tl indirim çeki tanımlanmış bir indirim kuponu veriyor internet mağazasından kargo hariç 250 tl ve üzeri alışveriş yapıp bu kodu da girdiğin zaman 50 tl indirim uygulanmış oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Arkadaşlar disk eskiler gibi hantal tip mi? Yoksa yeni kasa mı?

fotoları gayet ince görünüyor
  • Anneminde basgüle ihtiyacı varmış onu ekledim üste, indirim koduyla birlikte 185 liraya geldi bu harddisk bana,bence gayet sıcak fırsat bilgilendiren arkadaşa teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

Hayatin monotonlugundan sıkılmıs, bir tarafina rahat batan, hayatinda heyecan, korku, endise ve gerilim isteyen arkadaslara Darty'den alisveris yapmalarini siddetle oneririm.

Kesinlikle katılıyorum :)
  • Fiyat güzel de, disk hakkında yorum yapabilecek yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intensifier

Fiyat güzel de, disk hakkında yorum yapabilecek yok mu?

Daha önce darty.com.tr den bu diskin beyaz olanını 269+2.99 kargo= 271.99 TL fiyattan arkadaşa almıştım. Bir aralar 329 TL civarı satıldı. En düşük kupon/indirimle filan dahi 220 TL alınabilir olduğunu hatırlıyorum. Diski fazla kullanmadım. Sadece flash bellekten dosya aktarımı yaptım arkadaşın işleri için. Kücük sessiz hafif ve sağlam gibi geldi. Ancak hiç bir zaman WD nin kalitesini beklemeyin. Isınma problemi varmı emin değilim yeterince vakit olmadı kullanmak için. Ama yurtdışı forumlarda bu disk ile ilgili yorumlara ulaşırsanız pek iç açıcı değil. Özellikle veri kaybına varan sorunlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: sabrifidan

quote:

Daha önce darty.com.tr den bu diskin beyaz olanını 269+2.99 kargo= 271.99 TL fiyattan arkadaşa almıştım. Bir aralar 329 TL civarı satıldı. En düşük kupon/indirimle filan dahi 220 TL alınabilir olduğunu hatırlıyorum. Diski fazla kullanmadım. Sadece flash bellekten dosya aktarımı yaptım arkadaşın işleri için. Kücük sessiz hafif ve sağlam gibi geldi. Ancak hiç bir zaman WD nin kalitesini beklemeyin. Isınma problemi varmı emin değilim yeterince vakit olmadı kullanmak için. Ama yurtdışı forumlarda bu disk ile ilgili yorumlara ulaşırsanız pek iç açıcı değil. Özellikle veri kaybına varan sorunlar var.

http://www.darty.com.tr/e_commerce/External-HDD-2-5-/TOSHIBA/DD2-5-1T-CANVIO-BK--p-65171-c-30.htm

http://www.darty.com.tr/e_commerce/External-HDD-2-5-/TOSHIBA/-2-5-STOR-E-CANVIO-1-TO-USB-3-0-/-2-0-BLEU-p-68417-c-30.htm

bu ikisinin bi farkı var mı varsa hangisi daha iyi

• quote:

quote:

Yorumunuz için teşekkür ederim. Daha önce harici disk olarak sadece Seagate ve WD kullanmış biri olarak Toshiba'nın diskleri konusunda pek bilgim yoktu. Her ne kadar fiyat cezbedici olsa da, daha iyi tüketici geribildirimleri almış bir disk satın almayı tercih ederim. Tam da 1 TB'lik bir 2.5 inç harici diske ihtiyacım var ama en iyisi riske girmeden beklemeye devam edeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus902

quote:

quote:

http://www.darty.com.tr/e_commerce/External-HDD-2-5-/TOSHIBA/DD2-5-1T-CANVIO-BK--p-65171-c-30.htm

http://www.darty.com.tr/e_commerce/External-HDD-2-5-/TOSHIBA/-2-5-STOR-E-CANVIO-1-TO-USB-3-0-/-2-0-BLEU-p-68417-c-30.htm

bu ikisinin bi farkı var mı varsa hangisi daha iyi

Biri siyah, diğeri mavi hocam. Başka bir farkları yok.

• quote:

Hocam daha önceki kampanyasında 2.5 inç 750 gb olanından almıştım toshibanın gayet küçük ve veri aktarımı hızlı şu ana kadar bi ısınma problemiyle (diski kullandığım ortam 40 derecede civarında) veya veri kaybı yaşamadım (yaklaşık 2 aydır kullanıyorum) şu an daha önceki almış olduğum yakala.co kuponuyla bi tane de 1 tb sipariş ettim toshibadan. (eski kupon kullanma limiti 200 tlydi bana da kargo dahil 182 tl ye geldi) yani uzun lafın kısası ben memnunum tavsiye edebilirim .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.