Şimdi Ara

Darty 17 Ocak Salı web mağaza indirimleri Asus K53SV (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
9.470
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gncl1905

Neymiş bu Darty ya herkes şikayetçi...

4 ay önce dizüstü almıştım.Şu ana kadar cihazda problem yok, aldıktan sonra Darty ile diyaloğum olmadı.Anlatılanlara bakılırsa inşallah cihaza birşey olmaz :D

Ben mağazadan almıştım gerçi, hangi firma olursa olsun internetten alışverişe güvenmiyorum daha...

notebook, plazma-lcd, beyaz eşya gibi önemli alışverişlerde ben de sıcak bakmıyorum.
    eski usül gidip görmem lazım dünya gözüyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timurlénk -- 17 Ocak 2012; 18:33:01 >
  • ben vaktiyle acırdım sürekli her mesajında zılgıt yiyen darty çalışanlarına,
    lakin son alışverişimde beni de çılgına çevirdiler,
    ya topyekün bir anlayış-tavır değişikliği olacak bu firmada, ya da adlarının geçtiği her yerde böyle tepkilerle karşılaşacaklar ve insanlar da doğal ve haklı olarak kendilerinden alışveriş yaparken kırk kez düşünecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berquay

Ben ısrarla 4 siparişimin ilk hafta içinde teslim edildiğini,
    herhangi bir sorun yaşamayıp bütün ürünleri piyasadaki fiyatının yarısınında altına aldığımı belirtmeden geçemeyeceğim.

Türkiye, Darty,4 sipariş, aynı hafta teslim,yarı fiyatına alışveriş......
    Tüm bu kelimeler aynı satırda bir cümle oluşturup,anlamlı bir hal almaz.
    Belki Almanya yada Fransa vs. olabilir ama Türkiye'de olmaz.

Hani derler ya : "Sözkonusu vatansa gerisi teferruattır.." diye,
    bundan esinlenerek bende şöyle demek istiyorum:
    "Sözkonusu Darty ise, tüm bunlar hayaldir"

Not : çok şanslıymışsın arkadaş, Allah'ın sevgili kulusun galiba

• yahu arkadaşım büyük harflerle yazınca ne kazanıyorsun allasen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperturk

http://resim.donanimhaber.com/m_56487208/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56671883
    yukarıdaki linkte yazdıklarıma ek olarak aşağıdaki yazıyı da ekledim az önce.ancak onay bekliyor diyor onun için buraya da ekleyeyim.

"şikayet var.com da hala şikayet yayınlanmadı.şikayet var darty ye bildirmiş.bunun üzerine beni aradılar.bu gün itibarı ile kargomun verileceğini söylediler.arayan müşteri temsilcisi gayet nazikti.bundan sonra düzeleceğiz vs.. sözler söyledi.tekrar güven sağlaması zor.bakalım bekliyorum artık yarın.
    Benzer durumdan mağdur olanların, sorunlu alışverişler bölümüne ve şikayet var.com benzeri sitelere yazmasını öneririm."

http://sikayetvar.com/sikayet/no/1062699/g/DARTY+Stoktaki+Urun+Gonderilmiyor!
    şikayetvar.com a yukarıdaki şikayeti yazdıktan sonra darty den bir müşteri temsilcisi aradı.özür dileyerek ne kadaaaaarrrr haklı olduğumu bildirdi.ürünün kargoya verildiğini iletti.başka bir isteğimin olup olmadığını sordu.
    ve bu gün itibarı ile 1 ocakta sipariş vermiş olduğum sony w530 ürünümü 17 gün sonra eksiksiz aldım.
    darısı sizlerin başına...
    NOT:sipariş sayfamda hala siparişiniz hazırlanıyor diyor.ayrıca 1 yıl önce teslim aldığım motorola cep telefonu da sipariş hazırlanıyor konumunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperturk -- 17 Ocak 2012; 20:30:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

birşey dikkatinizi çektimi ps3 fiyatını kıyaslarken uyanık olduğunu sanan sonnê 320 gb ile darty'nin sattığı 160 gb'ı fiyat kıyaslıyor ayıptır insanı bu kadar salak yerine koymayın önce 5 ocak verdiğim siparişdeki ürünleri yollayın

Harbiden doğru söylüyorsun.Çalkalara bak 320gb lık link veriyorlar.160gb satıyorlar.Bu adamlardan uzak durun arkadaşlar. Hiçbirşey almayın alınmaz.Insanı enayi yerine koyuyorlar
  • Arkadaşlar ben hp dm1 i 800 tl aldım ayın 14'ünde ödeme yaptım dün kargoya verdiler bu gün aldım sorun yok hamdolsun... Benim İlk alışverişimdi ve memnunum...
  • Ben de grupanya indirimiyle 750 liraya 8 taksitle hp dm1 3200 aldım. Bu sabah kargoya verilmiş yarın elimde olur sanırım.
  • sabahleyin şundan sipariş vereceğiz arkadaşlar ne dersiniz?

http://www.sanalmarketim.com/urun/698d2ce078883f21e00bf71298ec4155
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

sabahleyin şundan sipariş vereceğiz arkadaşlar ne dersiniz?

http://www.sanalmarketim.com/urun/698d2ce078883f21e00bf71298ec4155

free dos olmasaydı belki düşünülebilirdi ama her aman tercihim asustur
  • Ben de başlığı kalabalık görünce sağlam indirim var zannettim ağlama duvarı olmuş. Arkadaşlar haklılar da, herkesin saçma sapan sorunları var.
  • Millet kendi kaşınıyor darty de müşteri hizmetleri sıfır düzeyindedir, mümkünse almayın alacaksanızda mağazada inceleyip alın yazmıştık aylar önce.
    Şimdi DARY bir fransız firması artık magazadanda almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

quote:

Orijinalden alıntı: berquay

Ben ısrarla 4 siparişimin ilk hafta içinde teslim edildiğini,
    herhangi bir sorun yaşamayıp bütün ürünleri piyasadaki fiyatının yarısınında altına aldığımı belirtmeden geçemeyeceğim.

Türkiye, Darty,4 sipariş, aynı hafta teslim,yarı fiyatına alışveriş......
    Tüm bu kelimeler aynı satırda bir cümle oluşturup,anlamlı bir hal almaz.
    Belki Almanya yada Fransa vs. olabilir ama Türkiye'de olmaz.

Hani derler ya : "Sözkonusu vatansa gerisi teferruattır.." diye,
    bundan esinlenerek bende şöyle demek istiyorum:
    "Sözkonusu Darty ise, tüm bunlar hayaldir"

Not : çok şanslıymışsın arkadaş, Allah'ın sevgili kulusun galiba

Geçen haftasonu kampanyasından üç tane ürün aldım. Saç düzleştirici 104 tl ki en yakın fiyatı 120 civarındaydı. Davlumbaz aldım siemens en ucuz yerde 700 e yakınken ben 550 civarı aldım. Elektrikli ocak piyasadaki en ucuz fiyata yakındı ancak sekiz taksit diye darty den aldım. Bu üç ürünüde bir hafta içinde aldım. Bunlardan sonra aldığım fırın sanırım bu haftasonuna kadar gelir. Şu ana kdar darty den yaptığım 10 alışverişte herhangi bir sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: waffenss

ya şu darty ci arkadaşlardan ricam konu açmasınlar yada kanlılarından ricam sorunlu alışveriş kısmında darty e dalsınlar...mesaj sayısına bakıp bir şey varmı diye giriyoruz hep aynı hep aynı..iki tarafta usanmıyor......vatan fırsatına giriyorum...önce indirim sonra bindirim......dartye giriyorum teşhir iptal...teknosaya giriyorum yok tırt yok pırt....bimekse gir..............aman sıkıldım...bu işin tadı kaçmaya başladı sayın adminler şu işe bir çözüm üretin lütfen...........

Evet ne yazık ki durum bundan ibaret. Burası sıcak fırsatlar bölümü fakat belirli firmaların hemen her konusunda benzer replikler görmekten SIKILDIK.
  • EVET ARKADAŞLAR ALDIĞIM SONY WALKMAN ÇANTA GELDİ AMA ODANE ÇAKMA EVET TOPLAM 3 TL'YE GELİYOR DİYE ALDIK AMA DARTY ÇAKMA ÜRÜNDE SATIYOR İÇİNDE NE YAZIYOR BİLİYORMUSUNUZ BİLMEMNE TEKSTİL YANİ ÇAKMA BİR ÜRÜN NE OLDUĞU BELLİ DEĞİL

ZATEN ÜRÜNÜN ALTINDAKİ DİKİŞLERDE ATMIŞ UTANMAZLAR BUNU BANA YOLLAMIŞLAR

TAMAM 3 TL AMA SONUÇTA BANA KAMPANYA DİYORLAR MERAKLISI DEĞİLİM ÇANTANIN AMA İNSANLARI ALDAKMAKDA NEDİR UTANMAZLAR!

ZATEN ELEMANI BİZİ BURADA 3 TL'LİK ÇANTA İÇİN HIRSIZ EDEN FİRMADAN NE BEKLERSİNİZ Kİ

YOK ARTIK YA BÖYLE BİRŞEY YOK BENDE BİRŞEY SANDIM ÖNEMLİ DEĞİL ZATEN ÖYLESİNE ALDIM AMA BUNLAR İYİCE ..KUNU ÇIKARMIŞLAR UTANMADAN ÇAKMA ÜRÜNÜ KARGO DAHİL 3 TL'YE VERİP GÜYA SONY ÜRÜNÜ SATTIK DİYE REKLAM YAPTILAR BENDE DİYORUMKİ NASIL BÖYLE KAMPANYA YAPIYORLAR MESAJ ATTIM HATA VARMI DİYE YOK KAMPNAYA YAPTIK DEDİLER TABİ YAPARLAR ÇAKMA ÜRÜN DEĞİLMİ SONUÇTA MALİYETİ NE OLCAK Kİ REKLAM İÇİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 18 Ocak 2012; 0:40:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: twofaced

quote:

Orijinalden alıntı: waffenss

ya şu darty ci arkadaşlardan ricam konu açmasınlar yada kanlılarından ricam sorunlu alışveriş kısmında darty e dalsınlar...mesaj sayısına bakıp bir şey varmı diye giriyoruz hep aynı hep aynı..iki tarafta usanmıyor......vatan fırsatına giriyorum...önce indirim sonra bindirim......dartye giriyorum teşhir iptal...teknosaya giriyorum yok tırt yok pırt....bimekse gir..............aman sıkıldım...bu işin tadı kaçmaya başladı sayın adminler şu işe bir çözüm üretin lütfen...........

Evet ne yazık ki durum bundan ibaret. Burası sıcak fırsatlar bölümü fakat belirli firmaların hemen her konusunda benzer replikler görmekten SIKILDIK.

Açıkçası ben de Darty'nin internet sitesinden hiç alışveriş yapmamıştım ama bu konu ile Vatan ve Teknosa konuları arasında fark var. Gerçekten vatan, teknosa konuları gerçekten aşırı sıkıcı çünkü ürün almayan insanlar bile atıp tutyor bindirim indirim diye. Kim ne isterse alır.

Fakat Darty konusunda mağdur birçok insan var ve bu konulara yazıp insanları uyarmaktan başka çareleri de yok. Eğer bunu da yapmazlarsa haklarını hiçbir şekilde aramamış olurlar ve bu da böyle firmaların yanına kar kalır...Açıkçası ben de ilk başta şüpheyle yaklaşıyordum ama artık bedavaya ürün verse Darty'nin internet sitesinden alışveriş yapmam.

Böyle firmalar kesinlikle yok olmalı, yazıklar olsun ya, insanların başına neler neler gelmiş...Hayır 1 değil 2 değil...Üzücü..

• Arkadaşlar ,

Bu kadar kişi bu firmadan zarar gördüyse ve ilerde de göreceği kuvvelte muhtemel ise , şikayeti foruma yazmak yerine Sanayi Bakanlığına şikayet etse daha faydalı olmaz mı?

Bir firmanın imajı istediği kadar kötü olsun bir ürünü 5-10 lira ucuza verse kimse kimseyi tanımaz. Siz istediğiniz kadar "arkadaşlar ben yandım, siz de yanmayın" deseniz bile herkes sizin sözünüze değil cebinden çıkacak paraya bakar. "Onun başına gelmiş ama benim başıma gelmez" diye düşünecektir.

Hatta elinde hiçbir şeyi olmayan ama sadece vaadiyle 2 günde 3-4 trilyon lira para toplayan firsat satışı yapan firma oldu. Forumda mesaj rekoru kıran başlık ne çabuk unutuldu. Birkaç yüz kişinin şikayeti üzerine Sanayi Bakanlığı ceza keserse firmanın canı yanar ve daha dikkatli davranır.

Benim bu firmadan bir defa alışverişim oldu. Yurtiçi kargo kargo takip linki düzgün çalışmıyor. Ürün geldikten sonra bile hala görünmüyordu. İndirim döneminde çarşamba günü 10:00 da sipariş verdim ve İstanbul içi olmasına rağmen Cuma akşamı eve geldi. Ucuz olan ürün Türkiye ithalatçısı değil Darty garantili çıktı o da ayrı bir yamuk iş oldu. Tabiki bu şahsi bir olay , birşey göstermez, ispatlamaz , diğer arkadaşlarımız için firmaya güven veya güvenmeme için bir anlam ifade etmez ve etmemeli.

Belki bende sizler gibi 4-5 tane ürün alsam canım yanardı. Buna benzer bir sıkıntı , forumda "ürün göndermediği bilinen" başka bir firmadan başıma geldi. Sanayi bakanlığına şikayet ettim. Firmaya o zaman 400-500 milyar ceza kesilmişti. Üstüne bir de benim şikayetim için ceza geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ender123

Arkadaşlar ,

Bu kadar kişi bu firmadan zarar gördüyse ve ilerde de göreceği kuvvelte muhtemel ise , şikayeti foruma yazmak yerine Sanayi Bakanlığına şikayet etse daha faydalı olmaz mı?

Bir firmanın imajı istediği kadar kötü olsun bir ürünü 5-10 lira ucuza verse kimse kimseyi tanımaz. Siz istediğiniz kadar "arkadaşlar ben yandım, siz de yanmayın" deseniz bile herkes sizin sözünüze değil cebinden çıkacak paraya bakar. "Onun başına gelmiş ama benim başıma gelmez" diye düşünecektir.

Hatta elinde hiçbir şeyi olmayan ama sadece vaadiyle 2 günde 3-4 trilyon lira para toplayan firsat satışı yapan firma oldu. Forumda mesaj rekoru kıran başlık ne çabuk unutuldu. Birkaç yüz kişinin şikayeti üzerine Sanayi Bakanlığı ceza keserse firmanın canı yanar ve daha dikkatli davranır.

Benim bu firmadan bir defa alışverişim oldu. Yurtiçi kargo kargo takip linki düzgün çalışmıyor. Ürün geldikten sonra bile hala görünmüyordu. İndirim döneminde çarşamba günü 10:00 da sipariş verdim ve İstanbul içi olmasına rağmen Cuma akşamı eve geldi. Ucuz olan ürün Türkiye ithalatçısı değil Darty garantili çıktı o da ayrı bir yamuk iş oldu. Tabiki bu şahsi bir olay , birşey göstermez, ispatlamaz , diğer arkadaşlarımız için firmaya güven veya güvenmeme için bir anlam ifade etmez ve etmemeli.

Belki bende sizler gibi 4-5 tane ürün alsam canım yanardı. Buna benzer bir sıkıntı , forumda "ürün göndermediği bilinen" başka bir firmadan başıma geldi. Sanayi bakanlığına şikayet ettim. Firmaya o zaman 400-500 milyar ceza kesilmişti. Üstüne bir de benim şikayetim için ceza geldi.

banada faturalı olarak çakma ürün sattılar sony firması ile yarın iletişime geçeceğim ayrıca her türlü yere bildireceğim ceza almaları için ne gerekiyorsa yapacağım sahte ürün satmak ne demek ya iyice dolandırıcı olmuş bunlar sahte ürün yapıp 1-2 tl'ye mal ediyorlar sonra kargo dahil 3 tl'ye satıp reklam yapıyorlar millettte 3 tl'ye aldım nasıl olsa ne olcak ki deyip hiç üstüne gitmiyor yazık ben hayatımda böyle birşey görmedim.!

• online alışveriş kontrol altında değil, şikayetler havada kalıyor.

firma stok yokken satar, stok kalmamış diye iptal eder parasını geri öder, ve kanunda parasını geri ödediği için de hiç bi şekilde sorun görülmez. ne de olsa ürünü temin edemediyse parayı geri ödemesi halinde işin içinden sıyrılabiliyolar.

o sony çanta birisine daha gönderilmişti, o gelen çanta orjinal en az 40 50 tl lik çanta demişti. sana niye çakmasını gönderdiler acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

online alışveriş kontrol altında değil, şikayetler havada kalıyor.

firma stok yokken satar, stok kalmamış diye iptal eder parasını geri öder, ve kanunda parasını geri ödediği için de hiç bi şekilde sorun görülmez. ne de olsa ürünü temin edemediyse parayı geri ödemesi halinde işin içinden sıyrılabiliyolar.

o sony çanta birisine daha gönderilmişti, o gelen çanta orjinal en az 40 50 tl lik çanta demişti. sana niye çakmasını gönderdiler acaba.

ürün ap açık çakma birazdan resimlerini eklemeye çalışacağım dikişlerin arası açık içinde pasil tekstilmi ne öyle birşey yazıyor dolandırıcılar reklam için özel üretim yaptırmış bende diyorum niye iptal etmiyorlar ne olcak ki zaten maliyeti 1 tl birşey o yazan da darty çalışanı olmasın burada sadece 2 tane çalışanı yok darty'nin ama kimsenin günahını almak istemem.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.