Şimdi Ara

Darty 17 Ocak Salı web mağaza indirimleri Asus K53SV (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
9.470
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hereticc

quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

evet darty çalışanları inanmıyor bazen siparişimi hala yollamadılar 5 ocakta vermiştim.

"Eklemeyi unutmuşsun sanırım sistemlerinde hata vardı ben 1 kuruştan aldım..
    Tamam ben ahlaksızlık yapıp bunu sonuna kadar savunacağım ama onlar benim 1 kuruşa kapattığım ürünü 5 ocak'dan beri gönndermediler..."

Aynen böyle demen gerekiyordu..
    Ahlaksızlığa bak.. Hayatın olağan akışına aykırı bu olayı sonuna kadar savunanlar çıkacaktır...
    Bence hırsızlıktan 1 adım ahlaklı bir hareket o kadar ama çok da farklı değil..

Neyse hem her konuda laf atıp hemde gidip tekrar alışveriş yapanlara gerçekten deli oluyorum..

EVET ARKADAŞLAR DARTY ÇALIŞANI HERETİCC'İN NASIL BİR İNSAN OLDUĞUNU YİNE GÖRMÜŞ OLDU

SEN NE DİYORSUN HE YAZDIĞINI ÖNCE KENDİN OKU HIRSIZLIKTAN BİR ADIM DAHA AHLAKLIYMIŞ BANANE KARDEŞİM 1KURUŞ YAZIYORDU TOPLAM 3 TL'YE ALDIM SİZİN HATANIZ BENİ İLGİLENDİRMEZ BEN ÜRÜNÜ ÇALMADIM SONUÇTA

BANA BAK ŞUAN FORUMDA OLMASAM SANA BİR TON KÜFÜR EDERDİM ADAMA BAK AHLAKSIZLIK YAPMIŞIM NE AHLAKSIZLIĞI HE SANANE İSTEDİĞİM ÜRÜNÜ ALIRIM DEFOL GİT LAN ŞU FORUMDAN YÜZSÜZ SENDEN MİLLET İĞRENDİ HALA UTANMIYORSUN MİLLETİ HALA BURDA KANDIRMA PEŞİNDESİN SENİ ALLAH'A HAVALE EDİYORUM

KİMİN NE OLDUĞUNU FORUM GÖRDÜ YÜZSÜZ İNSAN DEFOL GİT ŞU FORUMDAN SALAK SAÇMA KONULARLA İNSANLARI KANDIRMAYIN

KİMİN NE KADAR AHLAKLI OLDUĞU BELLİ

BU ARADA SICAK FIRSAT DİYE KOYDUKLARI PS3'Ü İNSANLARI KANDIRMAK İÇİN 160 GB 'I 320 GB FİYATIYLA KIYASLIYOR UYANIKLAR!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 17 Ocak 2012; 11:31:38 >

• hereticc senin nekadar uslubun yanlışşş.Vermiş olduğun cevaplar...sırf senden dolayı darty den alışveriş yapmazlar..Seni nasıl orda çalıştırıyorlar ilginç?? ekmeğini yediğin yere yarar değil zarar verıyorsun...Müşterilere nasıl davranacağı eğitimini al önce sen.....
  • quote:

quote:

evet darty çalışanları inanmıyor bazen siparişimi hala yollamadılar 5 ocakta vermiştim.

"Eklemeyi unutmuşsun sanırım sistemlerinde hata vardı ben 1 kuruştan aldım..
    Tamam ben ahlaksızlık yapıp bunu sonuna kadar savunacağım ama onlar benim 1 kuruşa kapattığım ürünü 5 ocak'dan beri gönndermediler..."

Aynen böyle demen gerekiyordu..
    Ahlaksızlığa bak.. Hayatın olağan akışına aykırı bu olayı sonuna kadar savunanlar çıkacaktır...
    Bence hırsızlıktan 1 adım ahlaklı bir hareket o kadar ama çok da farklı değil..

ADAM RESMEN BANA HIRSIZ DİYOR HAKKIMI HELAL ETMİYORUM SENİ ALLAH'A HAVALE EDİYORUM YÜZSÜZ İNSAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 17 Ocak 2012; 11:04:59 >

• Farkındaysanız artık konuda açmıyorum.. arkadaşlar darty'den çıktım zaten.. gücünüze gitmesin..
    çok derdim değil yazdıklarınız ama artık tarafsız biri olarak yine de eskiden ekmek yediğim bir yere yalan yanlış iftiralar atılmasına müsade edemem..

Turizm sektörüne geçiyorum artık tatil fırsatı veririm size

Gerçi bir kaç arkadaş var onlar gelsin istemem

Bu arada işte tam da bahsettiğim zihniyet;

SEN NE DİYORSUN HE YAZDIĞINI ÖNCE KENDİN OKU HIRSIZLIKTAN BİR ADIM DAHA AHLAKLIYMIŞ BANANE KARDEŞİM 1KURUŞ YAZIYORDU TOPLAM 3 TL'YE ALDIM SİZİN HATANIZ BENİ İlgİLENDİRMEZ BEN ÜRÜNÜ ÇALMADIM SONUÇTA

BANA BAK ŞUAN FORUMDA OLMASAM SANA BİR TON KÜFÜR EDERDİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hereticc -- 17 Ocak 2012; 11:07:20 >

• quote:

Farkındaysanız artık konuda açmıyorum.. arkadaşlar darty'den çıktım zaten.. gücünüze gitmesin..
    çok derdim değil yazdıklarınız ama artık tarafsız biri olarak yine de eskiden ekmek yediğim bir yere yalan yanlış iftiralar atılmasına müsade edemem..

Turizm sektörüne geçiyorum artık tatil fırsatı veririm size

Gerçi bir kaç arkadaş var onlar gelsin istemem

Bu arada işte tam da bahsettiğim zihniyet;

SEN NE DİYORSUN HE YAZDIĞINI ÖNCE KENDİN OKU HIRSIZLIKTAN BİR ADIM DAHA AHLAKLIYMIŞ BANANE KARDEŞİM 1KURUŞ YAZIYORDU TOPLAM 3 TL'YE ALDIM SİZİN HATANIZ BENİ İlgİLENDİRMEZ BEN ÜRÜNÜ ÇALMADIM SONUÇTA

BANA BAK ŞUAN FORUMDA OLMASAM SANA BİR TON KÜFÜR EDERDİM

Gucune gıtmez kımsenın sevınır herkes hatta.. Sen milletle kavga etmekten fırsat veremezsın....Senin hiç bir iş yapmaman lazımmmm..Darty den cıktığın doğruysatabiki.......

• quote:

HADİ ARTİSTLİK YAPICAĞINA ŞU ARKADAŞIN SORUNUNA CEVAP VERSENE, VEREMEZSİN TABİ ÇÜNKİ DARTY B..... ÇIKARMIŞ BURADA ARTIK CEVAP VERİCEK BİRŞEY KALMAMIŞ Kİ

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz

Darty ile ilk ve son alışverişimin hikayesi

21 aralık 2011 tarihinde, w052.... sipariş numarası ile aldığım WD Live streamin media player adlı ürün siparişimim kafalarına göre bana sormadan iptal ettiler. (aynı kampanyada forumda çoğu kişinin siparişini iptal ettiler ), Ve haber dahi vermediler. ne zamanki 4 ocak günü telefon ettim anca o zaman öğrendim. ısrarla ürünün gönderilmesini talep ettim. aynı gün ürünü göndermişler.
    5 ocak 2012 tarihinde kargodan teslim aldım. 3 gün sonra arkadaki USB girişinin çalışmadığını farkettim. 09 Ocak 2012 tarihinde İzmir Mavişehirde bulunan mağazalarına gittim. Mağaza müşteri hizmetleri sorumlusu bayan ürünü internetten aldığım için internet mağazasına karşı ödemeli olarak göndermem gerektiğini söyledi ve kartvizitin arkasına göndereceğim adresi yazıp bana verdi, bende ürünü 12 ocak 2012 tarihinde kartvizitin arkasına yazdığı (web depo darty, koçtaş beylik düzü avm, barış mah., e-5 yan yol, sakarya cad., no.1 beylikdüzü darty, beylikdüzü-istanbul ) adrese problemi anlatan bir dilekçe yazarak, karşı ödemeli olarak 3048693...... gönderi kodu ile yurt içi kargoyla gönderdim.
    Birgün sonra yurt içi kargonun web sitesinden ürünün ücretinden dolayı kabul edilmediğini gördüm. 13 ocak 2012 akşam Müşteri hizmetlerinizi aradım . Görüştüğüm Hakan bey darty web shop deponun taşındığını söyleyerek, ürünü (web shop darty, mermerciler sanayi sitesi, 8. cadde, no:13 yakuplu beylikdüzü-istanbu,l kenan bozan dikkatine yazarak) adresine göndermemi istedi.
    Yurt içi kargoyu aradım adresi güncellettim. beylikdüzü yurtiçi kargo şubesini arayarak teyit ettirdim. oradaki görevli kargoyu yeni adresede götürdüklerini ordada ücretinden dolayı kabul edilmediğin söyledi. bunun üzerine dart müşteri hizmetlerini aradım Serdar beyle görüştüm, oda bana Kenan bozan dikkatine yazıldığı için kabul edilmemiş olabileceğini söyledi. bende benimle oyunmu oynuyorsunuz dedim. Tekrar Yurt içi kargoyu aradım adresi tekrar güncellettim kenan bozan dikkatine ibaresini sildirdim. darty ile görüştüğümü ürünü tekrar götürmelerini rica ettim. Cumartesi günü öğleden sonra yurt içi kargoyu aradım , ürünün ücretinden dolayı yine kabul edilmediğin öğrendim. Tekrar darty müşteri hizmetlerini aradım. İlknur hanımla görüştüm. durumu anlattım oda bana cumartesi günü web shop’un kapalı olduğunu pazartesi ürünün kabul edilmemesi için herhangi bir sebep olmadığını söyledi. Darty 'ye bugün durumu anlatan bir dilekçe faksladım. 2 saat sonra müşteri temsilcisi mehtap hanım aradı. Yaşanan aksaklık için özür diledi. Son verilen adresin doğru olduğunu teyit etti. Bugün yurtiçi kargoyu (ist.) tekrar aradım ürünü bir daha götürmelerini rica ettim. Akşam eve geldiğimde yurtiçi kargonun ekranından ürünün yine Darty tarafından kargo ücretinden dolayı kabul edilmediğini gördüm. darty müşteri hizmetlerini aradım yıldıray bey çıktı. durumu anlattım oda bana Gönderim adresnin başına Kesa Turkey yazmalısınzı yoksa almazlar dedi.
    tepem attı. ağzıma geleni söyledim. her biri bişey söylüyor oyun oynadılar resmen benle.
    yarın yurtiçi kargoya gidip kargo ücretini ödeyeceğim, uğraşamam bunlarla. Yaptıkları tam bir kepazelik.
    Güven sözleşmesi imiş. Uygulamada geçerliliği olmayan kandırmaca bir metin.

Forumda az bir araştırmam neticesinde Darty nin bunu (yanlış adres verme) bilerek yaptığı sonucuna vardım.

Atmosphere ' den alıntı
    "ben ürünümü iade edemedim. çünkü call center'daki elemanlarınızın verdiği iade adresleri yanlıştı. sonra başka bir adrese gönderdim. orası aldı ama yurtiçi kargo'nun faturasını da ödemedi darty. iade ettim bana 7,5 liralık kargo makbuzu hatıra kaldı. bir de onlarca görümenin telefon faturaları
    ne motorolası. ben laxon marka dect telefon almıştım. demek motorolayı da bozuk gönderdiniz:)

hatta siz yardım edicem demiştiniz. özene bezene mesajı yazmıştım ama sonra cevap bile vermemiştiniz. darty internet mağazası bozuk ürün göndermekle nam salmıştır. forumlarda hepsi yazıyor "

Darty 17 Ocak Salı web mağaza indirimleri Asus K53SV

• ve sonunda adminle noktayı koydu kimin ne olduğu ortaya çıktı
  • quote:

ve sonunda adminle noktayı koydu kimin ne olduğu ortaya çıktı

arkadaş sen de çok haklı değilsin.
    "şu tarihte ürün aldım darty hala göndermedi " sözüyle
    "1 kuruşa ürün aldım darty hala göndermedi" sözü arasında okuyanların bilgi sahibi olması açısından fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: nowanda

quote:

"1 kuruşa ürün aldım darty hala göndermedi" sözü arasında okuyanların bilgi sahibi olması açısından fark var.

aldığım ürün 3 tl toplamda kargo bedava deniliyordu burada yalandan ürünün fiyatı 1 kuruş yapılmış üstüne kargo eklenmiş bunu birçok firma yapıyor örnek pinigo diye bir site var forumda konusu var bedava ürün veriyor sadece kargo parasını ödüyorsunuz

ayrıca ben istesem o üründen 100 tanede alabilirdim sadece meraktan 1 tane aldım forumda birçok kişiye göndermişler bu yüzden kızdım

• quote:

Orijinalden alıntı: sanliturk

quote:

Orijinalden alıntı: Orkhon

Yanlışın var fransız

http://www.darty.com.tr/e_commerce//tr/home/kurumsal/iletisim.cfm

Merkezi ingiltere yaziyor dimi

Wikipedia'ya baktın dimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırık, çatlak mozuk, elde kalmış ürünler için bence sıcak değil bu darty user ları neden hala banlanmadı buranın yöneticisi sadece fırsatlarımı takip ediyor ?
  • quote:

quote:

quote:

aldığım ürün 3 tl toplamda kargo bedava deniliyordu burada yalandan ürünün fiyatı 1 kuruş yapılmış üstüne kargo eklenmiş bunu birçok firma yapıyor örnek pinigo diye bir site var forumda konusu var bedava ürün veriyor sadece kargo parasını ödüyorsunuz

ayrıca ben istesem o üründen 100 tanede alabilirdim sadece meraktan 1 tane aldım forumda birçok kişiye göndermişler bu yüzden kızdım

tamam da dizgi hatalarına karşı her zaman bir cayma hakkı hukukidir. bu rağmen adamlar gönderebildiklerini göndermişler.
    tam tersi olsaydı, yanlışlıkla ürün fiyatı fazla yazılsa (100 tl yerine 1000 tl mesela),sen de farketmeden alsan, kartından para çekilmiş olsa ne yaparsın?

• quote:

quote:

quote:

quote:

tamam da dizgi hatalarına karşı her zaman bir cayma hakkı hukukidir. bu rağmen adamlar gönderebildiklerini göndermişler.
    tam tersi olsaydı, yanlışlıkla ürün fiyatı fazla yazılsa (100 tl yerine 1000 tl mesela),sen de farketmeden alsan, kartından para çekilmiş olsa ne yaparsın?

yalnız şöyle bir durum var ben mail atıp sordum fiyat hatalıysa iptal edin yollamayın dedim onlar bir yanlışlık yok göndereceğiz dediler ama 2 hafta geçti daha kargoya bile vermediler.yani yollamayacaksalar iptal etsinler meraklısı değilim.

• Vay be neler olmuş ya. Darty yine milleti çıldırttı galiba.
  • benzeri bizimde başımıza geldi.
    Migros Kangurumda Canon IS95 foto makina sattı 160 TL miydi neydi.
    Sıcak fırsattı ve siparişlerimiz verdik. Bazı arkadaşlar bizden 1 gün sonra verdiler ve gidip
    herhangi bir migrostan felan elden teslim aldılar.
    Bizim siparişimiz ise stok bitti diye iptal edildi.
    Bizden sonra sipariş eden malı aldı, önce sipariş eden malı alamadı.
    Tabii sinirlendik, web siten stok sayısına göre sipariş kabul edemiyorsa , yapma bu işi.

Darty'nin olayını bilmiyorum ama tüketici kanununa göre etiket fiyatı ile kasa fiyatı farklı ise, müşterini lehine olan
    düşük fiyat geçerlidir.Web sitesinde yazan bedelden verilen sipariş teslim edilmek zorundadır.ÖZellikle bu bedel kredi kartından çekilirse.
    hem kendin hata yap,hem müşteriye hırsız de, ahlaksız de vs . çok ayıp. Önce sen sanal ticareti yapmayı becer,sonra müşterilerden dürüstlük bekle.
    Gani derler ya hem kel hem fodul diye, bu söz Darty'ye cuk oturmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: realgs

benzeri bizimde başımıza geldi.
    Migros Kangurumda Canon IS95 foto makina sattı 160 TL miydi neydi.
    Sıcak fırsattı ve siparişlerimiz verdik. Bazı arkadaşlar bizden 1 gün sonra verdiler ve gidip
    herhangi bir migrostan felan elden teslim aldılar.
    Bizim siparişimiz ise stok bitti diye iptal edildi.
    Bizden sonra sipariş eden malı aldı, önce sipariş eden malı alamadı.
    Tabii sinirlendik, web siten stok sayısına göre sipariş kabul edemiyorsa , yapma bu işi.

Darty'nin olayını bilmiyorum ama tüketici kanununa göre etiket fiyatı ile kasa fiyatı farklı ise, müşterini lehine olan
    düşük fiyat geçerlidir.Web sitesinde yazan bedelden verilen sipariş teslim edilmek zorundadır.ÖZellikle bu bedel kredi kartından çekilirse.
    hem kendin hata yap,hem müşteriye hırsız de, ahlaksız de vs . çok ayıp. Önce sen sanal ticareti yapmayı becer,sonra müşterilerden dürüstlük bekle.
    Gani derler ya hem kel hem fodul diye, bu söz Darty'ye cuk oturmuş.

öyle bir mesaj atmış ki darty çalışanı sanki bedava aldık 3 tl ürün bedeli 4 tl havale parası 7 tl'ye altı üstü bir walkman çantası aldık ve darty müşteri hizmetleri kampanya yaptık fiyatta hata yok diyor hereticc denen şahsiyet ise burada bana utanmadan HIRSIZ diyor. ben hayatımda bu kadar yüzsüz bir insan görmedim insanlar artık bundan bıktı bu ise hala milleti delirtmeyedevam ediyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

DARTY'i iyi niyetli gösterip laf söyletmeyen arkadaşlar vardı, biz buradan bangır bangır dikkatli alışveriş yapın diye uyarırken..
    Neredeler acaba şu an merak ediyorum yahu?

Ben buradayım ama senin ruh halinden ciddi çekincelerim var.. Beyliği kapıp peşime düşmeyeceksen sen ve senin gibi birkaç müdavim kışkırtıcılara gereken cevapları veririm..
    Ama önce gidin haklarınızı okuyun.. Senin olayını çok iyi biliyorum ve sonuna kadar haksızsın..
    Sen üstüne düşeni yapma sonra gel afra tafra.. üstelik senin olayının çözümlendiğinide biliyorum (telefon olayı)

Bu şekilde haklarını bilmeden hareket edip, firmaların iyi niyetini kullanıp bir de üzerine her konuda laf atıp insanları yanıltmak bence ciddi ahlaksızlık örneği.. Yazık..

herkes bilgilensin, yanlış bir anlaşılma olmasın diye özellikle yazayım dedim, yoksa seni kaale aldığımdan değil, ama ettiğin iddia terbiyesizce olduğu için buradan paylaşayım:

bu arkadaşın problemin çözüldü dediği konu şöyledir:

darty'den aldığımız huawei ideos x5 ve de sadece internete özel telefon açık ve seçik halde kullanılmış gelmesi üzerine 7 günlük cayma hakkımı kullanıp değişim talep ettim,
    talebimi mümkün olan en uzun sürece olumlu şekilde karşıladılar,
    ben telefonu yolladım, 6-7 gün geçmesine rağmen teslim almadık dediler,
    ben açıkça yurtiçi kargodan şu kişiye teslim edilmiş diye bildirince,
    tamam biz ilgileniyoruz diyip yaklaşık 10 gün sonra telefonu teslim aldıklarını bildirdiler..
    netice kendilerine göre 30 iş günü yasal süresi çerçevesinde süre dolmadan ürünü ambalajlı ve de sıfır bir şekilde yolladılar ki şu an hala kullanıyorum,
    ancak alındığı tarihten itibaren beni 45 gün uğraştırmanız çözümlemekse ben size yuh diyorum,
    haklar alınır verilmez sevgili heretic, anlayamadığn daha çok şey var, ben de diğer arkadaşlar gibi seni Allah'a havale ediyorum,
    zaten dört gün ceza almışsın, düşünmen için yeterince vaktin var, zaten darty'den de kovulmuşsun, müstehakını bulman sevindirici,
    zira bence yarardan çok zararın vardı firmaya...

• notebook alınabilir mi?
    veya şu günlerde uygun fiyatlı
    1700-1800 ü geçmeyen notebook tavsiyesi rica etsem olur mu?
  • PHILIPS HMP3000/12 fiyatı cidden çok iyi.

Piyasada başka da bu fiyata bulmak mümkün değil. Ben alıyorum galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timurlénk -- 17 Ocak 2012; 13:43:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz

Darty ile ilk ve son alışverişimin hikayesi

21 aralık 2011 tarihinde, w052.... sipariş numarası ile aldığım WD Live streamin media player adlı ürün siparişimim kafalarına göre bana sormadan iptal ettiler. (aynı kampanyada forumda çoğu kişinin siparişini iptal ettiler ), Ve haber dahi vermediler. ne zamanki 4 ocak günü telefon ettim anca o zaman öğrendim. ısrarla ürünün gönderilmesini talep ettim. aynı gün ürünü göndermişler.
    5 ocak 2012 tarihinde kargodan teslim aldım. 3 gün sonra arkadaki USB girişinin çalışmadığını farkettim. 09 Ocak 2012 tarihinde İzmir Mavişehirde bulunan mağazalarına gittim. Mağaza müşteri hizmetleri sorumlusu bayan ürünü internetten aldığım için internet mağazasına karşı ödemeli olarak göndermem gerektiğini söyledi ve kartvizitin arkasına göndereceğim adresi yazıp bana verdi, bende ürünü 12 ocak 2012 tarihinde kartvizitin arkasına yazdığı (web depo darty, koçtaş beylik düzü avm, barış mah., e-5 yan yol, sakarya cad., no.1 beylikdüzü darty, beylikdüzü-istanbul ) adrese problemi anlatan bir dilekçe yazarak, karşı ödemeli olarak 3048693...... gönderi kodu ile yurt içi kargoyla gönderdim.
    Birgün sonra yurt içi kargonun web sitesinden ürünün ücretinden dolayı kabul edilmediğini gördüm. 13 ocak 2012 akşam Müşteri hizmetlerinizi aradım . Görüştüğüm Hakan bey darty web shop deponun taşındığını söyleyerek, ürünü (web shop darty, mermerciler sanayi sitesi, 8. cadde, no:13 yakuplu beylikdüzü-istanbu,l kenan bozan dikkatine yazarak) adresine göndermemi istedi.
    Yurt içi kargoyu aradım adresi güncellettim. beylikdüzü yurtiçi kargo şubesini arayarak teyit ettirdim. oradaki görevli kargoyu yeni adresede götürdüklerini ordada ücretinden dolayı kabul edilmediğin söyledi. bunun üzerine dart müşteri hizmetlerini aradım Serdar beyle görüştüm, oda bana Kenan bozan dikkatine yazıldığı için kabul edilmemiş olabileceğini söyledi. bende benimle oyunmu oynuyorsunuz dedim. Tekrar Yurt içi kargoyu aradım adresi tekrar güncellettim kenan bozan dikkatine ibaresini sildirdim. darty ile görüştüğümü ürünü tekrar götürmelerini rica ettim. Cumartesi günü öğleden sonra yurt içi kargoyu aradım , ürünün ücretinden dolayı yine kabul edilmediğin öğrendim. Tekrar darty müşteri hizmetlerini aradım. İlknur hanımla görüştüm. durumu anlattım oda bana cumartesi günü web shop’un kapalı olduğunu pazartesi ürünün kabul edilmemesi için herhangi bir sebep olmadığını söyledi. Darty 'ye bugün durumu anlatan bir dilekçe faksladım. 2 saat sonra müşteri temsilcisi mehtap hanım aradı. Yaşanan aksaklık için özür diledi. Son verilen adresin doğru olduğunu teyit etti. Bugün yurtiçi kargoyu (ist.) tekrar aradım ürünü bir daha götürmelerini rica ettim. Akşam eve geldiğimde yurtiçi kargonun ekranından ürünün yine Darty tarafından kargo ücretinden dolayı kabul edilmediğini gördüm. darty müşteri hizmetlerini aradım yıldıray bey çıktı. durumu anlattım oda bana Gönderim adresnin başına Kesa Turkey yazmalısınzı yoksa almazlar dedi.
    tepem attı. ağzıma geleni söyledim. her biri bişey söylüyor oyun oynadılar resmen benle.
    yarın yurtiçi kargoya gidip kargo ücretini ödeyeceğim, uğraşamam bunlarla. Yaptıkları tam bir kepazelik.
    Güven sözleşmesi imiş. Uygulamada geçerliliği olmayan kandırmaca bir metin.

Forumda az bir araştırmam neticesinde Darty nin bunu (yanlış adres verme) bilerek yaptığı sonucuna vardım.

Atmosphere ' den alıntı
    "ben ürünümü iade edemedim. çünkü call center'daki elemanlarınızın verdiği iade adresleri yanlıştı. sonra başka bir adrese gönderdim. orası aldı ama yurtiçi kargo'nun faturasını da ödemedi darty. iade ettim bana 7,5 liralık kargo makbuzu hatıra kaldı. bir de onlarca görümenin telefon faturaları
    ne motorolası. ben laxon marka dect telefon almıştım. demek motorolayı da bozuk gönderdiniz:)

hatta siz yardım edicem demiştiniz. özene bezene mesajı yazmıştım ama sonra cevap bile vermemiştiniz. darty internet mağazası bozuk ürün göndermekle nam salmıştır. forumlarda hepsi yazıyor "

Darty 17 Ocak Salı web mağaza indirimleri Asus K53SV

Şaka gibi cevap yollamışlar. Ben neden karşı ödemeli gönderdiğim ürünü kabul etmiyorsunuz diye mail atmıştım gelen cevap aşağıda. İnsanı çıldırtıyorlar. Bunlarda numarayı 15 yaptılar. Bir karar veremediler. arızalı ürün adresleri tam olarak nedir.

"Ürününüzü garanti belgesi ve faturası ile birlikte getirerek mağazamızdan talebinizi bildirebilirsiniz. Mağazalarımızın olmadığı bir şehirde ikamet ediyorsanız aşağıda adrese karşı ödemeli göndererek talebinizi bildirebilirsiniz veya size en yakın yetkili servise başvurabilirsiniz.

Tarafımıza yapılan gönderilerinizde arızayı veya sıkıntınızı bildirir dilekçenizi mutlaka eklemenizi rica ederiz.

Mermerciler Sanayi sitesi 8. Cadde No:15 YAKUPLU / BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

DARTY WEBSHOP

Bilgilerinize Sunulur,
    Saygılarımızla,"

DARTY Müşteri Hizmetleri
    0212 444 888 0

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.